Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mi powie jak się zmienia rzut? To nie jest szydzenie, ale poważne pytanie. Wiem, że na przestrzeni lat każdemu jakoś tam się zmienia wraz z rozwojem siły czy znalezieniem bardziej odpowiednich kątów względem budowy ciała. Tylko właśnie, choć tylko z autopsji, zawsze miałem wrażenie, że to jest proces bardzo powolny. O ile ktoś nie rzuca sprzed klatki oburacz, a w dodatku gra XX lat, to chyba ciężko o taką zmianę w 2 miesiące.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies 6'8", ogolnie ma size zwyczajnego SFa.

nie no, bez przesady, jak bronili go Porter czy Anunoby to był od nich widocznie większy, a obaj to 6'8''.

 

kiedyś było sporo plotek, że niby close to 7 footer, to Brown powiedział,, żeby nie pierddolić, bo 6'10'', tylko wingspan ma trochę większy niż podawano.

 

zresztą, Simmons jest większy od Covingtona, to po prostu 6'10''.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, bez przesady, jak bronili go Porter czy Anunoby to był od nich widocznie większy, a obaj to 6'8''.

 

kiedyś było sporo plotek, że niby close to 7 footer, to Brown powiedział,, żeby nie pierddolić, bo 6'10'', tylko wingspan ma trochę większy niż podawano.

 

zresztą, Simmons jest większy od Covingtona, to po prostu 6'10''.

 

Covington ma 6'7'', więc by się zgadzało.

 

DCkHtD0XcAEt30_.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lebronjames-bensimmons.jpg?x77385

CrNbYqoXYAEFYiz.0.jpg

 

ocenianie wzrostu na podstawie zdjęć ssie, ale 6'9,5''-6'10''?

 

ogólnie oglądałem każdy mecz Sixers w preseason i w tym sezonie, i bardziej miałem ''damn, oby się nauczył post upować, bo powinien regularnie robić punkty na tych Porterach będąc wyższym i ważąc 15-20 funtów więcej'' niż ''damn, jest 5 cm niższy niż mu podają''.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Covington ma 6'9''. tzn. tyle mu podają.

 

Na combine miał 6'6'' i 1/4 bez butów.

 

ogólnie oglądałem każdy mecz Sixers w preseason i w tym sezonie, i bardziej miałem ''damn, oby się nauczył post upować, bo powinien regularnie robić punkty na tych Porterach będąc wyższym i ważąc 15-20 funtów więcej'' niż ''damn, jest 5 cm niższy niż mu podają''.
 
No, a ja miałem "damn, ludzie się przerzucali od roku czy ma 7ft czy nie i czy będzie 7ft PG, czy nie, a gość jest o połowę mniejszy niż Saric".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyżej, Simmons, o czym było wiadomo, to nie jest 7ft, ale to wciąż ~PG in PF body.

 

 

Anunoby to 6'8'' 235lbs SF, a Simmons jest od niego widocznie większy, nie wiem jak Ci wyszło, że Ben ma size "normalnego SF". jak chodziło Ci o to, że ''nie jest większy o głowę od każdego SF a ludzie tak mówili'' no to faktycznie, nie jest, ale generalnie ma size legit PF.

 

ogólnie Simmons jak próbował się ustawić tyłem do kosza to na razie lekko komicznie to wyglądało, on potrafi kończyć z obu rąk i jak chce być bardzo dobrym scorerem to musi korzystać ze swoich przewag. 

 

jak Simmons będzie za jakiś czas dosyć efektywnym 20ppg scorerem to powinien być allstarem pełną gębą będąc świetnym playmakerem, zbierającym, do tego pokazując naprawdę bardzo dobre momenty już teraz w defensywie.

 

z tym, że z tą defensywą trzeba się wstrzymać, to dopiero kilka meczów.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyżej, Simmons, o czym było wiadomo, to nie jest 7ft, ale to wciąż ~PG in PF body.

 

Anunoby to 6'8'' 235lbs SF, a Simmons jest od niego widocznie większy, nie wiem jak Ci wyszło, że Ben ma size "normalnego SF". jak chodziło Ci o to, że ''nie jest większy o głowę od każdego SF a ludzie tak mówili'' no to faktycznie, nie jest, ale generalnie ma size legit PF.

 

ogólnie Simmons jak próbował się ustawić tyłem do kosza to na razie lekko komicznie to wyglądało, on potrafi kończyć z obu rąk i jak chce być bardzo dobrym scorerem to musi korzystać ze swoich przewag. 

 

jak Simmons będzie za jakiś czas dosyć efektywnym 20ppg scorerem to powinien być allstarem pełną gębą będąc świetnym playmakerem, zbierającym, do tego pokazując naprawdę bardzo dobre momenty już teraz w defensywie.

 

z tym, że z tą defensywą trzeba się wstrzymać, to dopiero kilka meczów.

 

 

Nie mierzyłem go, więc się nie upieram że ma akurat tyle a nie tyle wzrostu - po prostu jak na niego patrzę posród innych graczy, to to całe "7ft PG" to był gruby fake news. Dla mnie to on jest w grupie typu Paul George Rudy Gay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale przeciez to info juz od poczatku sezonu krazy, ze on nie rzuca tak bo mu sie chce tylko ma problem z barkiem

 

mnie tylko jedno dziwi - to po co w takim razie gra? dlaczego nie odpoczywa? co do c***a robi sztab Sixers!?!?!?!?!?

 

jak widze teksty typu

 

 

He decided to try and fight through the pain to help the team. He has a great attitude. 

 

to nie wiem czy mam sie smiac czy plakac, kogo obchodzi co mysli sobie Fultz, wydaje mi sie ze jakby Embiid powiedzial ze chce grac po 45 minut w kazdym spotkaniu to sztab by sie zasmial i powiedzial Joel idz lepiej smieszkuj na twitterze a nie z nami, wiec czemu Fultz, gosc ktory jest pickiem nr 1 ma problemy zdrowotne a oni to ignoruja, WTF!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trust the process. LOL.

Nie no nie wiem, czy to dobrze czy źle.

W sensie...

 

Czy to jakas spierdolona wymówka by usprawiedliwić to co się odpierdala.

Czy faktycznie tak jest.

Bo jak tak jest... no to chyba w sumie dobrze, bo mu bark wyleczą, przepauzuje pół sezonu, albo cały, ale wróci ze swoim hesi-pulap-dżimbo i będzie gitara. No i w sumie to tłumaczyłoby , czemu tak zjebanie rzuca i czemu nie oddaje trójek i w sumie faktycznie to byłby chyba good news dla Sixers.  

Ale nie mogą kontynuować tego co się obecnie odpierdala, bo to nikomu nie robi dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, please, koleś normalnie broni i atakuje obręcz, wersja ''rzucam c***owe osobiste na czas kontuzji barku'' jest trochę słaba.

 

tzn. ten bark miał pewnie znaczenie dla samego ''poprawiania'' techniki rzutu w tym kierunku, ale tylko tyle.

 

za to na pewno jak najszybciej musi wrócić do rzutu z college'u.

 

choć w sumie Fultz jest na razie tak beznadziejny, że nie wiem co mogli oni wszyscy powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to Phila chyba nie podjęła jak na razie swojej opcji na 4 rok Okafora co oznacza ,że za rok będzie wolnym agentem. Mają czas do końca października ale wszystko wskazuje ,że Jahil nie jest w żadnym z ich planów . I wola mieć te 8 baniek w kasie do wydania niż zaparkowane w Okaforze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.