Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

naprawdę knicksom zarzucac cokolwiek złego w kontekscie postęowanie z wolnymi agentami, w szczegolnossci w tym sezonie?

bardzo słabe

zachoujemy w tym kontekscie niezwykle krystaliczna czystosc wzgledem reszty ligi

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

naprawdę knicksom zarzucac cokolwiek złego w kontekscie postęowanie z wolnymi agentami, w szczegolnossci w tym sezonie?

bardzo słabe

zachoujemy w tym kontekscie niezwykle krystaliczna czystosc wzgledem reszty ligi

 
  •  

dodam chocby tu tylko sławnego rubio, gdzie wystarczyłoby zlozyc pusta obietnice wobec rubio, ze go nigdy nie wytrannsferuje i @fluber zmieilby glos i ten podpisalby kontrakt z knicks.

ja nie skladam pustych i nierealnych obietnich w przeciwienstwie do innych. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

naprawdę knicksom zarzucac cokolwiek złego w kontekscie postęowanie z owlnymi agentami, w szczegolnossci w tym sezonie?

bardzo słabe

Bardzo słabe to miałeś FA jak się okazuje :) choć Lakers jeszcze lepsi, już musieli dać 2 rundę by się pozbyć swoich prospektów :) Lebron zachwycony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Patrzymy wg stanu po 48 meczu.

 

2 minuty temu, january napisał:

A to w ogóle.

No właśnie KCP by mi idealnie pasował do s5 bo najpierw nie mam Lowrego od początku 3T (czyli patrząc od 48g), a później wypada mi Mitchell - zatem większość 3T by u mnie grał w s5, a jak mam zdrowych Lowrego i Mitchella to dopiero wtedy z ławki, ale jako pierwszy guard z ławki.

Gdyby trafił do mnie Ish Smith - to pewnie grałbym Nunnem w s5, a Ish tylko wtedy, gdybym musiał (jeszcze nad tym dokładnie nie myślałem), a gdyby trafił do mnie Lou Williams, to na 100% grałby z ławki, gdyż jest przecież 6thmanem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Melo to tam gra po 40 minut. Po 10 meczach 3T Davis, Plumlee, Robinson i Tucker zagrali łącznie 8 meczów i 170 minut w RL NBA

Nie wiadomo, bo CM nie oglądał NBA przez drugi trymestr i nie zrobił opisu :D

Convinient, I'm just saying. Wcześniej mu to przeszkadzalo :D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

 

No właśnie KCP by mi idealnie pasował do s5 bo najpierw nie mam Lowrego od początku 3T (czyli patrząc od 48g), a później wypada mi Mitchell - zatem większość 3T by u mnie grał w s5, a jak mam zdrowych Lowrego i Mitchella to dopiero wtedy z ławki, ale jako pierwszy guard z ławki.

No ale chodzi mi o samą zasadę, czyli Lowry jest out, ale Mitchell zdrowy, więc KCP w piątce może grać razem z Mitchellem.

Po tym jak do Lowry'ego dochodzi jeszcze brak Mitchella to rzeczywiście masz dla KCP największą rolę z wszystkich teamów, ale w momencie głosowania jeszcze tego nie wiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Lucas napisał:

Odkąd @Alonzo mniej komentuje to nawet przychylniej patrzę na jego Orlando i tak się zastanawiam czy ten KCP tam jednak najbardziej nie pasuje? Wcześniej bliżej Wizards byłem. Nawet ostatnio ze dwa wpisy GM-a Magic polubiłem!

 

16 minut temu, Alonzo napisał:

I wczoraj ściągnąłem Ciebie z Ignora :) 

Dziś chce napisać w temacie Free agency - argumenty bez komentarzy, krótko uzasadniając dlaczego FA powinni spoglądać przychylniejszym okiem na moje Orlando. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

No ale chodzi mi o samą zasadę, czyli Lowry jest out, ale Mitchell zdrowy, więc KCP w piątce może grać razem z Mitchellem.

Po tym jak do Lowry'ego dochodzi jeszcze brak Mitchella to rzeczywiście masz dla KCP największą rolę z wszystkich teamów, ale w momencie głosowania jeszcze tego nie wiemy

Z Mitchellem nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji.. :( 

..ale walczymy tym co mamy Kendrick Nunn dziś przeciwko rl Houston - 30pkt. 6x3 8as 7zb. Walczymy! Nie poddajemy się :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Gdybym nie chciał, żebyś to przeczytał, to prostszym i oczywistszym by było niewymienienie Ciebie w moim poście, nie sądzisz? 

To na przyszłość jak chcesz bym coś przeczytał, oznacz mnie jakoś lepiej, gdyż jest tu tyle postów, że nie sposób czytać wszystkiego i czegoś nie pominąć.

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Odnośnie wodzów i innych takich - jestem zbyt dużym nonkomformistą żebym tak rozumował jak to tutaj przedstawiasz.

Jak przeczytałem to hasło na wikipedia, to każdy się może nazwać nonkonformistą:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Nonkonformizm

Kluczowe: " Nonkonformista zaś powstrzymuje się od sądu, dopóki sprawy nie przemyśli”. To się może tyczyć wszystkich wierzeń, bo zawsze można dodać, że te w które się wierzy są słuszne, bo się je głęboko przemyślało. Tak czy siak to EOT.

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Nie komentujesz? Chociażby wczoraj kolejna szpila o Haslemie, ale ja na takie zaczepki już nie reaguję na forum.

Aż prześledziłem swoje wczorajsze wpisy i nie widze nic o Haslemie?

Możesz mi wstawić ten post, bo coż źle szukam.

Tak czy siak, samo napisanie o Haslemie to nie szpila do Ciebie, bo on chociażby pasożytuje też w Heat w real NBA.

Wydaje mi się, że przesadzasz biorąc każdy wpis na temat zawodników z którymi jako jedyny się czujesz powiązany za niedozwolone.

Niestety nie obiecam Ci, że podczas pisania postów będę za główny punkt miał skupienie się, czy może nie urażam Orlando Magic w beGM w żaden sposób.

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Brak zrozumienia dlaczego mam go w drużynie pokazuje, że podchodzisz do gry właśnie w systemie roto - a więc kumulacja najlepszych graczy pomimo zachwiania ich rzeczywistych ról w drużynie.

Ty uważasz, że ja czegoś nie rozumiem.

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Jak szanujesz Bouchera pokazał też bilans od Wolves dla Magic w 2T - po 16-8  dla Magic (a moi byli zdrowi i mieli banalny grafik - bardziej spodziewałem się 20-4 niż 16-8 w bilansach) i Wizards (bez Duranta i z wąskim kontrowersyjnym składem) - co nie ma nic wspólnego z siłą drużyny a właśnie z sympatią, czy antypatią do GMów. I ja tu nikomu nie narzucam prowadzenia w jedyny słuszny sposób drużyny - staram się wczuć w naszej zabawie w rolę GMa i chcę, żeby organizacja którą tu prowadzę miała jasną i przejrzystą politykę.

Bucher to tylko jeden zawodnik, a nie cały zespół. 16-8 zaś to nie jest zły bilans. Ot qcinowa Minnesota, która moim zdaniem jest nieporównywalnie lepsza od MAgic takowy dostała od kilku userów..

Co do Wizards, to tu rzeczywiście mam wyrzuty sumienia. Jednak, nie ja jedynyn wymyślam typy.

Co do wziards tak to wyglądało:

1. Bilans 16-8 zapropnował qcin.

2. Na forum upewniłem się, że Harden nie grał tylko w jednym meczu.

3. Podczas tego okresu James Harden miał poziom gry, na jaki może się wnieść garstka zawodników w historii.

4. Uznałem, że 16-8 jest ok.

Jakbym mógł teraz zmienić ( a mogę ? ) to dałbym 14-10. 2nadmiarowe winy na pewno by nie poszły na konto magic, bo uważam 16-8 bilans za dobry dla nich.

Ironia, że można by samego Hardena analizowac w stylu, że w naszym beGM nie byłby niezadowolony jakbył w Hou, w związku z tym by od początku sezonu był w formie i bez nadwagi i by przelożyło by się to na znacznie lepszą Jego gre w naszych Wizards...

Godzinę temu, Alonzo napisał:

ja za Bouchera oddałem 2nd picki od Bostonu i Memphis, które wg mnie mają spore szanse być na początku II rundy draftu i dla mnie to właśnie late 1st picki, bo w ch%#j czasu scoutuję do draftu i pomimo, ze dodatkowo sprzyja mi szczęście, to Okeke, Quickley, czy Bolmaro nie znaleźli się u mnie przypadkowo i właśnie wg mnie takie picki oddałem za Bouchera. Ponadto obiecałem mu s5 i gra w s5 kosztem Oubre. 

Uważam, że Boucher jest warty więcej, a w lato bedę głosował za ofertą najkorzystniejsza dla niego finansowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mac napisał:

Aż prześledziłem swoje wczorajsze wpisy i nie widze nic o Haslemie?

Możesz mi wstawić ten post, bo coż źle szukam.

Tak czy siak, samo napisanie o Haslemie to nie szpila do Ciebie, bo on chociażby pasożytuje też w Heat w real NBA.

Wydaje mi się, że przesadzasz biorąc każdy wpis na temat zawodników z którymi jako jedyny się czujesz powiązany za niedozwolone.

Niestety nie obiecam Ci, że podczas pisania postów będę za główny punkt miał skupienie się, czy może nie urażam Orlando Magic w beGM w żaden sposób.

 

Może przesadzam, ale na 10 forumowych uszczypliwości o Haslemie- Twoje jest 9

Nie będę szukał, ale to musiał być jakiś wieczorny lub nocny wpis - możliwe że cytowałeś Qcina - że zwolniłoby sie Haslema dla podpisania jakiegoś FA - coś w ten deseń napisałeś. 

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

Nie będę szukał, ale to musiał być jakiś wieczorny lub nocny wpis - możliwe że cytowałeś Qcina - że zwolniłoby sie Haslema dla podpisania jakiegoś FA - coś w ten deseń napisałeś. 

Było coś takiego na 100% bo pamiętam, że czytałem. Że bez sensu trzymanie Haslema i że Qcin też składał ofertę Haslemowi bez sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ok, już sobie przypominam. Chyba to na jakiś wpis człowieka morza, który usunąłem po mniej niż 2minutach.

Więc chyba nie tak źle, że udało mi się na prawić mój błąd?

12 minut temu, Alonzo napisał:

Może przesadzam, ale na 10 forumowych uszczypliwości o Haslemie- Twoje jest 9

A możesz jakkolwiek potwierdzić te cyfry czy tak sobie rzucasz niczym roto ?

Bo z tego co ja pamiętam, to była z nim związana pewna pasta, w której brało udział wielu userów, więc jakbyś mógł udowodnić te 9/10 to byłbym wdzięczny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.