Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Czemu Micic podpisał za tak małą sumę z 76ers?

Przecież on by w życiu za taką kasę nie przeniósł się do NBA.

@Eld @Alonzo @january @karpik @MarcusCamby @Tecu

Ja też tego kompletnie nie rozumiem, w dodatku jest to jawnie niezgodne z regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Czemu Micic podpisał za tak małą sumę z 76ers?

Przecież on by w życiu za taką kasę nie przeniósł się do NBA.

@Eld @Alonzo @january @karpik @MarcusCamby @Tecu

Gabriel Deck też nie powinien ;) 

Głosowałem za Knicks (pomimo że nagminnie słyszę, że zawsze głosuje podobno przeciw) ponieważ Deck był u Ciebie na 2wayu, a teraz chociaż dałeś mu normalną $$$$.

Z Miciciem na ten moment mogę napisać: 

health ripening GIF by Feliks Tomasz Konczakowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przypominam, ze za zlamanie regulaminu w kontekscie ofert dostałem w 2019 roku karę w postaci uniemożliwienia udziału w 1 turze FA i zmniejszonej liczbie ofert w kolejnej.

Liczę na konsekwencję Rady co do surowości ewentualnie podjetych srodkow.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja przypominam, ze za zlamanie regulaminu w kontekscie ofert dostałem w 2019 roku karę w postaci uniemożliwienia udziału w 1 turze FA i zmniejszonej liczbie ofert w kolejnej.

Liczę na konsekwencję Rady co do surowości ewentualnie podjetych srodkow.

Zgadzam się z powyższym.

Ze swojej strony chciałbym też poprosić o udzielenie kary w postacie zakazu udziału w 1 turze FA oraz zmniejszenia liczby ofert w kolejnej turze FA w najbliższym offseason ze względu na nielegalne podpisanie House'a oraz Bjelicy w poprzednim FA @Eld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Ze swojej strony chciałbym też poprosić o udzielenie kary w postacie zakazu udziału w 1 turze FA oraz zmniejszenia liczby ofert w kolejnej turze FA w najbliższym offseason ze względu na nielegalne podpisanie House'a oraz Bjelicy w poprzednim FA @Eld

o co dokladnie chodzi?

na czym polegala nielegalnosc? 

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, karpik napisał:

W takim układzie czy ja też będę mógł sobie w najbliższym czasie bez żadnych konsekwencji złamać regulamin, jak najdzie mnie ochota?

..ale piszesz teraz o Decku, czy Miciciu? 

Bo jak o Decku, to przypominam, że byłeś Radnym jak Deck podpisywał 2way z Knicks, a jak o Miciciu to zwracasz się do nie tego Radnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Dałem im wyższe umowy niż mogłem:)

no to zdecydowanie kara i to surowasza od mojej.

bo moje dzialanie nie doszlo do skutku, wiec tylko usilowanie.

u ciebie skutek nastapil.

u mnie skutkiem bylo ewentualnie pozbawienie mnei mistrzostwa.

skandal!

zadam podjecia natychmiastowych dzialan.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

..ale piszesz teraz o Decku, czy Miciciu? 

Bo jak o Decku, to przypominam, że byłeś Radnym jak Deck podpisywał 2way z Knicks

Deck jako undrafted mógł pójść na takiej umowie, nie jest to ujęte w regulaminie i choć trzeba to poprawić, to żaden pkt nie został złamany.

6 minut temu, Alonzo napisał:

a jak o Miciciu to zwracasz się do nie tego Radnego.

Aha, może dałoby się w takim razie opublikować jakąś listę spraw, kto się czym zajmuje? Byłoby łatwiej wtedy pisać do kompetentnych osób.

@Tecu do Ciebie chyba nikt nie ma pretensji.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

Drapieżność widzę, że duża po weekendzie 🙂

Pisałem wyraźnie, że jeżeli mogę to uzupełniam skład Miciciem, jeżeli nie to Diakite 1+1TO. Chill. 

nie ma czegos takiego.

albo skladasz oferte legalna albo nie.

nie slyszalem o mozliwosci skladania ofert na wypadek, gdyby byla legalna badz nie. nie znam takiego punktu w reuglaminie

za cos podobnego dostalem kare

wiec albo wszyscy sa rowni albo bawimy sie w rownych i rowniejszych, czyli goat begm nierowny i trzeba mu dowalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie toczyć dalej piany zrobię tak jak Tecu pisał, czyli wpiszę mu Diakite. 

Ja wpisałem Micia kompletnie nie znając jego historii więc wszelkie pomyje proszę wylewać na mnie, włącznie z jawnym ( acz nieświadomym ) złamaniem regulaminu.

@Tecu mam nadzieję, że nie masz mi za złe że to jednak Diakite będzie u Ciebie w arkuszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

@Tecu do Ciebie chyba nikt nie ma pretensji.

Chyba jednak ktoś ma. 

@Eld się spytał czy nie chcę tego Micica,ja odpowiedziałem, że jeżeli mogę to tak a jeżeli nie to Diakite.

I nie chcę zrzucać na niego winy, bo dużo robi i za to chwała a jak się dużo robi to i czasami może być błąd. Jeżeli takowy zaistniał to wystarczy zwrócić uwagę na to a nie rzucać mocnymi słowami 🙂

Spokojnie. Nie będę robił problemu i nie mam żadnego żalu a jeżeli już tak bardzo chcecie kar to biorę na siebie, bo wiem, że @Eld działał w dobrej wierze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Jak chcecie to możecie nawet jakąś karę mi przywalić. Do wczoraj nawet nie wiedziałem kto to ten cały Micić, a wpisując go w google ( z błędem ) wyskoczył mi Igor Milicić i się troszkę zdziwiłem, że Tecu chce podpisać 44 latka.

Ten lajk to za Igora a nie kara na Ciebie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Jak chcecie to możecie nawet jakąś karę mi przywalić. Do wczoraj nawet nie wiedziałem kto to ten cały Micić, a wpisując go w google ( z błędem ) wyskoczył mi Igor Milicić i się troszkę zdziwiłem, że Tecu chce podpisać 44 latka.

Jest jeszcze jeden Igor Milicic jakby co, jeszcze o nim usłyszysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.