Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Obaj wiemy, że nie ma to sensu ;)

Ale hańba @eMeS będzie się ciągnęła za Nim dłuuuuuugo.

Za 50-60M straconej kasy ma sens. Moje poparcie już masz. Znajdź jeszcze pięciu ;).

Sorry @eMeS, nothing personal bo raz, gość i tak staje się UFA za rok, dwa jest wku*iony, trzy - chciał bym przetestować jak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Nie można składać więcej niż jednego Trade Request na danego zawodnika, jeśli poprzednie odrzucono, nawet jeśli minął pełen sezon. ?

Dopowiedz proszę o co chodzi. Przykładowy LBJ dostaje 19 głosów na 29 i nie przechodzi TR. W tym czasie jego drużyna dalej jest w marazmie przez 2 lata, gm nie chce się go pozbyć. Co wtedy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Pytanie, czy White zostanie w ATL, bo jak i tak leci gdzieś indziej to po co wtedy TR? Raczej rzuciłby TR nowemu pracodawcy, że tak go taką wymianą wyruchał na spółkę z GMem Atlanty :) 

Nie no, jak by trafił do jakiejś organizacji która go dopieści to żadnego TR by przecież nie złożył.

Zastanawiam się, czy jest teraz w grze w ogóle gracz ( poza Whitem ) który mógł by spróbować TR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Pytanie, czy White zostanie w ATL, bo jak i tak leci gdzieś indziej to po co wtedy TR? Raczej rzuciłby TR nowemu pracodawcy, że tak go taką wymianą wyruchał na spółkę z GMem Atlanty :) 

To czemu jeszcze DAR nie złożył TR za wyruchanie solo przez obecnego GMa? Hm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kolader napisał:

5. Nie można składać więcej niż jednego Trade Request na danego zawodnika, jeśli poprzednie odrzucono, nawet jeśli minął pełen sezon. ?

Dopowiedz proszę o co chodzi. Przykładowy LBJ dostaje 19 głosów na 29 i nie przechodzi TR. W tym czasie jego drużyna dalej jest w marazmie przez 2 lata, gm nie chce się go pozbyć. Co wtedy? 

Chodzi o to, że każda próba TR na danego zawodnika w danym klubie ma być jednorazowa. Zapis jest rzeczywiście bardzo restrykcyjny, ale nie można było pominąć głosów tych co TR w ogóle nie chcieli, oraz to, że w ogóle jego wprowadzenie "ślizgło" się chyba dwoma głosami. Wszystkich nie zadowolę, ale próbować warto.

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

To czemu jeszcze DAR nie złożył TR za wyruchanie solo przez obecnego GMa? Hm?

Bo dopiero dziś weszło do regulaminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Czemu btw nie można wybierać destynacji przy TR? Nie, że pod siebie, ale zastanawia mnie opcja pod tytułem przykładowo - P. George składa TR -> Cs wysyłają go do tankera. No on by tam raczej spotkania nie zagrał xD

Bo tankerzy też mają prawo się wzmacniać, by przestać być tankerami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Czemu btw nie można wybierać destynacji przy TR? Nie, że pod siebie, ale zastanawia mnie opcja pod tytułem przykładowo - P. George składa TR -> Cs wysyłają go do tankera. No on by tam raczej spotkania nie zagrał xD

Już o tym dyskutowaliśmy. Poprzez bardzo duże wymieszanie składów u nas nie mamy możliwości wskazywać 3-4 klubów gdzie zawodnik miał by trafić. Ba, zadziałało by to w drugą stronę ze szkodą dla klubu który jest zmuszony do TR jeśli liczba klubów została by ograniczona. Ma wygrać najlepsza oferta. Np po takiego PG13 nie wystartuje Portland, klub w totalnej przebudowie, ale Dallas już by mogli pomyśleć. Ma po prostu wygrać najlepsza rynkowa oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

I nie może okienko później znów złożyć TR jak coś?

Jeśli zmieni klub poprzez TR - może. Ale to już interes danego GMa który go poprzez TR pozyskał aby wzmocnić mu skład na tyle, aby nie myślał o odejściu. Przykład? Ja tuż po tym jak objąłem Celtów. Pisaliście mi że PG13 na 99% odejdzie ode mnie, a ostatecznie dostałem chyba 24/30 głosów bo się wzmocniłem Westbrookiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No chodzi mi o to, że teoretycznie mogą i pytanie ile może taki PG13 tam siedzieć otoczony przykładowo tegorocznym rosterem  xD

Z tego co pamiętam to Butler w RL od złożenia TR do transferu do Philly dość długo się męczył z tymi platfusami z Minneapolis. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Chodzi o to, że każda próba TR na danego zawodnika w danym klubie ma być jednorazowa. Zapis jest rzeczywiście bardzo restrykcyjny, ale nie można było pominąć głosów tych co TR w ogóle nie chcieli, oraz to, że w ogóle jego wprowadzenie "ślizgło" się chyba dwoma głosami. Wszystkich nie zadowolę, ale próbować warto.

Właśnie o PG13 mi chodziło ale to nic personalnego do gma Bostonu tylko patrzę z perspektywy zawodnika. Teraz kończę na 11 miejscu, ktoś przyklepie te TR 7 głosami a jednak braknie. Za sezon kończą z PG13 na 10, (gdybologia w cholerę), wiemy jaki jest PG13 więc jego by to raziło ale my nic nie moglibyśmy zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.