Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Gotowy na 20-24 minuty? No to szacunek dla niego, najbardziej eksploatowany gracz w tej lidze :playful:

 

Philla podpisała kontrakt z facetem, który może nigdy nie grać takich minut, jak każdy inny zawodnik NBA, który może być do końca kariery oszczędzany.Talent wielki, ale zdrowie fatalne, więc w mojej ocenie decyzja o podpisaniu teraz kontraktu z Embiidem była błędna.

 

 

Wszystko wskazuje na to, że w tym sezonie zamierzają go wprowadzać ostrożniej niż w poprzednim, kiedy to na początku sezonu miał restrykcje <25 minut bez b2b przez około miesiąc,  potem <30 minut i co drugi mecz wolny przez pół miesiąca, a potem <30minut bez b2b przez miesiąc i wtedy zaczęły się problemy ze zdrowiem, zagrał jeszcze 4 spotkania i potem było 8 miesięcy wolnego.

 

Teraz zaczynają od <20 minut bez b2b. Zobaczymy, jak długo będzie miał takie restrykcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,no, no Embiid versus Gortat zapowiada się ciekawie. Popcorn przyszykowany :rugby: Fultz dalej nie nauczył się rzucać osobistych; a Wizards raczej są za silni dla młodych wilków z 76ers, choć... Embiid z Simmonsem dają jakość i we dwójkę ciągną tę drużynę.

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć problem z rzutem Fultza ma podłoże w kontuzji barku, nie wiem ile w tym prawdy, nie wiem na ile to co pokazuje na parkiecie jest winą zabrania mu piłki, ale nie wygląda to zabawnie. Na dziś, a do tego dostał Walla na debiut, który wygląda kozacko...

In plus Simmons - spodziewałem się sporych problemów tego gościa, ale JJ  swoim ruchem i zasiegiem + RoCo + Joel robią w ataku tyle zamieszania, ze Ben fajnie się tam odnajduje. Oczywiście przeciwko lepszym obronom będzie na pewno ciężej. 

Fultz na razie nie wygląda jak jedynka, ale Sixers są już dużo mocniejsi niż zespoły MCW, Noela, czy Okafora, może spokojne wprowadzanie z ławki faktycznie mu nie zaszkodzi? Niezła kicha na razie, ale tak jak mowie - taki skill nie znika w kilka dni, jeszcze w SL wyglądał ładnie. Dajmy mu się ograc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra

Amir Johnson ostatnio zagrał najgorsze 15 minut jakie widziałem od wysokiego od dłuższego czasu, i może paradoksalnie lepiej byłoby jakby dzisiaj było podobnie, bo jak Embiid zagra 20+ minut to nie mam pojęcia kim chcą go bronić Celtics. 

 

jestem bardzo ciekawy, bo Boston powinien się źle matchupować z Sixers, Tatum ma bronić Simmonsa, a Horford z Baynesem Embiida? ale żeby to wykorzystać to Joel musi jednak pograć te 20-kilka minut, JVG świetnie to podsumował - jeżeli chcesz wygrywać, musisz grać najlepszym zawodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem bardzo ciekawy, bo Boston powinien się źle matchupować z Sixers, Tatum ma bronić Simmonsa, a Horford z Baynesem Embiida? ale żeby to wykorzystać to Joel musi jednak pograć te 20-kilka minut, JVG świetnie to podsumował - jeżeli chcesz wygrywać, musisz grać najlepszym zawodnikiem.

Dlatego pachnie mi zwycięstwem 76ers w tym spotkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embiid wyglada troche jak podróbka Barganiego w 1 połowie. Polega wyłącznie na swoim jumperku, który dzis w ogóle nie wpada. Wypadałoby ruszyć cielsko bliżej kosza żeby przysporzyć wiernych procesu.

 

Całe szczęście sędziowie na miejscu, w szczególności ta Pani. Jakbym był kibicem Bostonu to bym sie przez ostatnia godzine sporo nawyzywal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w obie strony sędziowanie było dziwaczne.

 

poza solidną obroną Simmonsa i /dużymi/ minutami Embiida, bez pozytywów. a, i jak patrzę na poruszanie się Fultza to będzie wszystko z nim w porządku.

 

Celtics mają takie szanse na HCA w 1. rundzie jak Sixers na playoffy. niby możliwe, ale jednak mało prawdopodobne. Irving kolejne słabiutkie spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.