Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Racja.

 

Mój chce iść do Bostonu za min dla veta.

 

Przejdzie?

Ja tylko wskazuję, że motywacja każdego z Was jest inna. George zostaje w Celtics, bo jest tam Westbrook, z którym się przyjaźnią. James idzie do Lakers, choć jest tam Butler, a Butler i James nie przepadają za sobą. Delikatnie mówiąc. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że LeBron każdego z Was jest inny:)

Taki już urok próbowania postawić się na jego miejscu w sytuacji, która nieco różni się od tej z rzeczywistości.

 

No i do tego dochodzi parę osób które traktują BeGM nieco inaczej i olewają wcielanie się w jego skórę woląc nagradzać GMów za pracę.

 

Nie sądzę by między Lebronem a Butlerem było więcej złej krwi niż między choćby Lebronem a Stephensonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie sądzę by między Lebronem a Butlerem było więcej złej krwi niż między choćby Lebronem a Stephensonem.

LeBron zgodził się dołączyć do drużyny, w której nie było Stephensona:)

 

Ponadto nieprzypadkowo raporty o chęci wspólnej gry Butlera z Irvingiem pojawiły się dopiero wtedy, gdy Irving opuścił LeBrona. Butler nie chciał grać z LeBronem w Cavaliers, a przecież był do wyjęcia rok temu z Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler odmawia przedluzenia w Socie.

 

Butler chyba zyje w przeswiadczeniu ze moze byc liderem ekipy.

 

Chce grac z Irvingiem.

 

C_m jest w stanie zrobic okienko na polaczenie Irving+Butler+Porzingis+Gobert.

 

Czekam az za rok january obroci kota ogonem i bedzie wypisywal, ze to co sie dzieje w real NBA nie ma sensu, bo jego Lakers sa lepsi i Butler na pewno, by tu zostal.

 

Czekam na miny wszystkich glosujacych za przejsciem Brona do Lakers jak zobacza jak january nim handluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler z 3 letnia (2 gwarantowane) z pewnością miałby tu dużo do gadania.

 

O czym Ty w ogóle mówisz? Jeszcze wczoraj zarzucałeś, że mówienie, że Lebron odrzucił Phily to domysły choć przecież oficjalnie miała jego ekipa z nimi spotkanie, a tu takie coś piszesz? Trochę rigczu, fluber.

 

Dobrze Ci bodaj Bogut i Qcin napisali. Pretensje miej do Lebrona, bo my tu nie głosujemy ot tak, tylko staramy się wczuc w zawodnika. Gdyby powiedział, że on kocha Cavs i zostaje bo to dom to miałbyś mega handicap. Ale on zrobił coś zgoła odmiennego i pokazał ZNOW, że Cavs to dla niego tylko literki, które można opuścić w każdej chwili realizując własne cele. Bo taki jest Lebron :)

 

Poza tym to z małymi rynkami to też Ci Qcin napisał żebyś nie płakał, bo raczej nikt na to nie zwraca uwagi o ile zawodnik na to nie zwraca uwagi. I to jest idealne :) Rok temu poza oczywistymi oczywistościami w pierwszej turze fa najwięcej ugrały takie wielkie rynki jak Utah, Denver, Sota właśnie czy Pacers

 

 

Handlowanie Lebronem? No nie żartujmy sobie. Fajnie jest się pośmiać z Januarego czasem, ale to że przerzucił tonę szrotu właśnie w celu wyrobienia tej dobrej sytuacji pod LBJ i danie mu contendera z miejsca to nie znaczy, że go wymieni. To jest czysta fantastyka i jeśli to ma być przeciw waga dla wszystkiego co zrobił Lebron dołączając do słabiutkich rl Lakers, to pokazuje tylko czemu Lebron powinien być w Lakers :)

 

Dzięki wszystkim, którzy mieli możliwość, za sprawne głosowanie. Idzie nam bardzo dobrze obyśmy podczas zbliżania się do końca nie wyhamowali jak rok temu i oby nie trzeba było w piątek po południu nikomu przypominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlowanie Lebronem? No nie żartujmy sobie.

 

Jeśli z czasem Lebron mocno spadnie z poziomem gry to ja nawet jestem w stanie to sobie wyobrazić. Sęk w tym, że w podobnej sytuacji jestem w stanie wyobrazić sobie też wielu GMów handlujących Bronem, w tym Flubera który sprawia na mnie wrażenie gościa gotowego iść po trupach do celu.

 

Lebron się z Jimmy'm nie kumplują (54 sekunda: 

) ale nie mam żadnych źródeł, które przekonałyby mnie do tego, by była między nimi na tyle zła krew, by wpłynęło to na decyzję Brona. Była jeszcze kwestia ewentualnego pozyskania Butlera przez Cavs ale jest tam sporo niejasności: być może Butler rozmawiał z Lebronem w tej sprawie (co nie świadczy o niechęci), być może Lebron go nie chciał (co by świadczyło o złej relacji), być może ktoś inny odradził Butlerowi przejście do Cavs bo James ma odejść, być może sam Lebron życzliwie to zrobił. Tu kilka artykułów:

 

https://bleacherreport.com/articles/2716744-jimmy-butler-rumored-to-want-cavs-trade-spoke-to-lebron-james-kyrie-irving

 

https://cleveland.cbslocal.com/2017/06/20/report-lebron-james-and-kyrie-irving-reach-out-to-jimmy-butler-about-playing-for-cavs/

 

https://www.nbcsports.com/chicago/chicago-bulls/no-interest-teaming-lebron-jimmy-butler-tells-cavs-hed-rather-stay-bulls

 

https://thebiglead.com/2017/06/21/le-batard-did-lebron-tell-jimmy-butler-not-to-come-to-cleveland/

 

Dla mnie w tej sprawie jest tyle niejasności, żetraktuje to wszystko jako szum informacyjny nie wpływający na moje głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z czasem Lebron mocno spadnie z poziomem gry to ja nawet jestem w stanie to sobie wyobrazić. Sęk w tym, że w podobnej sytuacji jestem w stanie wyobrazić sobie też wielu GMów handlujących Bronem, w tym Flubera który sprawia na mnie wrażenie gościa gotowego iść po trupach do celu.

Dziękuję za komplement:) Czy LeBron też nie jest przypadkiem takim gościem?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z czasem Lebron mocno spadnie z poziomem gry to ja nawet jestem w stanie to sobie wyobrazić. Sęk w tym, że w podobnej sytuacji jestem w stanie wyobrazić sobie też wielu GMów handlujących Bronem, w tym Flubera który sprawia na mnie wrażenie gościa gotowego iść po trupach do celu.

 

Lebron się z Jimmy'm nie kumplują (54 sekunda: ) ale nie mam żadnych źródeł, które przekonałyby mnie do tego, by była między nimi na tyle zła krew, by wpłynęło to na decyzję Brona. Była jeszcze kwestia ewentualnego pozyskania Butlera przez Cavs ale jest tam sporo niejasności: być może Butler rozmawiał z Lebronem w tej sprawie (co nie świadczy o niechęci), być może Lebron go nie chciał (co by świadczyło o złej relacji), być może ktoś inny odradził Butlerowi przejście do Cavs bo James ma odejść, być może sam Lebron życzliwie to zrobił. Tu kilka artykułów:

 

https://bleacherreport.com/articles/2716744-jimmy-butler-rumored-to-want-cavs-trade-spoke-to-lebron-james-kyrie-irving

 

https://cleveland.cbslocal.com/2017/06/20/report-lebron-james-and-kyrie-irving-reach-out-to-jimmy-butler-about-playing-for-cavs/

 

https://www.nbcsports.com/chicago/chicago-bulls/no-interest-teaming-lebron-jimmy-butler-tells-cavs-hed-rather-stay-bulls

 

https://thebiglead.com/2017/06/21/le-batard-did-lebron-tell-jimmy-butler-not-to-come-to-cleveland/

 

Dla mnie w tej sprawie jest tyle niejasności, żetraktuje to wszystko jako szum informacyjny nie wpływający na moje głosowanie.

Świetny post informacyjny :)

Zgadzam się w 100%. Jeżeli Lebron doszedłby do poziomu tradrable to oznaczałoby, że jest tak słabo, że każdy racjonalny gm musiałby to przynajmniej rozważyć.

 

I to znów sprowadza się do kontraktu, bo skoro Lebron od początku chciał długa, maksymalna umowę to znaczy, że jako łebski facet też był świadom tego, że to tylko sport i różnie może być a lat nie ubywa. Dlatego tym bardziej to 1+1 jest słabe nie tylko pod kątem sportowym, psucia szansy na wejście do wymarzonego LA czy Rockets/Bucks buta, ale także i zupełne odwrotne od założeń Jamesa, które przyjął znając siebie najlepiej.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście fluber zawiódł, że nie dał 4+1 Bronowi. Rok dla niego może nie robić różnicy, ale kontuzja zawsze się może przytrafić bo to sport. Stad ja sie upieralem ze im dluzsza umowa tum lepiej dla mojej 1/26 Brona.

Gdybym dał 4+1 Bronowi, to January by mnie rozniósł argumentacją dotyczącą stanu moich finansów za 2-3 lata i miałby całkowitą rację. Przy 4+1 moje szanse na LeBrona był absolutnie zerowe, zresztą pojawiły się w tym wątku opinie osób, które chwaliły pomysł z 1+1 i dały mi głos dlatego, że nie dałem Jamesowi długiej umowy. 

 

Nawiązując do opinii, że to nie głosujący decydują tylko LeBron, wychodzi na to, że LeBron jest pełen wewnętrznych sprzeczności:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu?

Oczywiście mogę mówić tylko za siebie, ale przy tak długim kontrakcie od Cavs na pewno nie głosowałbym na nich jako pierwszy wybór.

 

Będąc LeBronem dałbym im kolejny sezon, ale nie chciałbym się wiązać na tak długo z Ohio, bo straciłbym kontrole nad swoją kariera. Zreszta formy przedłużania kontraktu Króla z Cavs przez ostatnie lata tez o tym świadczą. Dałbym im rok szansy po tym 3-4 i sprowadzeniu DAJ i ostatnia duża umowę z Cavs lub innym klubem (w wypadku braku mistrzostwa z Cleveland) podpisałbym za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Widzisz, rozumiem o co Ci chodzi, ale to jest bujda na resorach, którą pcha Fluber, bo jest jego jedyną nadzieją na złapanie kogoś.
Bo to nie jest piłka nożna i to nie jest tak, że jak nie podpiesz umowy teraz to podpiszesz ją za rok, bo salary cap nie jest aż tak flexible, a na pewno nie przy umowie rzędu 37 mln.
Teraz jest czas, w którym Lebron może spełnić swoje życzenie i trafić do LA gdzie są od razu warunki do zrobienia contendera. 2 w 1.
Teraz jest czas gdy Rockets mają bardzo dużo miejsca w salary i idąc tam Lebron nic ich nie kosztuje i nie tracą żadnych assetów w dodatku śmiało przedłużają swoich graczy z birdów
Taka sama sytuacja w Bucks. Teraz mają miejsc w salary i teraz mają idealne warunki do przyjęcia LBJ bez strat.
 
Za rok te kluby będą miały na głowie kolejne kontrakty (Kemba, Khris, Butler, Capela już jako 20 mln, Gordon) i w dodatku capholdy, które wzrosną i zablokują takie ruchy. Dlatego nie mogę się zgodzić z tym co piszesz, że 1+1 to jakieś przeczekanie, bo to kłamstwo.
1+1 to zrobienie Melo 2.0 i pozbawienie siebie szansy na wszystko. To jest po prostu bardzo głupie rozwiązanie, które w dodatku nie ma w niczym odzwierciedlenia. 
 
Natomiast rozumiem czemu Fluber aż tak chciał swoją ofertę wyróżnć, bo po prostu na wszystkich innych polach przegrywa rywalizację z pozostałymi klubami. Więc lepiej było mu dać inną, nawet pomimo braku realnego podparcia opcję. Gorsza, ale inna więc można kręcić i próbować ;)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do jakiej opinii nawiązujesz Fluber, chyba tradycyjnie wciskasz kit. Bezpośrednio decydują głosujący ale Lebron swoją decyzją w realu zostawił im małe pole do interpretacji. Oczywiście są tacy, którym to nie przeszkadza by nieco poszaleć w głosowaniu.

Zgadzam się natomiast, że z braku laku prędzej wziąłby 1+1 w Cavs niż 4+1. Jak na moje oko, to on chce być w Los Angeles jak najszybciej więc gdybyśmy mieli sytuacje w której żaden zespół z LA nie może mu dać teraz w miarę poważnej oferty to zostałby w Cavs na rok.

Jak na moje to Lebron poszedł w realu do LAL by budować contendera ale niekoniecznie już w sezonie 2018/19, w którym będzie się raczej oszczędzał i próbował nieco zregenerować siły. Warriors są mega mocni, on od wielu, wielu lat gra duże minuty na mecz od października do czerwca, poza tym chce dotrwać do gry na jednym parkiecie z synem. Chcę się ponoć też bardziej przerzucić na grę post up która mniej go obciąża.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.