Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Zwłaszcza, że dosyć dobrze pamiętam The Decision, bo śledziło się wtedy wszystko, i te spotkania to z grubsza było robienie przez wszystkich LeBronowi dobrze. A tu January wyjeżdża do wahającego się zawodnika z ''ostatnia szansa na LA, Bron, za rok będę miał maxa, ale nie dla Ciebie''. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naaah, będziesz miał, przecież nie zrezygnujesz z maxa na rzecz Favorsa i extension D'Cancero Russella. :P

 

A to, że ludzie uwierzyli, że LeBron może z tymi Cavs wywalczyć tytuł, to już zasługa flubera, że przekonał do czegoś, co nie jest prawdą i w co pewnie sam nie wierzy. Na tym chyba polega ta gra. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja się z tym może zgadzam, a na pewno nie polemizuję.

Zwłaszcza, że to jedyny topowy FA, jakiego może podpisać, więc wiadomo, że będzie trzymać ten cap space na przyszły rok. No to już przesada IMHO i raczej słaby kontrargument na koncepcję flubera, sorry. 

 

Jeżeli AŻ tak odchodzimy do rl ignorując je to chyba January też nie ma jakiegoś wielkiego interesu żeby za rok znów to przechodzić, skoro w tak dobrym momencie dla siebie i dla organizacji Lebron nie ma zamiaru trafić do LA, a "walczy o mistrzostwo" w organizacji, której 2 razy już pokazal faka, a nie w Rockets czy Bucks co już bardziej byłbym w stanie zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest kwestia ignorowania RL NBA, a tego, że część osób się przekonała, że LeBron będzie faworytem do tytułu w Cavs przez ten rok. Zamiast teraz narzekać na ''odbieganie od RL NBA'' i ''nieracjonalne decyzje'' trzeba było skutecznie przekonywać, że to jest nieprawda.

 

Fluber nie napisał trzech zdań po sobie odkąd jestem w beGM, z którymi bym się zgadzał, więc też nie jest tak, że osiągnął ciężkie do zakwestionowania wyżyny internetowej erystyki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to też słuszna uwaga January, że zamiast powtarzać jeszcze raz to co miało realnie miejsce czyli unconditional love to LA Lebronową i odrzucenie walki o mistrzostwo dalszej mógłbyś się skupić na tym, że Cavs - przy adekwatnych ruchach i rozwoju dalszym - mogą mieć problemy już na wschodzie, bo przecież w tym roku chyba też z Bucks było 4:3 i z Sixers też 4:3 a jeszcze Knicks wreszcie chyba wyjdą z tego szpitala. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest kwestia ignorowania RL NBA, a tego, że część osób się przekonała, że LeBron będzie faworytem do tytułu w Cavs przez ten rok. Zamiast teraz narzekać na ''odbieganie od RL NBA'' i ''nieracjonalne decyzje'' trzeba było skutecznie przekonywać, że to jest nieprawda.

 

Fluber nie napisał trzech zdań po sobie odkąd jestem w beGM, z którymi bym się zgadzał, więc też nie jest tak, że osiągnął ciężkie do zakwestionowania wyżyny internetowej erystyki. :grin:

 

Ja na pewno zrobię wszystko, żeby był jak najmocniejszym faworytem do mistrzostwa, zamiast niańczyć Ingrama, Russella i Huertera:)

 

Prawdą jest, że LeBron ma z Warriors rachunki do wyrównania i GM-a, który zrobi wszystko, żeby mógł je wyrównać ( mam nadzieję, że chociaż z ostatnią częścią zdania się zgadzasz bez cienia wątpliwości) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dajesz jeszcze dwa. :D 

 

January, na tym już polegają internetowe dyskusje, że w sumie często nie wygrywa ten, kto ma rację - a ten, kto lepiej argumentuje. No i sądząc po aktywności flubera, nawet 100x by mogło nie wystarczyć. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dajesz jeszcze dwa. :grin:

 

Czyli z początkiem zdania też się zgadzasz?:)

Nie wiem, ale nie chcę żyć w begmowej rzeczywistości gdzie podstawą jest wciskanie kitu jednak, a nie parkiet więc możesz próbować :grin:

 

A ja bym jednak wolał żyć w rzeczywistości, gdzie podstawą jest aktywność GM-a, jego ruchy i dbanie o komfort najlepszego gracza:) I gdzie za tę postawę jest doceniany, a nie nazywany "wciskaczem kitu". Z całym szacunkiem, ale ja nie wciskam kitu, tylko z ogromnym zaangażowaniem rekrutuję gracza do klubu. Chyba lepszy taki GM, niż taki, który rekrutuje zawodnika obrażając się na niego i sugerując uszkodzenia w mógzu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capela to poziom ~prime D. Jordana, tylko ma 24 lata i się dalej rozwija, niezłe pieniądze za starting C na lata, mam jednak nadzieję, że Regis go nie odda January'emu.

 

LOL

 

DeAndre Jordan miał gdzieś ze dwa sezony ocierania się o nagrodę DPOY

 

Capela to był 3-4 najlepszy obrońca Rockets, do umiejscawiania go nawet w all-def team nikt nie ważyłby się wspomnieć, by nie narazić się na śmieszność.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dajesz jeszcze dwa. :grin:

 

January, na tym już polegają internetowe dyskusje, że w sumie często nie wygrywa ten, kto ma rację - a ten, kto lepiej argumentuje. No i sądząc po aktywności flubera, nawet 100x by mogło nie wystarczyć. :grin:

To dam kolejne zdanie. Lakers nie musieli pozbywać się Marca Gasola w trade deadline, żeby mieć miejsce na maxa dla LeBrona Jamesa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL.

 

13/14: Clippers 9th DRTG (104.8 DRTG): DAJ on 105.4 DRTG, DAJ off 104.4 DRTG

14/15: Clippers 15th DRTG (105.5 DRTG): DAJ on 105.8 DRTG, DAJ off 104.8 DRTG

15/16: Clippers 6th DRTG (103.8 DRTG): DAJ on 103.3 DRTG, DAJ off 104.9 DRTG 

 

Tu masz sezony, gdzie DAJ kończył w top3 głosowania na DPOTY. On nigdy nie był blisko ''ocierania się o DPOTY'', ot co typowe ''media narrative'', najlepszym tego potwierdzeniem były playoffy 2015, gdzie Clippers już z CP3 zostali zniszczeni w defensywie przez Houston Rockets w g5-7. 

 

Bardzo dobry obrońca, ale żaden anchor, czyli poziom Clinta Capeli. Tyle, że Clint będzie lepszym shotblockerem (duży progres), no i jest lepszy na switchach, więc powinien być lepszy za jakiś czas.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed ostatnimi głosami przypomnę jeszcze raz (bo moze nie kazdy czyta temat) że w Bucks Aldridge będzie miał

 

Walker-Middleton-Giannis-Aldridge oraz 20 mln wolnej gotówki do wydania, oznacza to że LMA, który nigdy nie był w finalach będzie miał na nie szansę, a biorąc pod uwagę że ma 33 lata moze to byc dla niego ostatni dzwonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latwo zgadnąć, że będę potrzebowal SG, teraz mozna spojrzec kto jest dostępny na tą pozycję.

 

W zależności od tego ile będę musial wydać na SG, to będę tą gotówką uzupełniał ławkę rezerwowych, większą uwagę przykladajac do jakiegos solidnego centra, żeby LMA mógł tez pograc na PF jesli na tym mu zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę blado zacczynają wyglądać Cavs przy rosterach ciągle rozwijających się Sixers, wchodzących do gry Knicks czy tego co powstanie w Bucks jeśli dołączy do nich LMA. Tak tylko mówię, stosując retorykę flubera, że te drużyny przegrały z Cavs 3:4 a będą tylko lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mniejsza szansa? Dla mnie brakuje jasnego postawienia sprawy właśnie, tak generalnie, nie tylko u Ciebie, bo Walker-Middleton-Ariza na dwuletniej umowie-Giannis-Aldridge działa na wyobraźnię bardziej niż Walker-Middleton-mam cap space na kogoś niezłego-Giannis-Aldridge. 

 

Nie twierdzę, że na pewno powinieneś uderzać po Arizę, ale no wiesz. :P To pierwsze jest realne, a na to raczej ignazz nie ma odpowiedzi, bo to gruby contender by był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.