Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Zdzisław Ptak napisał:

Przepraszam za zamieszanie, dzisiaj wieczorem opublikuje wywiad tylko muszę się do kompa dostać ❤️ 

//

@january i co z tym luxury w Minnesocie? Kto miał racje? Nieomylny January czy wyszydzany @Qcin_69 bo księgowa z Redakcji twierdzi, ze znowu Minnesota górą?

Szanowny Zdzisławie,

niestety kolejny raz pokazujesz jak skrajnym amatorem jesteś. Nasz dział Biznes-CBA i niezależni eksperci przyjęli jednoznaczne stanowisk - brak możliwości zejścia pod LUXURY. Całą historię trudno inaczej opisać jak przejaw skrajnej niekompetencji managmentu Wolves. Pytanie kto za to beknie?

Edytowane przez Wojnar Adrianowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Wojnar Adrianowski napisał:

Szanowny Zdzisławie,

niestety kolejny raz pokazujesz jak skrajnym amatorem jesteś. Nasz dział Biznes-CBA i niezależni eksperci przyjęli jednoznaczne stanowisk - brak możliwości zejścia pod LUXURY. Całą historię trudno inaczej opisać jak przejaw skrajnej niekompetencji managmentu Wolves. Pytanie kto za to beknie?

Nikt.

My jesteśmy Rodzina w Minnesocie, a nie żebrakami jak co niektórzy, czekający tylko aż spadnie jakaś padlina na FA :) 

Ten się nie myli co nic nie robi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

Będę pamiętał:) 

Fluber, pamiętaj o zespołach, które mają assety :)

A poważnie, myślałem o nim teraz, ale tak sobie analizowałem, że on pewnie podejmie PO i zajmie kasę w salary przed FA, co mi nie na rękę, bo idealnie byłoby jakby wtedy opcji nie podjął i przedłużyć go sobie na prawach birda potem :)

Ale najpierw to trzeba jakąś grubą rybę chwycić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Oj błagam przekonaj innych:) 

Dla mnie to prosta sytuacja. Stracił cały rok przez kontuzje. Na ile go teraz rynek wyceni? W rl ma kontrakt jeszcze na przyszły sezon (zresztą podobną kasę), więc będzie wtedy w contract year. Imho nie ma nic do stracenia teraz, bo jego wartość przez kontuzję spadła, a zarabia tyle, że nawet nie przy jakiejś wybitnej grze, spokojnie może myśleć o podwyżce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Dla mnie to prosta sytuacja. Stracił cały rok przez kontuzje. Na ile go teraz rynek wyceni? W rl ma kontrakt jeszcze na przyszły sezon (zresztą podobną kasę), więc będzie wtedy w contract year. Imho nie ma nic do stracenia teraz, bo jego wartość przez kontuzję spadła, a zarabia tyle, że nawet nie przy jakiejś wybitnej grze, spokojnie może myśleć o podwyżce. 

Słuchajcie @january i @MarcusCamby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Zdzisław Ptak napisał:

9. Zainteresował mnie „Młody Analityk” - jak rozbudowana jest struktura Clippersow? Czy swoje dotychczasowe ruchy konsultował Pan również z byłym GMem Clippers? 

Takiego asystenta jak kolega mac w Socie to niestety w LA Clippers brakuje.

To jaka w końcu struktura jest w managmencie Soty? Myslalem, ze to @mac jest GM. 

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Da się. 

dziekuje

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny wywiad @Braveheart22

Redaktor @Zdzisław Ptak stanął tu naprawdę na wysokości zadania. 

Byłem jednym z tych, którzy w Radzie bez mrugnięcia powieką uznali, że nie jest Tobie już potrzebna żadna ochronka Rady - jedni potrzebują jej dłużej, inni krócej.. Widać to doskonale po Twoich dealach i polityce jaką prowadzisz w Clippers, że Ty takowej już nie potrzebujesz. Odnośnie kontrowersyjnych tez dotyczących Rady - oczywiście nie mogę i nie będę się tu publicznie wypowiadał, ale niektóre kwestie z zewnątrz wyglądają zupełnie inaczej, niż są w rzeczywistości. :) 

Poruszyłeś sporo istotnych problemów - niestety zbyt duże kunktatorstwo niektórych psuje piękno BeGM, a takim jak ja nie bojącym się wypowiadać i punktować zawsze się tu za to obrywało. Mam nadzieję, że Twoje świeże spojrzenie z zewnątrz nie zostanie zmącone, gdyż właśnie BeGM potrzeba jak najwięcej obiektywnego i racjonalnego podejścia do drużyn i pracy jaką tu wykonują GMowie budując swoje teamy. 

 

16 minut temu, MarcusCamby napisał:

Fakt. Grasz brudno, ale w tych realiach nie da się inaczej być na szczycie. 

Fakt. Nie da się :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Da się. 

Przykład Blake Griffina pokazał, że wsparcie kolegów to dużo. @tangiers po fakcie napisał, że deal się bronił. Ale słowem się na forum nie odezwał. Gdybyś ty zrobił taki deal to stanąłby za Tobą Ignazz, LBS, Braveheart22 i poszłoby. Rada jest miękka i szybko ulega naciskom. 

Z tym samym Pablo jak przegrałem deal w Simbasket to nikt nie mówi o zmianie warunków deale. To są podwójne standardy. Kilka osób trzyma tą zabawę w ryzach. Reszta jest tłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.