Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, człowiek...morza napisał:

sa skrajne przypadki, gdy dostaje sie z dupy 80 milionow za 4 lata ala KCP. oczywiscie wtedy nalezy przyklepac.

ale to jedynie wyjatek, reguła jest inna

Żenujący jak kolega z Lakers Jesteś dzisiaj, szkoda, bo wczoraj byłeś w formie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Żenujący jak kolega z Lakers Jesteś dzisiaj, szkoda, bo wczoraj byłeś w formie :) 

jedynie powtarzam jak mantrę tą patologię co jakis czas. 

i dzis mnie to znow naszlo.

bo jest paru nowych gm'ow ktorzy totalnie nie ogarniaja jak fatalnie moralnie postepujesz wzgledem ludzi

dlatego twoj sukces ewentualny bedzie c***a wart

zrobic milion transferow i liczyc, ze z tego cos sie wykluej kazdy potrafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

jedynie powtarzam jak mantrę tą patologię co jakis czas. 

i dzis mnie to znow naszlo.

bo jest paru nowych gm'ow ktorzy totalnie nie ogarniaja jak fatalnie moralnie postepujesz wzgledem ludzi

dlatego twoj sukces ewentualny bedzie c***a wart

zrobic milion transferow i liczyc, ze z tego cos sie wykluej kazdy potrafi

Debil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga, czy Knicks nie zaczęli wyglądać lepiej od kiedy Mitchell Robinson złapał kontuzje? Gdzieś czytałem, nie pamietam już gdzie, se to Mitch tam trzyma cała obronę i jest najlepszym graczem Rl Knicks.

BTW wczoraj Capela udowodnił ze Young to tam pała i ze to on jest najważniejszym graczem dla Hawks dzielnie prowadząc Knicks do wygrania przegranego meczu. Szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Qcin_69 napisał:

Swoją droga, czy Knicks nie zaczęli wyglądać lepiej od kiedy Mitchell Robinson złapał kontuzje? Gdzieś czytałem, nie pamietam już gdzie, se to Mitch tam trzyma cała obronę i jest najlepszym graczem Rl Knicks.

Tam Nerlens Noel jest cholernie ważny w obronie - przypominam że w poprzednim sezonie mieliśmy wątpliwości jak by sobie radził na większych minutach u mnie. Okazuje się, że opierając na nim defensywę w playoffs dobrze zrobiłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Tam Nerlens Noel jest cholernie ważny w obronie - przypominam że w poprzednim sezonie mieliśmy wątpliwości jak by sobie radził na większych minutach u mnie. Okazuje się, że opierając na nim defensywę w playoffs dobrze zrobiłem. 

Noel u TT to naprawdę kluczowe ogniowo. Już w OKC pokazywał, że taki rim protector z ławki jest naprawdę w cholerę pożyteczny. Jedyne nad czym musi wciąż pracować to personal fauls choć i tak w tym sezonie jest poprawa. W Thunder to było jego zmorą gdzie na 18,5 mpg łapał 2,7 parę razy wylatując za fouled out. Teraz na 23,7 mpg ma tylko 0,1 więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Kentavious Caldwell-Pope:

  1. Lakers: vet min 1+1 PO
  2. Knciks: vet min 1+1 PO
  3. Magic: vet min 1+1 PO
  4. Wizards: vet min 1+1 PO
  5. Wolves: 1+1 PO 3M - 3,15M (PO) z pozostałego MLE
  6. Raptors: 5mln | 6mln PO - MLE - nieprawidłowa oferta

Głosy: 1. Knicks 2. Wolves 3. Knicks 4. Lakers 5. Magic

 

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Na KCP szans juz nie ma @człowiek...morza , ale nie masz chyba co sie martwic, pamietam jak na poczatku sezonu pisales, ze masz najlepsza lawke w lidze. Chlopaki pociagna.

oddajcie glosy na lakers zamiast knicks

trudno

wolves na niego nie zasluguja

to jest kpina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.