Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

No ja nie wiem czym prawnie różni się Micic od Wang Zhelina czy Fetusova. 

Moim zdaniem oferta @Tecu jest ważna 

Wszystko pięknie, ale co robimy z tym fragmentem z Regulaminu: W przypadkach dłuższych stashów (kiedy rookie scale przepada lub 2nd rounder nie zostanie podpisany) kontrakt jest w wysokości pełnego MLE na minimum 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Alonzo napisał:

Wszystko pięknie, ale co robimy z tym fragmentem z Regulaminu: W przypadkach dłuższych stashów (kiedy rookie scale przepada lub 2nd rounder nie zostanie podpisany) kontrakt jest w wysokości pełnego MLE na minimum 3 lata.

Cały czas obowiązuje. Ale przecież prawa Sixers do Micica przepadają po rozegraniu chociaż minuty na parkietach NBA i dopiero wtedy, gdy go Sixers nie podpisze przepada. Co sezon robię przecież przypominajke dla Waszych stashed playerów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Cały czas obowiązuje. Ale przecież prawa Sixers do Micica przepadają po rozegraniu chociaż minuty na parkietach NBA i dopiero wtedy, gdy go Sixers nie podpisze przepada. Co sezon robię przecież przypominajke dla Waszych stashed playerów. 

Czyli co z tym robimy? 

MLE dla Micicia jest tu bez sensu - powtarzam: ja bym mu dał taki kontrakt jak w rl. Niech Tecu się wstrzyma i podpisze go sobie od nowego sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, mac napisał:

Kto tam notuje absencje graczy?

Wnoszę wniosek, by te dwa mecze Anthonego Davisa liczyć jako absencję bo i tak grał na poziomie GLeague a nie superstar.

Dziękuję.

Spokojnie NYK maja najlepsza defensywe w lidze, na pewno sobie poradza. Maja jeszcze Plumdoga grajaca od miesiaca po 48 mpg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy sobie sprawdził swój skład po wprowadzeniu przeze mnie wymian, dopisaniu waiversów, wykreśleniu zwolnionych? Na razie @kolader wyłapał jeden błąd ale wcale się nie zdziwię jak ich więcej zrobiłem.

Sprawdźcie proszę. 

@Tecu kogo mam Ci ostatecznie wpisać?

@january nie mogę odnaleźć kto miał iść do Ciebie i na jakich cyfrach. Przypomnij proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Eld napisał:

Tecu kogo mam Ci ostatecznie wpisać?

Jak mogę Milica na 3 letnie minimum z wyjątku to poproszę. 

Jak nie mogę to Diakite 1+1TO

W obu przypadkach nie mogę podpisać za więcej niż 1/3 minimum dla debiutantów w tym roku. 

Dziękuję. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.