Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, january napisał:

Ja w sekundę tego nie wprowadzę na pewno jak się sezon skończy.

W ogóle tego nie wprowadzisz, jeśli ja lub Ozzy ( zakładam, że to on jest właścicielem arkusza ) Ci nie otworzymy zakładek. Założyłem blokadę na nie, co by nikt Ci nic nie majstrował przy tym, albo żeby komuś nie wpadło do głowy uciąć sobie z bańkę, dwie a nuż się nikt nie kapnie.

Jeśli chcesz mieć stały dostęp do tego to tak jak już wcześniej pisałem, poproszę o Twój adres e-mail na gmail. Dodam Cię do osób uprawnionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Tzn najlepiej byłoby jakoś przesunąć (kosztem krótszego czasu na oferty/kontroferty/reoferty/głosowanie w 1 turze FA, gdzie nazwisk i dylematów za wielu nie będzie) o 2 dni, bo też w RL NBA 20-21 listopada się wiele wyjaśni jak chodzi o FA. A ten czas u nas u przeznaczyć na kontrolę hardcapowców na nowy sezon. Taka tam sugestia, co z nią zrobicie to Wasza sprawa :P 

To coś nie halo, bo dalej sobie mogę zmieniać jak chcę i kiedy chcę :D 

Nie wiem czy to jeszcze Elwood nie zakładał tego arkusza...

Mogę założyć nowy arkusz pod nowy sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, january napisał:

To coś nie halo, bo dalej sobie mogę zmieniać jak chcę i kiedy chcę :D 

Nie wiem czy to jeszcze Elwood nie zakładał tego arkusza...

Jednego ptaszka nie zaznaczyłem. Teraz spróbuj. 

Teraz nikt tego nie tknie poza mną. A to, że jeżeli rzeczywiście Elwood jest właścicielem arkusza to nam w niczym nie przeszkadza bo pewnie nawet zapomniał o jego istnieniu choć jest ryzyko, że jak będzie sprzątał dysk google to może to wywalić.

Przydało by się wyjaśnić kim jest Jurek M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Teraz ładnie (w sensie się nie da zmieniać:) )Ogólnie może faktycznie lepiej niech ozzy stworzy na nowo arkusz na nowy sezon, wtedy będzie pewne, że nagle nie zniknie jak właściciel by robił porządki :) 

Technicznie to nie powinno być trudne, bo zamiast tworzyć na nowo, można skopiować ten. 

Ręczne tworzenie, przepisywanie, ustawianie kilkudziesięciu formuł....dziękuje Ci bardzo.

A no i ustaliłem, że Jurek M. - właściciel arkuszu to nie Elwood.

5 godzin temu, ozzy110 napisał:

Mogę założyć nowy arkusz pod nowy sezon

Nie musisz zakładać nowego a skopiować ten. Właśnie to zrobiłem na próbę, działa i mam jego kopię zapasową u siebie, więc jak tajemniczy Jurek M. arkusz usunie to kopia jest. Trochę tylko estetycznie się rozjechało ale to szczegół. Można zostawić tak jak jest a ja raz na jakiś czas będę robił update.

@january powyższe info też dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eMeS napisał:

@Eld jakby co to złączyły się moje wiadomości w naszej konwersacji, mogłeś ominąć końcówkę ; ) 

Radzę na początku drugiej wiadomości z rzędu oznaczać daną osobę, to dostanie i tak powiadomienie, że został oznaczony w wiadomości prywatnej i będzie wiedział, żeby doczytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.