Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Mylisz się, że przedłużenie przeze mnie moich cap holdów doprowadzi mnie do bankrutcwa. Coraz lepiej łapię finanse w beGM i zaskoczę Cię, że nie Ty jeden miałeś nadwyżkę finansową. Boston też ma 9,1M i też ją może wydać na podatek.

 

Druga rzecz w której się mylisz to ocena poziomu sportowego. Ale tego mi się nawet nie chce Ci tłumaczyć, a już na pewno nie na tym etapie. Nukric z ławki gdzie połowa drużyn by go w s5 wypuszczała. Lou six man of the year. IT grający o wypłatę. No rzeczywiście tragiczna ławka mi się szykuje...

Napisałem Ci przecież, że ławkę masz najlepszą. Ogarnij lepiej te finanse, 9 mln nadwyżki9mln nadwyżki to niewiele przy salary na poziomie 140-150 mln.

January ma racje oczywiście. Szkoda, że mnie wcześniej za to nie zjebał na priv :grin:

Wolał się po Los Angeles rozbijać i palić marihuanen, co jest udokumentowane na YT. Shame on you, January.

Mnie wasze narkotyczne transe nie interesują, ale ludzi w błąd nie wprowadzajcie☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci przecież, że ławkę masz najlepszą. Ogarnij lepiej te finanse, 9 mln nadwyżki9mln nadwyżki to niewiele przy salary na poziomie 140-150 mln.

 

Mnie wasze narkotyczne transe nie interesują, ale ludzi w błąd nie wprowadzajcie☺

Na razie jest 100M. Z nadwyżką mogę iść spokojnie na 135M. Nie martw się. Dam radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fa

 

ale jednak aktywnością chyba przebiliśmy poprzedni rok.

W dodatku brakuje tylko 1 głosu żeby pobić rekord głosowania, bo tam pierwszego dnia było bodaj 15 głosów oddanych, a dziś zaczęliśmy koło 16, a nie od samego rana jak rok temu.

 

Idzie w dobrą stronę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zmieniłem mój głos w sprawie Aldridge i jest zaznaczone na niebiesko. W świetle nowych dowodów głosuje jednak na Bucks. To Ignazz musi mnie przekonywać do zmiany zdania.

 

 

ii

 

Oznaczam Cię, byś wiedział, że twoja sprawa stała się gorąca i musisz odpalić maszynę propagandową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednak aktywnością chyba przebiliśmy poprzedni rok.

W dodatku brakuje tylko 1 głosu żeby pobić rekord głosowania, bo tam pierwszego dnia było bodaj 15 głosów oddanych, a dziś zaczęliśmy koło 16, a nie od samego rana jak rok temu.

 

Idzie w dobrą stronę :smile:

 

Ogólnie BeGM w rozkwicie. Nowi gracze weszli pełni zapału, nie ma z Nimi problemu, a Bogut BMF i Eld to czołówka aktywności. MMM2121,  Ashigaru też działają. Dobry, aktywny też powrót Regisa.

 

Po raz pierwszy od dawna mamy nawet ławkę rezerwową.

 

Są powody do radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do piątku jest czas a tu wszyscy dociskają w niedziele po finale MS.

 

do tego czasu dam znać co Leonardem i proszę o zaprzestanie narracji ze mylę beGM z Real nba.

 

Szkoda to mówić ale jestem lata świetlne przed obecna sytuacja spurs bo pop cały czas ma trzy problemy.

 

Co z Leo ( mam i ja)

Co zrobić z gasolem

Co zrobić z jeszcze gorszym kontraktem millsem

 

Ja oba problemy rozwiązałem rownoczesnie wzmacniając skład.

 

Nie wiem czemu Dragic a teraz Milksap nie maja tu szacunku.

Lma w sumie tez bo czytam ze słaby jako druga opcja ( ptb tez??) i ze stary i jedyne czym sie zajmujecie to co bierze na starość.

 

Tym czasem ktoś zapomina jakie zespoły zawodzą od lat .... i robi sie z browarowego miasta super destynacje.

 

Odpisze w swoim czasie.

 

Jako prawdziwy gm w nba mam szabas jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2 lata, kiedy Spurs będą płacić to Aldridge będzie miał 35 lat na karku i miał to w nosie. Rozumiem jakby to był jakiś młokos, ale teraz to jego interesuje tylko kasa i wynik.

 

Walker - jakiś SG za room MLE - Middleton - Giannis - Aldridge, brak możliwości dawania więcej niż minimum, brak kontraktów pod potencjalne wymiany.

 

Dragic - D. Green - Leonard - Milsap - Aldridge

 

Full MLE, do tego Carroll czy Henson pod jakiś handel z assetem za dobrego gracza. Większa elastyczność pod nawet mistrzowski run, chociaż wszystko zależy od Kawhiego.

 

Tak jak już napisał january po podpisaniu LMA będę miał ok. 20 mln do wydania. Podkreślam to, aby nikomu to nie umknęło tak jak w przypadku Marcusa, który dzięki tej informacji zmienił swój głos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Full MLE, do tego Carroll czy Henson pod jakiś handel z assetem za dobrego gracza. Większa elastyczność pod nawet mistrzowski run, chociaż wszystko zależy od Kawhiego.

 

Kolejna korekta, poza tym, że Bucks będą mieli ponad 20 mln i room do wydania.

Wiem, że już zmieniłeś zdanie, ale jednak dla przejrzystości warto odnotować:

 

Spurs po podpisaniu LMA lecą od razu w poooooodatek i tracą MLE. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics na luzaku ograli Sixers ze świetnym Embiidem czy Simmonsem, dodatkowo byli bliscy wyrzucenia Lebrona, który grał przeciwko Celtics dużo lepiej niż z pacers. Magia Stevensa zadziałała, Giannis jest dopiero przed prime, Middleton właśnie wszedł w prime, Bucks oprócz tego duetu zazwyczaj wyglądają słabo, oni sami w PO grają na dobrym poziomie o czym pisałem już w serii przeciwko Cavs i te wyloty w pierwszej rundzie to zazwyczaj nie jest ich wina. Chociaż oczywiście jak Giannis dalej nie będzie przechodził pierwszej rundy to opinia o nim trochę się zmieni, ale póki co ze względu na okoliczności i jego wiek nie ma co się czepiać, że odpadał w pierwszej rundzie, tym bardziej że grał na dobrym poziomie. Walker w Hornets otoczony był słabymi graczami, poza tym on na pierwszą opcję w poważnym zespole się nie nadaję, ale za to jako 2-3 opcja mógłby być świetny. Mam nadzieję, że dzięki Budenholzerowi trochę zmieni się postrzeganie Giannisa i Khrisa, którzy póki co grali przez większość kariery bez trenera. :)

 

W spurs z kolei masz niepewną sytuację Leonarda i fatalną sytuację finansową, żeby LMA miał lepsze perspektywy niż w Bucks ignazz musiałby dostać jakąś kozacką paczkę za Kawhiego, a to raczej niemożliwe.

to zaskakujace, ze wyskakujecie z tym Bostonem juz drugi raz, skoro ani razu nie pisalem, ze grali oslabieni, czy tez nie nazwalem ich (Bostonu w rl NBA) slaba druzyna z ktora wstyd wygrac :-)

 

Chodzilo mi tylko o stwierdzenir, ze Bucks gwarantuja Aldridgowi sukcesy, choc dotychczasowy najwiekszy sukces calej Big3 z Bucks to 1 runda PO na Wschodzie, czyli plus/minus wyczyn jak 10 miejsce na Zachodzie (z przymruzeniem oka oczywiscie).

 

To z kim przegrali Bucks w tym roku (ani kogo Celtisc pozniej pokonali i jak bohatersko polegli w finale Wschodu) nie zmienia nic w kwestii tego, ze Giannis i Khris po raz kolejny odpadli w 1 rundzir PO.

 

Kemba niby sredni support, ale na litosc boska, to Wschod, to Konferencja w ktorej do PO zalapali sie Heat, ktorzy personalnie nie wygladali wcale lepiej.

 

Giannis mial stac w pierwszym szeregu kandydatow na MCV, a im dalej w las, tym jego notowania-nieznacznie, acz regularnie- pikowaly i mimo wejscia w prime, jesli nie dorzuci trojki, to..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi tylko o stwierdzenir, ze Bucks gwarantuja Aldridgowi sukcesy, choc dotychczasowy najwiekszy sukces calej Big3 z Bucks to 1 runda PO na Wschodzie, czyli plus/minus wyczyn jak 10 miejsce na Zachodzie (z przymruzeniem oka oczywiscie).

 

 

Przeczytaj jeszcze raz moje posty i zobacz czy pisalem cos o gwarantowaniu sukcesu.. Nic takiego nie napisałem. Stwierdziłem jedynie, że w Bucks będzie miał większe szansę na sukces niż w Spurs i cały czas podtrzymuję tą opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.