Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

oddajcie glosy na lakers zamiast knicks

trudno

wolves na niego nie zasluguja

Mówiłem se PO PiS, dwie świnie co się dosiadły do koryta i próbują sprzedawać narracje ze albo oni albo nikt :) a jak maja to stracić to wola już głosować na siebie niż oddać komuś to co mu się należy :) 

Czlowiek Morza tak zdesperowany walka o 5 grających zawodników ze po 4 latach gry zdziwiony ze nie można kontraktów na 10 dni podpisywać , zaraz January w podzięce za te 2 głosy będzie publicznie ciągnął pałkę CMowi i mówił ze jest obrońca idei i gry i ostatnim sprawiedliwym. Fifa i UEFA w jednym.

 

Z mojej strony dziękuje za wszystkie głosy rozsądku na Minnesote, choć to KCP powinien podziękować wam bardziej, skoro właśnie wzbogacił się o 2,5 mln za 2 miesiące gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowe wyniki głosowań ( tylko pierwsze miejsca ) :

  • KCP: 
  1. Wolves - 5
  2. Lakers - 4
  3. Knicks - 2
  4. Magic - 1

 

  • Gillespie:
  1. Cavaliers - 5 
  2. Lakers - 3 
  3. Raptors - 1
  4. 76ers - 1 
  5. 76ers - 1

 

  • Deck:
  1. Knicks - 12
  2. Wolves - 2
  3. Odrzuca oferty - 1

 

  • Drummond:
  1. Bucks - 12 
  2. Knicks - 1

 

  • I. Smith:
  1. Wizards - 7
  2. Magic - 6

 

  • Gibson:
  1. Warriors - 8
  2. Knicks - 6

 

  • Lou: 
  1. Knicks - 9
  2. Magic - 3
  3. Mavericks - 1

 

  • A. Johnson:
  1. 76ers - 9 
  2. Lakers - 4

 

  • A. Brooks:
  • Mavericks - 7
  • Lakers - 5
  • 76ers - 1

 

  • Ilyasova:
  • 76ers - 9
  • Warriors - 6

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to wszystkie dzisiejsze wpisy w free agency to jedno wielkie łapu-capu. Bo ostatnim prawie miesięcznym milczeniu i zakurzeniu się tematu z dwojaką siłą na głodzie niektórzy wparowali i nadrabiają zaległości w mniej lub bardziej absurdalny lub merytoryczny sposób. 

Nie żebym miał coś przeciwko. Cieszy mnie takie coś bo beGM żyje pełną życia. Szkoda tylko, że Ignazz o nic nie walczy. Tak strasznie brakuje mi dużej czcionki i entera co zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem z Was dumny. 23 głosy na wiaversów to dawno nie widziany wyniki, a z moich źródeł wiem, że jeszcze jakieś głosy się pojawią. 

Ci którzy nie głosowali podciągnijcie się proszę. Miejmy 30/30. Niektórzy GMoie mają stan przedzawałowy - ulżyjcie im proszę bo mi się naprawdę nie chce szukać nowego GMa 😶.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

no tak..

Zza łuku nawet trochę lepiej, bo ma 50%, choć wiadomo na razie mała próbka, bo 9/18, ale ogólnie robi tylko 36.9%FG na razie niestety. Druga kwestia, czyli defensywa - 116.43 drtg z nim, 120.24 bez niego, przynajmniej według pbpstats, oczywiście licząc mecze, w których grał, tak że nie +10 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Eld napisał:

Generalnie to wszystkie dzisiejsze wpisy w free agency to jedno wielkie łapu-capu. Bo ostatnim prawie miesięcznym milczeniu i zakurzeniu się tematu z dwojaką siłą na głodzie niektórzy wparowali i nadrabiają zaległości w mniej lub bardziej absurdalny lub merytoryczny sposób. 

Nie żebym miał coś przeciwko. Cieszy mnie takie coś bo beGM żyje pełną życia. Szkoda tylko, że Ignazz o nic nie walczy. Tak strasznie brakuje mi dużej czcionki i entera co zdanie...

Bawię się w kraju Edwardo Najery ale czytam wszystko z wypiekami na dupie tylko 7 godzin później. 

M

E

X

iC

Oooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał:

@ignazz a w jakim rejonie jesteś? Jakbym Ci podrzucił namiar na takie mini targowisko w Sinaloa, gdzie by Ci podrzucili sól azteków ( coś jak himalajska, ale biała ), to byś mi podrzucił? Jest już opłacona.

Playa del Carmen a w poniedziałek Tulum. To sam środek wschodniego wybrzeża Morza Karaibskiego koło wyspy Cozumel - podobno najlepszego miejsca do nurkowania. pierwszy wyjazd z Malutka wiec to nie jest jazda jazda i zwiedzanie tym bardziej ze jest +30 stopni. Świat mnie dalej nie przestaje zaskakiwać ale to wpis zrobię po powrocie. Co warto co nie warto i na co zwracać uwagę. 
 

52 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@ignazzchciał wypocząć a wy mu jakieś questy dziwne zadajecie..

 

swoja droga dziwne, ze gm drużyny która walczy o play-in ma czas się bawić w Meksyku pod sam koniec RS. 

W PO będzie gorąco jak w walce po KCP wiec już się aklimatyzuje. 

Starszy jestem od węgla a dopiero pierwszy raz grałem w basenowego kosza. Z Amerykanami co było fajnym przeżyciem bo jeden wyglądał jak czarny Jezus i był nawet jeszxze szybszy od Jezusa a drugi miał rękę i zasięg jak Steph Curry. Wypite drinki zmniejszały jednak różnice klas z kazda koleją minuta.  

Świetnie ziomki z Colorado. Wiec niech Nuggets ma mistrza!

potrafia ogarnąć zieleń ;)

@mac Sinaloa tylko 2162 km wiec mimo ze lubię podróże chyba nie dam rady ;) 

Ale może można kupić ja gdzieś indziej? Chętnie wezmę dla siebie to podrzucę i Tobie? Pewnie fortuny nie stracę chyba ze to wysublimowana używka ;)

Jak to się nazywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał:

Playa del Carmen a w poniedziałek Tulum. To sam środek wschodniego wybrzeża Morza Karaibskiego koło wyspy Cozumel - podobno najlepszego miejsca do nurkowania. pierwszy wyjazd z Malutka wiec to nie jest jazda jazda i zwiedzanie tym bardziej ze jest +30 stopni. Świat mnie dalej nie przestaje zaskakiwać ale to wpis zrobię po powrocie. Co warto co nie warto i na co zwracać uwagę. 
 

W PO będzie gorąco jak w walce po KCP wiec już się aklimatyzuje. 

Starszy jestem od węgla a dopiero pierwszy raz grałem w basenowego kosza. Z Amerykanami co było fajnym przeżyciem bo jeden wyglądał jak czarny Jezus i był nawet jeszxze szybszy od Jezusa a drugi miał rękę i zasięg jak Steph Curry. Wypite drinki zmniejszały jednak różnice klas z kazda koleją minuta.  

Świetnie ziomki z Colorado. Wiec niech Nuggets ma mistrza!

potrafia ogarnąć zieleń ;)

@mac Sinaloa tylko 2162 km wiec mimo ze lubię podróże chyba nie dam rady ;) 

Ale może można kupić ja gdzieś indziej? Chętnie wezmę dla siebie to podrzucę i Tobie? Pewnie fortuny nie stracę chyba ze to wysublimowana używka ;)

Jak to się nazywa?

Jak to dla Maca tO pewnie Pejotl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

@Tecu jeśli chodzi o Twojego czternastego zawodnika. Tym tam nie miałeś jakiś praw do jakiegoś ziomka po którego inni startowali ale się okazało, że on jest Twój i tylko Twój? Życzysz sobie go dopisać jako czternastego? Jeśli tak to na jaki kontrakt?

Pewnie chodziło o Micica, ale chyba nie mogę go podpisać. 

Jak nie Micic to podpisuję mojego stasha Mamadi Diakite na 1+1TO

Zasłużył. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tecu napisał:

Pewnie chodziło o Micica, ale chyba nie mogę go podpisać. 

Jak nie Micic to podpisuję mojego stasha Mamadi Diakite na 1+1TO

Zasłużył. 

Dla mnie nie ma problemu ale z czystej ciekawości zapytam dlaczego nie możesz podpisać Micica jak podobno miałeś do niego prawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.