Skocz do zawartości

Philadelphia 76ers 2017/2018 Hinkie died for our sins


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

pick Memphis, Clippers, 2019 i Nader. Więcej za zawodnika który nie gra i którego klub nie chce bym nie dał

Po pierwsze to jest za dużo za Okafora

 

A po drugie jaki on problem Bostonu ma rozwiązac?

 

Przecież nie zbiera . Nie jest obrońcą. Mało ma pkt drugiej szansy. Nie jest dobry w rolowaniu do kosza

 

To jest zapchajdziura i z ławki może w kilku systemach być przydatny ale nie w Bostonie. On tylko pogłębi większość ich bolączek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jak ja miałem stłuczony bark to też na treningach nie potrafiłem rzucać. Nie wiem na jakim poziomie jest to u Fultza, ale bark ma duże znaczenie.

Tylko w takim razie po co nim grają

 

Czy jak miałeś stłuczony bark to grałeś w drużynie>? Czy odpoczywałeś na trybunach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w takim razie po co nim grają

 

Czy jak miałeś stłuczony bark to grałeś w drużynie>? Czy odpoczywałeś na trybunach?

No zależy od stopnia urazu. Ja miałem taki 2/3 i jako że byłem (jestem) najlepszym defensorem drużyny, to wpuścił mnie na ostatnią minutę 4Q. Fultz może ma lekki uraz, i może grać, ale przeszkadza mu to w tym elemencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, jak ja miałem stłuczony bark to też na treningach nie potrafiłem rzucać. Nie wiem na jakim poziomie jest to u Fultza, ale bark ma duże znaczenie.

Jak na grapplingu załatwiłem rotatory w barku, to nawet nie miałem ochoty brać piłki do ręki przez miesiąc. Nie wiem, dlaczego 76ers uziemili go dopiero teraz, ale to bardzo mądry ruch. Niby początkowo na 3 mecze, ale ani trochę nie zdziwi mnie przerwa 4-6 tygodni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Dla mnie jeśli gość nie jest w stanie normalnie rzucać, to nie jest zdolny do gry na ten moment i tyle, więc ja nie mam pojęcia co tam się dzieje ale jest to co najmniej zabawne. Tak jak mówi matek, też ciągnie się za mną nie wyleczona kontuzja rotatorów i przy jakimś mocniejszym nadwyrężeniu jakbym miał myśleć o jakimkolwiek klepaniu piły, szarpaniu się pod koszem czy rzucaniu to bym musiał być masochistą jakimś. 

Edytowane przez Principe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Epic fail, ale takie rzeczy to generalnie standard u młodych ekip. Takich końcówek nie powinno się spierdalać, ale jak się ma takich vetów jak Bayless to anything is possible ;) 

Z mojej perspektywy to budujące, że nie licząc Raps jesteśmy cały czas na styku z naprawdę niezłymi zespołami. 

Co do Okafora, to zastanawiam się, czy Brett nie dostał jakiegoś ultimatum w stylu 40W, bo to jak bezpardonowo go wypierdolił na koniec ławki jest epickie. Zresztą podobnie swego czasu zagrał z Noelem, mimo, że ten dawał sporo dobrego momentami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłony stwiane przez Embida to jest ZŁO. Kieszonkowy McConnel ma ponich 1,5 metra miejsca.

Jak Fultz ze swoja dynamika wroci do gry to bedzie jezdzil w pomalowane jak w maslo.

Jak odpuscisz Embida to Ci sieknie long2 lub za3.

Patrzę na Simmonsa i widzę Gianisa 3 lata temu, ten sam zasięg łap i 4 metrowe kroki. Mennnnn.

To będą dwie maszyny na wschodzie nie-do-za-trzy-mania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasłony stwiane przez Embida to jest ZŁO. Kieszonkowy McConnel ma ponich 1,5 metra miejsca.

Jak Fultz ze swoja dynamika wroci do gry to bedzie jezdzil w pomalowane jak w maslo.

Jak odpuscisz Embida to Ci sieknie long2 lub za3.

Patrzę na Simmonsa i widzę Gianisa 3 lata temu, ten sam zasięg łap i 4 metrowe kroki. Mennnnn.

To będą dwie maszyny na wschodzie nie-do-za-trzy-mania.

 

True that. Szczególnie z Simmonsem a on ma lepsze warunki fizyczne. Jak się zgrają, zdrowię dopisze, Fultz spełni co w nim pokładają to za 2-3 lata widzę taki ECF: 76ers-Bucks.

 

Co z Okaforem? 

 

Btw. Wiedzieliście że 15-letni brat Alfabetu ma już 7'2 wingspanu? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld, że niby Boston jest tak cienki? Za 2 lata Fultz będzie drugim Samem Bowe a Embid będzie o lasce chodził

Ale fakt, za parę lat młodzi dorosną, otrzaskają się w lidze i będzie ciekawie. Ile wtedy będzie miał Irving i Hayward?

 

Patrz na samą skalę talentu. I popatrz nań z drugiej, tej niedefetystycznej strony np wg. poniższego.

 

W Bostonie masz Irvinga poniekąd przed prime, Tatuma i Browna.

W Philly: Emibiid, Simmons, Fultz, Saric.

 

Mijają 3 lata. Zdrowie dopisywało. Wszyscy rozwijali się równo. Kogo stawiasz wyżej?

 

Horfora już nie macie, Hayward schodzi z prime mimo bezproblemowego powrotu do zdrowia. Aingemu już nikt nie dał się tak wydymać jak Netsi więc i picki się pokończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.