Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej nie rozumiem, co to mogłoby mieć do stopniowego poprawiania jumpera w jego przypadku, skoro był ok.
Już napisałem - chodzi o to że jak masz zła technikę, a wcale nie miał najlepszej (nie ważne czy trafiał, Ball też trafiał contested 3p), to może ona doprowadzać do kontuzji (na początku małe naciągnięcia, potem chroniczny ból itd.). Rozumiem że wg Ciebie (jeśli oczywiście dobrze odczytuje sytuację) Fultz powinien dalej grać na sterydach i za 3-4 lata skończyć karierę z kontuzja ( i zapewne rozjebaną wątroba), bo nikt nie powiedział mu że można zmienić tech rzutu...? Ja uważam, że dobrze robi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że wg Ciebie (jeśli oczywiście dobrze odczytuje sytuację) Fultz powinien dalej grać na sterydach i za 3-4 lata skończyć karierę z kontuzja ( i zapewne rozjebaną wątroba), bo nikt nie powiedział mu że można zmienić tech rzutu...? 

Heh, to ja piszę o jakiś sterydach blokadach i graniu na uniwerku z kontuzją? Cytując... zapchałeś se głowę jakimiś pierdołami o żabach i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych.

 

A ja od początku piszę w tym temacie, że powinni go odsunąć od gry. Nie znamy powodów całej sytuacji, a już dopowiadasz sobie jakieś jazdy z tym, że grzał na sterydach żeby tylko dociągnąć sezon i być tą jedynką draftu + że ja uważam, że nadal powinien tymi rzekomymi sterydami tępić ból. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, to ja piszę o jakiś sterydach blokadach i graniu na uniwerku z kontuzją? Cytując... zapchałeś se głowę jakimiś pierdołami o żabach i teraz na siłę próbujesz zainteresować tym innych.

 

A ja od początku piszę w tym temacie, że powinni go odsunąć od gry. Nie znamy powodów całej sytuacji, a już dopowiadasz sobie jakieś jazdy z tym, że grzał na sterydach żeby tylko dociągnąć sezon i być tą jedynką draftu + że ja uważam, że nadal powinien tymi rzekomymi sterydami tępić ból.

Przecież to tylko moja interpretacja, on już na treningach summer league nie wyglądał dobrze. Nie tak jak teraz, ale gorzej jak na uczelni. Równie dobrze mógł dostać wpierdol w knajpie po wyborze na 1 :)

Ps. Też uważam że nie powinien grać. Moja wypowiedź dot. tylko hasła z dupy że Fultz ot tak postanowił sobie zmienić tech rzutu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yup, Simmons to największa niespodzianka sezonu so far - oczywiście obok rzutu Fultza.

No i kolejny sezon TJ'a rozpoczynany z końca rotacji i kolejny sezon, w którym McConnell mocno aspiruje jakością gry do dostania dużych minut. Co z tego, że Bayless ma trójkę, skoro to TJ na parkiecie wprowadza spokój, opanowanie, reguluje tempo gry i zalicza +11, przy -13 Baylessa? Kolejny rzadko spotykany przykład jak wiele serducho i chłodna głowa potrafią zdziałać. TJ to gość z warunkami jak ja , czy ty, ale to on gra teraz w NBA, a my piszemy na forum.

 

Fajnie, że Joelowi zaczęła siadać trójka (Dario też kilka trafił!), poki co mało blokuje i nadal jest mało aktywny w post, natomiast wynika to chyba z trochę bardziej zachowawczej gry - rzadziej bawi się w Curryego, mniej wywrotek w stylu 100 letniej sekwoi. 

 

Noela mi szkoda, bo gościa lubię, ale jak będzie tak grał, to nie dostanie raczej kontraktu, o jakim marzył... 

 

No i Okafor case - ostatnio gdzies na twitterze wirziałem, że defensywne staty KATa są na poziomie tych Okafora. Co on k**** zrobił Brettowi, że woli grać średnim Amirem above him? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

If Lonzo learns to play defense, shoot, and create for himself, he could maybe develop into TJ McConnell in the right situation

 

:mushroom:

 

 

Co za złośliwość.

 

Z serii bezsensowne staty wyszukane za pomocą bbref

 

 

Lonzo Ball has 51 PTS, 43 REB and 42 AST. He's the first player since 1983-84 to have 50, 40 and 40 in his first five NBA games.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Joelowi zaczęła siadać trójka (Dario też kilka trafił!), poki co mało blokuje i nadal jest mało aktywny w post, natomiast wynika to chyba z trochę bardziej zachowawczej gry - rzadziej bawi się w Curryego, mniej wywrotek w stylu 100 letniej sekwoi.

 

Joel generalnie za rzadko wykorzystuje swoje przewagi w post, trójka trójką, wszystko fajnie, ale przesadza, za dużo gra na obwodzie, czasami próbuje potem wchodzić na koźle, robią się z tego głupie starty, mało jest akcji w których dostaje piłkę na masowanie 1 on 1, choć przy niezłych paserach w składzie mogliby grać więcej kombinacji i mieć czyste punktu spod dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozytyw jest taki, że te problemy to tak na poważnie, więc jak wyzdrowieje to może jednak wróci do normalnego rzutu.

 

negatyw jest taki, że Sixers to jest jednak parodystyczna organizacja momentami.

 

dobrze, że przynajmniej Simmons chyba wyjaśnia wszystkie wątpliwości jakie były wokół niego przed draftem, bo Fultz, parodystyczny Saric, Embiid poniżej oczekiwań i fatalny drugi unit to i tak sporo rozczaarowań jak na 6 meczów sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to mozna inaczej interpretowac niz wielka wpadka, a wrecz kompromitacja ze strony Sixers, ze on w ogole gral?

Wpadka to mało powiedziane, poza tym w tym wieku zaburzenia mięśniowo-szkieletowe to brzmi bardzo źle i tylko by potwierdzało, że wywiad medyczny w 76ers to jakaś kpina.

To jest opis niczym u blokującego gracza z NFL po latach gry i mikrourazów. Kurde szkoda mi chłopaka, oby to nic poważnego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spytaj Ainge. oddał IT, wymienił Fultza. znachor-jasnowidz

Wg mnie oddal #1 ze wzgledow sportowych, a nie zdrowotnych tzn nie uwazal Fultza jako najlepszego prospekta i tyle.

 

Wpadka to mało powiedziane, poza tym w tym wieku zaburzenia mięśniowo-szkieletowe to brzmi bardzo źle i tylko by potwierdzało, że wywiad medyczny w 76ers to jakaś kpina.

To daje do myslenia czy te wszystkie urazy prospektow Sixers to byl zwykly pech czy... niekompetencja ekipy medycznej w diagnozowaniu/leczeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że to jest dziwne. Koleś ma problemy z podnoszeniem ramienia w górę. I rzuca fatalnie od początku października a oni dopiero pod 3 tygodniach wysyłają go na konsultacje? I okazuje się, że Fultz musi przejść rehabilitacje? I będzie poza grą minimum 3-4 tygodnie. Na szczęście to nie są żadne poważne uszkodzenia a przynajmniej takie czytałem opinie więc powinien szybko wrócić do pełnej sprawności. Inna sprawa, że nie wiem jaką on ma mieć rolę na boisku przy Benie Simmonsie? Spot up shooter? Bo od momentu wymiany z Bostonem nie wiem jak oni chcą pomieścić dwóch graczy potrzebujących dużo piłki w dłoniach razem na parkiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszczenie dwóch ballhandlerów, zwłaszcza gdy jeden docelowo ma dobrze rzucać i pokazuje bardzo duży potencjał do gry bez piłki, jest w tym wszystkim chyba najmniejszym problemem. Na ten moment Sixers mają Simmonsa, i hustle McConnella, trochę mało.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.