Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fluber napisał:

Gdyż jak wiadomo nic tak nie poprawia kultury organizacji jak trzymanie na siłę 35 latka w tankerze:) 

Który jest odpowiedzialny za vet wśród samych młodych graczy. 
Lou czy Andre nie byli związani z klubem i ich zwolniłem RG to jednak gracz który miał stary kontrakt przedłużony po nim kolejny raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2021 o 11:14, fluber napisał:

TJ Warren jest out of season, a Hornets nie będą mieć pieniędzy na jego przedłużenie, więc jeżeli ktoś ma ochotę na prawa Birda do niego, to zapraszam do rozmów, bo można go wyrwać niemal za darmo.

Poza tym wszyscy gracze mojej rotacji są oczywiście nietykalni.

Szkoda, że byłem wyłączony cały weekend. :( Pewnie bym się zgłosił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2021 o 15:05, Braveheart22 napisał:

Potwierdzam i cieszę się, że Pan Dziennikarz rzetelnie przedstawił informacje. 

Co do wywiadu. Plan był, by zrobić go chwilę po zakończeniu T1. Jednak życie trochę zweryfikowało nasze plany, przez jakiś czas rozmowa całkowicie stanęła i niestety zakończenie się trochę przeciągnęło. Dlatego proszę nie miejcie pretensji jak poruszone zostaną kwestie, które były już wałkowane na forum jakiś czas temu. Przed samym wywiadem zgodziłem się na to, że bez względu, jakie będą pytania, jak trudne, niewygodne, to nie będę próbował wykręcać się od odpowiedzi. Szczera rozmowa, a Dziennikarz na sam koniec podejmie decyzje czy tekst nadaje się, aby wrzucić go na forum. Mam nadzieję, że podczas wywiadu nikogo nie uraziłem, ale jeśli tak to wybaczcie :D. Btw, jeśli jakaś kwestia będzie nie do końca zrozumiała, jeśli będziecie mieli jakieś uwagi to walcie jak w dym. Nie wiem czy dzisiaj, bo wrócę do domu po 21, a LM trzeba zobaczyć, ale na pewno odpowiem. Sam jestem ciekaw jaki będzie odbiór. Pozdro i miłego czytania. @Zdzisław Ptak dzięki za rozmowę! 

Przepraszam za zamieszanie, dzisiaj wieczorem opublikuje wywiad tylko muszę się do kompa dostać ❤️ 

//

@january i co z tym luxury w Minnesocie? Kto miał racje? Nieomylny January czy wyszydzany @Qcin_69 bo księgowa z Redakcji twierdzi, ze znowu Minnesota górą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.