Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Eld napisał:

Czyli nie tylko mnie to spotkało.

 

27 minut temu, Qcin_69 napisał:

Bo Szulinio muszę przyznać, ze pod względem entuzjazmu gra w innej lidze :D 

Cóż moge powiedzieć, generalnie jaram się tą formułą bo poza namiastka w fbx to tu w końcu moge zrealizować plan budowy zespołu na wzór NBA wedle mojej wizji.

ostatnio robiłem to w jakiś NBA2K kilka lat temu 😁

wiem, że pewnie wiele osób nie popiera mojego podejścia, czyli głośnego tankowania, ale myśle ze w przeciągu 2 lat Utah będzie zespołem na miarę nie tylko 1 rundy PO - może tego jeszcze nie widać, ale potrzeba trochę cierpliwości 

@Braveheart22 świetny wywiad - szanuje opinie na mój temat, zakładam ze jest wiele osób które może myśleć podobnie ;) aczkolwiek nie popieram upubliczniania ofert z prywatnych wiadomości - ja bym tego nie zrobił 

co do Rady i ich decyzji - z mojej perspektywy - Rada robi co może aby usprawnić i wyważyć gre, wymiany dla nowych i pilnowanie zasad - osobiście wysłałem faktycznie milion wiadomości do @Eld czy @Alonzo z pytaniami i dyskusjami na temat wymian - wiele z nich nie przeszło nawet na wokandę Rady bo mnie od tego odwiedli. Również @karpik będąc jeszcze Radnym w 1 moim okienku wyrazić konstruktywna krytykę ale uszanował moje argumenty. Nawet z @MarcusCamby miałem kilka wymian zdań w których przedstawiłem swoje argumenty i je uszanował (przykład wymiany White)

Ja osobiście jestem wdzięczny Radzie za wiele konstruktywnej krytyki, dzięki której drugie okienko wyglądało zdecydowanie lepiej w moim wykonaniu. 

Z @Qcin_69 dobrze się rozmawia, nie moge powiedzieć żeby kiedykolwiek nalegał na jakikolwiek deal, owszem rozmawiam z nim o niektórych opcjach, ale raczej patrzę na mój plan który mam w głowie - tu ukłon w stronę @Ashigaru z którym złapałem świetny kontakt i wielokrotnie dyskutowalismy o różnych wymianach 😎

Poza tym szanowni panowie GMowie / mam tez doradców którzy śledzą NBA od dekady których tutaj nie ma i również oni mi pomagają w niektórych decyzjach (np wymiana z @january gdzie dostałem dwa młode talenty, bliżej mi nieznane ale polecone przez osoby z zewnątrz które są na bierząco z prospektami - tu trochę inside od Rafała Jucia 😅 - skąd? to moja tajemnica zawodowa 😎)

Na koniec - dzięki jeszcze raz @Eld za wytrzymanie mojego naporu wiadomości 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Przykład Blake Griffina pokazał, że wsparcie kolegów to dużo. @tangiers po fakcie napisał, że deal się bronił. Ale słowem się na forum nie odezwał. Gdybyś ty zrobił taki deal to stanąłby za Tobą Ignazz, LBS, Braveheart22 i poszłoby. Rada jest miękka i szybko ulega naciskom. 

Jak zobaczylem jak ten trade dokladnie wyglada to juz bylo grubo po ptakach. Wyrzuty sumienia jednak mam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie 

sprawdziłem zapis PM ze mną i @Braveheart22 - nie było tam ani jednego pytania o Aytona - czyli ten zarzut jest krzywdzący i bezpodstawny 

pytany byłem wielokrotnie o Issaca i za każdym razem odmówiłem 

@Zdzisław Ptak bardzo prosze o odpowiednia erratę (moge udostępnić screeny nawet publicznie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tangiers napisał:

Jak zobaczylem jak ten trade dokladnie wyglada to juz bylo grubo po ptakach. Wyrzuty sumienia jednak mam. 

Wybaczam i doceniam szczerość na forum! Tangiers na zawsze przyjacielem Pelikanów i CambyGOATa!

Powiedz mi na pociechę, kiedy prospecty moje odpalą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Szulim napisał:

Małe sprostowanie 

sprawdziłem zapis PM ze mną i @Braveheart22 - nie było tam ani jednego pytania o Aytona - czyli ten zarzut jest krzywdzący i bezpodstawny 

pytany byłem wielokrotnie o Issaca i za każdym razem odmówiłem 

@Zdzisław Ptak bardzo prosze o odpowiednia erratę (moge udostępnić screeny nawet publicznie)

Zrobimy wywiadzik, będzie szansa na przedstawienie własnej perspektywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Bagley jeszcze będzie wielki.

Za duży potencjał w ofensywie, by ta historia nie miała happy endu.

Oby, w collegu byl zajebisty, ale wiesz na jego temat to juz raz rozmawialismy. Niby zagral do tej pory tylko 112 meczów, ale ma mnostwo red flagow, z ktorych czesc juz nie powinno wystepowac. Ayton niby gosc, ktory przychodzil z mniejszym low iq robi wieksze postepy z sezonu na sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tangiers napisał:

Oby, w collegu byl zajebisty, ale wiesz na jego temat to juz raz rozmawialismy. Niby zagral do tej pory tylko 112 meczów, ale ma mnostwo red flagow, z ktorych czesc juz nie powinno wystepowac. Ayton niby gosc, ktory przychodzil z mniejszym low iq robi wieksze postepy z sezonu na sezon

Liczę na uwzględnienie w rankingu wysokich Aytona i Roberta Williamsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Szulim napisał:

Małe sprostowanie 

sprawdziłem zapis PM ze mną i @Braveheart22 - nie było tam ani jednego pytania o Aytona - czyli ten zarzut jest krzywdzący i bezpodstawny 

pytany byłem wielokrotnie o Issaca i za każdym razem odmówiłem 

@Zdzisław Ptak bardzo prosze o odpowiednia erratę (moge udostępnić screeny nawet publicznie)

Szulim, sprawdź dobrze wszystkie konwersacje, bo jak byk jest tak jak pisałem :)

Co do upubliczniania oferty. Przepraszam, jeśli Tobie się to nie spodobało, ale chciałem tylko pokazać jak początkowo wyceniałeś Aytona (i słusznie, bo to był Twój największy asset), a za co ostatecznie poszedł do Soty. Btw, pisałem też priv, że na Twoim miejscu to bym nim czy JI (i Meltonem również) nie handlował, bo to był fajny core pod kosz ;)

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Przykład Blake Griffina pokazał, że wsparcie kolegów to dużo. @tangiers po fakcie napisał, że deal się bronił. Ale słowem się na forum nie odezwał. Gdybyś ty zrobił taki deal to stanąłby za Tobą Ignazz, LBS, Braveheart22 i poszłoby. Rada jest miękka i szybko ulega naciskom. 

Marcus, a czemu miałbym niby stawać w takim sporze za Qcinem? Przecież ja wyraźnie piszę, że mnie obchodzi interes Clippers, a w całej grze zachowuje (przynajmniej próbuję w jak największym stopniu) obiektywizm. Btw, gdyby ode mnie to zależało to w życiu bym nie klepnął przejścia Aytona i Meltona do Soty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.