Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Alonzo napisał:

To jest oczywiste, że Rady się nie docenia - ale Eld ktoś przecież musi próbować utrzymać tu jakiś porządek i organizacje. :) 

 

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Przecież Brave docenia znaczenie Rady, a krytykuje (słusznie zreszta) jej niektóre decyzje, to złe? 

Zrób 100 rzeczy z czego 1 źle, a 99 dobrych i jak myślisz - co Ci będzie bardziej pamiętane?

Męczące to jest i zaczyna mi fun z gry zabijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Przecież Brave docenia znaczenie Rady, a krytykuje (słusznie zreszta) jej niektóre decyzje, to złe? 

Jak masz do podjęcia złą i bardzo złą decyzję, to podejmujesz tą .. mniej zła. Brave patrzy na to ze swojego punktu widzenia i nie ma w tym nic złego, ale w gorących okresach gry jest sporo do zrobienia i nie zawsze się wszystko wyłapie i uda odpowiednio przeprowadzić. Ostatnio straciłem pół dnia na próbę naprawy czegoś, co jeden GM zrobił i.. w sumie zmarnowałem tylko połowę dnia..  :) tak więc jak słyszę wtedy o .. złej decyzji to tylko się mogę gorzko uśmiechnąć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Eld napisał:

 

Zrób 100 rzeczy z czego 1 źle, a 99 dobrych i jak myślisz - co Ci będzie bardziej pamiętane?

Męczące to jest i zaczyna mi fun z gry zabijać.

No ale czy to oznacza, ze nie można wyrazić swojego zdania? Brave elegancko poleciał, nie było sztucznego gadani, tylko konkrety, raczej mogłoby to służyć do ewentualnych usprawnień a nie od razu „zabija fun z gry”- tak samo można to odwrócić i napisać, ze Brave napisał 10 dobrych rzeczy i 1 złą, jak myślisz do czego się ludzie przyczepia? 
 

Imo takie wywiady maja sens tylko i wyłącznie gdy każdy pisze co myśli, a nie co by było dobrze odebranie, ja jestem i chwalony i krytykowany w tym wywiadzie i spoko, myśle ze takie podejście w kontekście gry forumowej jest trochę zdrowsze niż doszukiwanie się na sile ataków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

No ale czy to oznacza, ze nie można wyrazić swojego zdania? Brave elegancko poleciał, nie było sztucznego gadani, tylko konkrety, raczej mogłoby to służyć do ewentualnych usprawnień a nie od razu „zabija fun z gry”- tak samo można to odwrócić i napisać, ze Brave napisał 10 dobrych rzeczy i 1 złą, jak myślisz do czego się ludzie przyczepia? 
 

Imo takie wywiady maja sens tylko i wyłącznie gdy każdy pisze co myśli, a nie co by było dobrze odebranie, ja jestem i chwalony i krytykowany w tym wywiadzie i spoko, myśle ze takie podejście w kontekście gry forumowej jest trochę zdrowsze niż doszukiwanie się na sile ataków :)

jezu przestan qcin pierdolic

znalazles kolejnego przydupasa co to mysli ze deszcz pada a to szczyny, ale  ty moglbys chociaz zachowac twarz

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

No ale czy to oznacza, ze nie można wyrazić swojego zdania? Brave elegancko poleciał, nie było sztucznego gadani, tylko konkrety, raczej mogłoby to służyć do ewentualnych usprawnień a nie od razu „zabija fun z gry”- tak samo można to odwrócić i napisać, ze Brave napisał 10 dobrych rzeczy i 1 złą, jak myślisz do czego się ludzie przyczepia? 
 

Imo takie wywiady maja sens tylko i wyłącznie gdy każdy pisze co myśli, a nie co by było dobrze odebranie, ja jestem i chwalony i krytykowany w tym wywiadzie i spoko, myśle ze takie podejście w kontekście gry forumowej jest trochę zdrowsze niż doszukiwanie się na sile ataków :)

Nie o własne zdanie chodzi, a o co innego ale nie chce mi się nawet tego tłumaczyć tym bardziej, że już o tym kiedyś wspomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Przykład Blake Griffina pokazał, że wsparcie kolegów to dużo. @tangiers po fakcie napisał, że deal się bronił. Ale słowem się na forum nie odezwał. Gdybyś ty zrobił taki deal to stanąłby za Tobą Ignazz, LBS, Braveheart22 i poszłoby. Rada jest miękka i szybko ulega naciskom. 

Z tym samym Pablo jak przegrałem deal w Simbasket to nikt nie mówi o zmianie warunków deale. To są podwójne standardy. Kilka osób trzyma tą zabawę w ryzach. Reszta jest tłem. 

Myśle ze trochę przesadzasz, ja nie widzę wcale tych grupek w taki sposób jak Ty, jak rzucasz takie oskarżenia to weź proszę przeanalizuj głosowania tych których nazywasz Spółdzielnia na siebie podczas FA, bilansów czy serii PO na przestrzeni, nie wiem? 2 lat? Roku? I jak bardzo odbiegały od głosów reszty Społeczności. 
 

Ta „współpraca” opiera się głównie na wymianie spostrzeżeń odnośnie jakiś graczy i nie jest niczym niezwykłym, sam pewnie wymieniasz takowe z kilkoma osobami z gry, a czy ktoś twierdzi ze masz Spółdzielnie Pelikanów? 
 

Mysle, ze Brave bardzo ładnie nakreślił te sytuacje na przykładzie Terrenca Rossa, ja proponowałem go kilku innym GMom tez, w tym takich których na pewno w Spółdzielni byś nie umieścił :) 

Tym ostatnim zdaniem, choć z potencjałem na nagłówek, tez się nie zgodzę, myśle ze akurat ekipa w całości jest tu dość wyrazista i najbardziej aktywna od początku gry, to ze czasami przychodzi znużenie gra to jest raczej naturalne w tego typu zabawach :) ale nowy narybek jest bardzo na plus, przez ostatni tydzień Szulim budził powiadomieniami na MSG częściej niż budzik (a zdziwilbys się jak skurwiel potrafi być zawzięty :D) Brave w ogóle klasa, Pablo póki co bardziej chyba simka, ale tez szybkie odpowiedzi i aktywna gra, także super zmiany personalne nastąpiły języki chodzi o aktywność. 

Także nie wiem czemu nazywasz większość GMem tłem.

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

jezu przestan qcin pierdolic

znalazles kolejnego przydupasa co to mysli ze deszcz pada a to szczyny, ale  ty moglbys chociaz zachowac twarz

Debil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Przecież Longer zajebisty, bardzo szybkie odpowiedzi i konkretne rozmowy, nie każdy musi spamować by być aktywnym ;) 

Ależ oczywiście, ze tak. Chodzi mi o to, że nie licząc opisu i głosowania to nie potrafię sobie przypomnieć kiedy ostatni raz widziałem post Longera. 

Oczywiście nie uważam tego za coś złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.