Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, cvbe napisał:

Ode mnie 2x1st (unprotected) + jakieś 2ndy hurtowo :P

 

No może taki 2nd POR 21' jest fajny, ale nie przypominam sobie, żeby Szulim dostał jakiś 2nd wyższy niż ~40 picku :P

Szulim zrobił po swojemu, mnie pytał o ewaluacje tego dealu i pisałem, ze ja bym Aytona na pewno nie oddawał, a White hak już to po przedłużeniu kontraktu:) nie wiedziałem ze pójdzie za 3x2nd pick, spokojnie by się ofertę z 1st pickiem za niego i Bouchera przecież ogarnęło, jakby było więcej cierpliwości. 
 

 

3 minuty temu, mac napisał:

Skoro Ayton zasługuje na 30baniek, to jeśli January uważa Capelę za lepszego ( pytanie czy uważa ) to Capele podpisze za ponad 30baniek tak ?

gra z Lebronem, wiec pewnie podpisze za minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Już to widze.

a co jest nie tak w rozumowaniu, które przedstawiłem ?

January zasugerował, że Ayton powinien dostać +30baniek.

Teraz tylko pytanie do niego, czy uważa, że Capela to lepszy gracz.

Jeśli tak, no to należy mu się też conajmniej taki kontrakt, prawda? ( zwłaszcza że wchodzi dopiero w prime.. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

a co jest nie tak w rozumowaniu, które przedstawiłem ?

January zasugerował, że Ayton powinien dostać +30baniek.

Teraz tylko pytanie do niego, czy uważa, że Capela to lepszy gracz.

Jeśli tak, no to należy mu się też conajmniej taki kontrakt, prawda? ( zwłaszcza że wchodzi dopiero w prime.. )

Nie chodzi mi o rozumowanie, a o to, że już widzę jak Jasiek daje Capeli 30 baniek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ayton nie podpisze żadnego extension poniżej maxa, a na FA nikt mu maxa nie da, więc nie ma żadnych szans na extension po tym sezonie. Kolejny rok będzie grał w Minnesocie na kontrakcie debiutanckim aż zostanie RFA i zobaczymy, na ile go rynek wyceni i czy Minnesota zechce go wyrównać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy nagonce jaka jest wokół Minny i tego jak żaden wolny agent nie powinien dać podpisywać bo kultura etc, chyba zrozumiałe jest, że całkowicie opieramy się na RFA i decyzji czy wyrównać czy nie? Nie ma w tym nic złego raczej.

Taka ekipa jak SAS zrobiła tak w realu z graczem takiego kalibru co Kawhi i pewnie sporo jest tego typu przypadków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał:

czyli ewentualnie potraktuje go tak, jak zarzuca hipotetycznie Minnesocie? Trochę nie vajna akcja nie sądzisz?

Ostatnio ćwiczę nie krytykowanie innych GMów bo uznaję, że każdy ma prawo do własnej polityki więc pozwolisz, że uchylę się od odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Ayton nie podpisze żadnego extension poniżej maxa, a na FA nikt mu maxa nie da, więc nie ma żadnych szans na extension po tym sezonie. Kolejny rok będzie grał w Minnesocie na kontrakcie debiutanckim aż zostanie RFA i zobaczymy, na ile go rynek wyceni i czy Minnesota zechce go wyrównać

Zobaczymy. W Aytona wierzyłem cały czas, było blisko żeby jeszcze latem trafił do Soty za Lillarda, wiec cieszę się ze udało się go pozyskać choć uważam ze oddane za niego zostało bardzo dużo, nie wiem na ile go wyceni u nas rynek ale nie jest tez powiedziane ze nie dostanie maksa od Soty, zobaczymy latem, po ewentualnym tytule.

 

Teraz, january napisał:

No ale jak w RL gracz dostaje max extension, a u nas niecdosraje takiej oferty to mamy Trade Request przecież? Dopiero było tak z Lebronem.

Żenada, ale to ze porownujesz Aytona do Lebrona dużo mówi o Twojej desperacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Ostatnio ćwiczę nie krytykowanie innych GMów bo uznaję, że każdy ma prawo do własnej polityki więc pozwolisz, że uchylę się od odpowiedzi.

Ja bym sam z siebie nie krytykował, ale jak tak to odebrałeś, to przepraszam.

W pełni popieram Twoje podejście, jednak jak sam może zauważyłeś, Minny jest celem wielu ataków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Przy nagonce jaka jest wokół Minny i tego jak żaden wolny agent nie powinien dać podpisywać bo kultura etc, chyba zrozumiałe jest, że całkowicie opieramy się na RFA i decyzji czy wyrównać czy nie? Nie ma w tym nic złego raczej.

Taka ekipa jak SAS zrobiła tak w realu z graczem takiego kalibru co Kawhi i pewnie sporo jest tego typu przypadków.

Taka kultura, ze Lakers nazywają Lebrona debilem bo chciał kasy i nie chcieli mu dać extension, ze właśnie dwa podpisane supertalenty Muldera i Morgana oddają z pickiem żeby tylko z niego zejść a teraz próbują przekonywać ze KCP weźmie 5krotnie niższy kontrakt by tylko zagrać 2 miesiące w L.A. :) 

No nic, ja się przyzwyczaiłem do takiego traktowania przez ponad 2 lata, przed Tobą jeszcze wiele absurdów ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, człowiek...morza napisał:

a to w jaki spsoob white stoi w sprzecznosci z kultura defensywy?

Nie stoi, i ty i @mac macie racje ze White to dobrze defensywny zawodnik

natomiast ja nie chciałem walczyć cena o niego w offseason, gdzie wydaje mi się ze będą GM rzucający powyżej 18 mln za sezon a dla mnie jest to zdecydowanie powyżej mojej wyceny jego wartości 

dlatego postawiłem na inne assety / z ich ocena tez należy się trochę wstrzymać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mac napisał:

Przy nagonce jaka jest wokół Minny i tego jak żaden wolny agent nie powinien dać podpisywać bo kultura etc, chyba zrozumiałe jest, że całkowicie opieramy się na RFA i decyzji czy wyrównać czy nie? Nie ma w tym nic złego raczej.

jest, bo zawodnik chce meic poczucie bezpieczenstwa.

dla mnie od rrazu trade request

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

jest, bo zawodnik chce meic poczucie bezpieczenstwa.

dla mnie od rrazu trade request

Zachęcam do składania tego Tr :) w końcu może być tylko 1 na rok 💁 i czekam na maksa dla Mitchella Robinsona po sezonie bo jak doskonale wiemy Robinson jest znacznie lepszy niż Ayton wg Ciebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.