Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Marcus, a czemu miałbym niby stawać w takim sporze za Qcinem? Przecież ja wyraźnie piszę, że mnie obchodzi interes Clippers, a w całej grze zachowuje (przynajmniej próbuję w jak największym stopniu) obiektywizm. Btw, gdyby ode mnie to zależało to w życiu bym nie klepnął przejścia Aytona i Meltona do Soty.

Ale zarzucasz radzie, że była przeciwna oddaniu Isaaca i Balla, a Aytona nie.

Spytaj @Szulim jak długo go od tego odwodziliśmy, ale uparł się, że Aytona nie ceni i woli go rozmienić. Raz poszło po jego wielu esejach na PW zielone światło, ale na dalsze sprzedawanie core zgody nie było. Szulim ma prawo do własnej polityki, ale też nie może być tak, że rozwala wieloletnią politykę Jazz za często mocno podejrzane assety.

3 minuty temu, cvbe napisał:

O ja pierdolę, najlepszy post na forum ever xD

Potężny pocisk w stronę Camby'ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Braveheart22 napisał:

Szulim, sprawdź dobrze wszystkie konwersacje, bo jak byk jest tak jak pisałem :)

@Braveheart22 zwracam honor - zwykle staram się aby jedna konwersacja była na jedna osobę - nie wiem jak to się stało ze my mamy dwie - i faktycznie sprawdziłem ta która jest najdluzsza

teraz przewertowałem cała skrzynkę i znalazłem potwierdzenie twoich słów ;) 

mea culpa

natomiast, nadal nie uważam ze złe zrobiłem ze sprzedałem Aytona / osobiście gracza nie cenie i mam innych na oku na przyszłość w kontekście FA, a teraz chciałem przytankowac

moge tylko powiedzieć ze do samego końca oferta @Qcin_69 walczyła z innym GM (którego nie wiem czy moge ujawnić ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ale zarzucasz radzie, że była przeciwna oddaniu Isaaca i Balla, a Aytona nie.

Nie, zarzucam to, że w przypadku Isaaca wymagacie jakiejś deklaracji na forum, a największy asset, po raptem kilku dniach GM'owania Szulima, pozwoliliście wymienić do czołowej drużyny beGM, gdzie właśnie tam trzeba było to trochę przyblokować czy ostudzić zapał, a nie dopiero robić to przy JI. A tak jak pisałem wyżej, ja bym nie wymienił ani Aytona, ani Isaaca i pisałem to Szulimowi. I ogólnie nie podoba mi się, że bogaci się tu jeszcze mocniej bogacą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Braveheart22 czy mnie coś ominęło? Bo ja nie wiem skąd info jakoby Rada wymogła na mnie jakieś deklaracje

Nad issacem zastanawiałem się raz czy dwa, ale od samego początku odrzuciłem wszystkie propozycje mówiąc ze nie psuje mi tanku i generalnie chce sprawdzić jak będzie sobie radził będąc zdrowym

dlatego deklaracja wyszła ode mnie ponieważ niezależnie od ofert (jeśli takie będą) jest to mój RFA i zamierzam go podpisać na lata ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

moge tylko powiedzieć ze do samego końca oferta @Qcin_69 walczyła z innym GM (którego nie wiem czy moge ujawnić ;) )

I tak pewnie cała liga wie, że licytowałem xD

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Potężny pocisk w stronę Camby'ego

Przepraszam :(

Camby, Camby, złote dziecie
Najlepszy GM w internecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

Nie, zarzucam to, że w przypadku Isaaca wymagacie jakiejś deklaracji na forum, a największy asset, po raptem kilku dniach GM'owania Szulima, pozwoliliście wymienić do czołowej drużyny beGM, gdzie właśnie tam trzeba było to trochę przyblokować czy ostudzić zapał, a nie dopiero robić to przy JI. A tak jak pisałem wyżej, ja bym nie wymienił ani Aytona, ani Isaaca i pisałem to Szulimowi. I ogólnie nie podoba mi się, że bogaci się tu jeszcze mocniej bogacą. 

Ja też pisałem. I cała rada to pisała.

Szulim podjął inną decyzje i musieliśmy to uszanować, bo miał prawo uważać, że Ayton nie jest, aż tak perspektywiczny assetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

@Braveheart22 czy mnie coś ominęło? Bo ja nie wiem skąd info jakoby Rada wymogła na mnie jakieś deklaracje

Pisali wtedy jakoś po okienku, żebyś powiedział, że go nie wymienisz latem. 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ja też pisałem. I cała rada to pisała.

Szulim podjął inną decyzje i musieliśmy to uszanować, bo miał prawo uważać, że Ayton nie jest, aż tak perspektywiczny assetem

Jestem w stanie to zrozumieć, ale wiesz co mnie gryzie najbardzjej w tym dealu. Że Szulim oddając tak mocny asset nie pozyskał w zamian żadnego gracza, którego widziałby w swoich przyszłościowych planach, tylko porozsprzedawał wszystko jak leci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, człowiek...morza napisał:

stracilem szacunek do @Braveheart22

 

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

jezu przestan qcin pierdolic

znalazles kolejnego przydupasa co to mysli ze deszcz pada a to szczyny, ale  ty moglbys chociaz zachowac twarz

Słaba zaczepka. W sumie też możnaby coś napisać, ale po co się zniżać do takiego poziomu Człowieku_z_klasą. 

 

@Eld daj spokój, przecież ja mega szanuję waszą robotę przy organizacji tej gry i generalnie każdego z was lubię. No, ale jak jakaś rzecz źle funkcjonuje, przynajmniej z mojej perspektywy, no to o tym pisze. Nie ma sensu się klepać po plecach i wmawiać, że wszystko jest zajebiste.

@january o tym winslowie i warrenie to odpiszę jutro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

 

Słaba zaczepka. W sumie też możnaby coś napisać, ale po co się zniżać do takiego poziomu Człowieku_z_klasą. 

no nawet nie zdajesz sobie sprawy, ze ten manipulator otoczył Cie swoja siecia

dlatego nie wierze w twoja niezaleznosc, skoro nie zdajesz sobie z powyzszego sprawy

no ale krotko ejstes tu, to nei ogarnaisz tematu i z kim masz doczynienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety te blokowanie dealów stało się bardzo problematyczne, bo jedne deale przechodzą, a drugie nie.

Zablokowany został Lonzo Ball za first picka, a poszedł Derrick White za trzy second roundery. Oba deale wydają się słabe, ale jeden klub zyskał, a drugi nie.

A już największym chichotem historii to jest Karpik, który próbuje torpedować i blokować cudze deale, a samemu regularnie okrada nowicjuszy. I regularnie przechodzi to bez echa.

No przecież Kleber, Delon Wright i Bullock to ujemne/neutralne assety i jeszcze będąc w nieuchronnym hard capie Bucks dołożyli sobie kolejne finanse na przyszłe lata. To już lepiej trzymać im było tego Brook Lopeza.

Nie mam pretensji do kolegów, bo wjeżdża deal na forum rady i GMowie oczekują szybkiej decyzji. A takie deale to wymagają dłuższego zastanowienia się nad dalszą polityką klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nie mam pretensji do kolegów, bo wjeżdża deal na forum rady i GMowie oczekują szybkiej decyzji. A takie deale to wymagają dłuższego zastanowienia się nad dalszą polityką klubu.

nie wymagają, po prostu wystarczyłoby, żeby zajeły się tym kompetentne osoby

a tak utah z kazdym sezonem upada i teraz znow robik olejny krok w tyl, niezaleznie co wygaduje ich gm

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

dokladnie

i ten co ci mowil ze 3 2-rundowie picki to c***owa oferta

  •  

ogolnie c*** czlowieka strzela jak widzi takie zarzadzanie.

bo "nie lubie" aytona, bo "nie lubie" bookera (sr. @Lucas).

tu nie chodzi o sympatię, tylko o trzeźwą ocenę rynkowej wartości, ewentualnie tego jaki drzemie w zawodniku potencjał. zamiana gosci tego kalibru na jakis graczy o sprawdzonym i ograniczonych umiejetnosciach (harris), czy c***opicki (ayton) to dzialanie na szkode klubu

posluze sie swoim przykladem

gdy przejmowalem utah na chwile, za grosz nie myslalem o jakis nerwowych ruchach z wymiana cp3, haywarda, lavine'a. wtedy byl najgorszy moment na to, trzeb bylo spokojnie czekac gdzie ich potencjal zaniesie, bo gorzej byc nie moglo.

jakze w innym miejsu. bylaby teraz ta organizacja

a jest w totalnej pizdzie

bo co nowy gm, to wprowadza swoja c***okoncepcje, bo mu cos sie "wydaje"

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ogolnie c*** czlowieka strzela jak widzi takie zarzadzanie.

bo "nie lubie" aytona, bo "nie lubie" bookera (sr. @Lucas).

tu nie chodzi o sympatię, tylko o trzeźwą ocenę rynkowej wartości, ewentualnie tego jaki drzemie w zawodniku potencjał. zamiana gosci tego kalibru na jakis graczy o sprawdzonym i ograniczonych umiejetnosciach (harris), czy c***opicki (ayton) to dzialanie na szkode klubu

posluze sie swoim przykladem

gdy przejmowalem utah na chwile, za grosz nie myslalem o jakis nerwowych ruchach z wymiana cp3, haywarda, lavine'a. wtedy byl najgorszy moment na to, trzeb bylo spokojnie czekac gdzie ich potencjal zaniesie, bo gorzej byc nie moglo.

jakze w innym miejsu. bylaby teraz ta organizacja

a jest w totalnej pizdzie

bo co nowy gm, to wprowadza swoja c***okoncepcje, bo mu cos sie "wydaje"

A to nie Ty 2 miesiące temu przekonywałeś ze Mitchell Robinson jest lepszy od Aytona, oraz Malik Beasleya od Bookera? 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.