Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

@Qcin_69 poza estetyką arkuszu ( później się tym zajmę ) - bardzo Cię proszę o sprawdzenie czy w arkuszu wszyscy i wszystko jest tam gdzie powinno.

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Eld. Ja nigdy w życiu nic nie edytowałem w arkuszu, oprócz rotacji. I od pewnego momentu ktoś (chyba ty ) wprowadza deale w arkusz. Wiec ja nie jestem odpowiedzialny za to niedopatrzenie. I nie oddam zadnego innego picku, bo tylko ten ma porównywalna wartosc do #57. Nie będę dawał się w dupę robić przez to ze w bazie danych jest błąd. Także możecie się jako rada zlozyc na 2nd round dla ignazza.

Skoro takie jest Twoje stanowisko to o północy kasuję deal.

Pomijam fakt, że wystarczyło by, abyś napisał mi, żebym edytował tamtą wymianę i zamiast tego nieszczęsnego picku którego nie masz, wpisał 2nd round IND 2023 lub 2026( 31-55 ) protected. Jestem pewien, że @ignazz i to by wziął z pocałowaniem ręki aby tego Wigginsa spuścić i żeby deal Wam przeszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z #57 numerem został wybrany fantastyczny atleta i tu otrzymanie 21-55 chronionego wyboru nie jest adekwatnym substytutem wiec nie wyskakuj Eld z tym ze biorę co dadzą. 
Dodatkowo Indiane dopisałem tylko wyłącznie aby ułatwić i ograniczyć wpisy. 
Porozmawiajmy konstruktywnie co zrobić aby naprawić te wymiany a nie ze wywijamy szabelka.   
taki był pierwotny wpis  

Spurs  Hawks

Spurs in: #43 , 57 2020, 

Spurs out: Andrew Wiggins

Hawks in: Andrew Wiggins

Hawks out: #43 #57 2020

Poproszę @RonnieArtestics zastanów się czy masz porównywalny pick do twojej wyceny Kenyona Martina Jr bo uważam ze to dobry prospekt. 
 

wyzsza cześć deala jest prawidłowa i jeżeli ma coś być blokowane to wymiana spurs Indiana a nie to co u góry. Jeżeli mam zostać z graczem to to zrobię. Ale tym z draftu bo w niego wierze. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Akurat z #57 numerem został wybrany fantastyczny atleta i tu otrzymanie 21-55 chronionego wyboru nie jest adekwatnym substytutem wiec nie wyskakuj Eld z tym ze biorę co dadzą. 
Dodatkowo Indiane dopisałem tylko wyłącznie aby ułatwić i ograniczyć wpisy. 
Porozmawiajmy konstruktywnie co zrobić aby naprawić te wymiany a nie ze wywijamy szabelka.   
taki był pierwotny wpis  

Nawet nie chce mi się tego komentować.

7 minut temu, ignazz napisał:

 

Spurs  Hawks

Spurs in: #43 , 57 2020, 

Spurs out: Andrew Wiggins

Hawks in: Andrew Wiggins

Hawks out: #43 #57 2020

 

wyzsza cześć deala jest prawidłowa i jeżeli ma coś być blokowane to wymiana spurs Indiana a nie to co u góry. Jeżeli mam zostać z graczem to to zrobię. Ale tym z draftu bo w niego wierze. 

Jeśli nie dogadasz się z Indianą, proszę o edycję tamtego postu do północy, bo o północy zamykam temat wymian na czas 1 tury FA. Nie potrzebujesz do tego potwierdzenia eMeSa bo z jego punktu widzenia nic się w wymianie nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Drugie pytanie. Jak do dziś do północy nie zrezygnuje z QO to później już nie mozna, tak?? Czemu taki szybki deadline? Dużo kasztanów podpisuje w realu na końcu fa, nie lepiej poczekać jesZcze trochę z tym? 

Wlasnie wydawalo mi sie, ze @ozzy110 podal inna date w temacie niz rozmawiano o niej w tym temacie (do końca czy poczatku 3 rundy?), ale moge sie mylic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Nawet nie chce mi się tego komentować.

Jeśli nie dogadasz się z Indianą, proszę o edycję tamtego postu do północy, bo o północy zamykam temat wymian na czas 1 tury FA. Nie potrzebujesz do tego potwierdzenia eMeSa bo z jego punktu widzenia nic się w wymianie nie zmieni.

1. Rozumiem ze ty oddajesz picki na lewo i prawo. „Dej”

2. @RonnieArtestics pomysł spokojnie nie naciskam bo to gracz o którym wspólnie rozmawialiśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Jak dobrze, ze nigdy nie bylem radnym, bo tak patrzac z boku to Eld wytknal zgodnie z prawda blad w dealu i jeszcze mu się dostaje za to xD

Przeczytaj proszę kto od razu zaatakował w tonie agresora Maca a potem niejako polował. W naszym przypadku wykazał się nadgorliwością w

nie rozwiązaniu problemu 

tylko

w uwaleniu deala gdzie prosty zabieg rozbicia wymiany co pierwotnie było doprowadził ze główna wymiana jest niezagrożona a spór toczy o gościa z #57 numerem 

ja się cieszę ze skrupulatnie wyłapywane są błędy a przyczepiłem się do zdania ze wezmę co dają nawet gdy picku nie będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIE WYMIANY WPROWADZONE - proszę sobie sprawdzić, czy wszystko gra.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23 minuty temu, ignazz napisał:

Przeczytaj proszę kto od razu zaatakował w tonie agresora Maca a potem niejako polował. W naszym przypadku wykazał się nadgorliwością w

nie rozwiązaniu problemu 

tylko

w uwaleniu deala gdzie prosty zabieg rozbicia wymiany co pierwotnie było doprowadził ze główna wymiana jest niezagrożona a spór toczy o gościa z #57 numerem 

ja się cieszę ze skrupulatnie wyłapywane są błędy a przyczepiłem się do zdania ze wezmę co dają nawet gdy picku nie będzie 

Nigdy nie byłeś Radnym i nigdy nie pracowałeś na arkuszu na taką skalę na jaką ja. Bronisz Maca, mnie zarzucasz agresję to mam propozycję - zamieńmy się. Czy wziąłeś może łaskawie pod uwagę, że dana ksywa tego gracza może mi nie być znana? Z dobrą chwilę siedziałem i się domyślałem o kogo do cholery chodzi. Jak nie będę tego tępił w sposób zdecydowany na początku, to zaraz co chwile zamiast pełnego imienia i nazwiska gracza będą się pojawiały ksywki, przezwiska, inicjały, skróty. Wtedy to byś miał dopiero ciekawe wprowadzanie transferów.

Bycie Radnym zobowiązuje mnie do wyłapywania błędów z wielką pieczołowitością. Dość szybko doszedłem do tego, gdzie powstał błąd i zaproponowałem rozwiązanie dla Was poprzez 31-55 protected, a Ty to odbierasz jako machanie szabelką i nadgorliwością? To co miałem wg. Ciebie zrobić. Napisać ciche PM, Ignazku, trejdzik Wam nie przechodzi bo Ronnnie nie miał tego picku? Skoro nie miał to logiczne, że nie przechodzi. Koniec. Kropka. 

Zamiast pisać do mnie, cytować i rozpraszać podczas dość szczegółowej i wymagającej sporego skupienia przy wpisywaniu tych wymian, mogłeś napisać w tym czasie do Ronniego, że to co Eld zaproponował nie jest głupie ale nie 31-55, a np. 31-40.

Spór to toczycie Wy, nie ja i jak się cofniesz parę postów wstecz, to oznaczałem Was chyba w 2 czy 3 postach że jest nie halo. Ten trejd NIE JEST moją sprawą, NIE ZALEŻY mi na nim, ale ZALEŻY mi na jego poprawności. 

I wybacz, że prócz wklepywania wymian przez ostatnie 4h po przejebanym dniu, nie spełniam do końca oczekiwań i nie zaproponowałem "prostego zabiegu". 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Bledsoe dalej w Jazz, ten deal z Bulls chyba powinien zostać wprowadzony już, skoro używane były picki Jazz do innych wymian;)

I nie jestem szczerze mówiąc pewien czy wszystkie ekipy, które brały w wymianach graczy poprzez posiadanie cap space zrobiły to prawidłowo (skoro capholdami wykraczają poza próg SC). Dodatkowo capholdów 1st rounderów brak co zaburza takie obliczenia.

Dzięki za wyłapanie. Już go wpisuję.

Z tymi cap holdami masz rację, ale jak leciałem po kolei to tylko Hawks mi w pewnym momencie dobijali do SC, balansowali, ale go nie przekroczyli a wyborów z draftu w tym roku nie mają żadnych.

3 minuty temu, LONGER01 napisał:

Dwa razy jest wpisany #17 pick, w Toronto i Bostonie oraz Terence Davis zamiast u mnie jest dalej w stashed Clippers

Heh. "Zostawię to sobie na później, na pewno nie zapomnę". Serio tak myślałem ze 3h temu. 

Dzięki. Już poprawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Już nie przeszkadzam Radny. 

Na szczęście już nie długo. 

Jedna osoba prócz mnie o tym wiedziała, ale nie puściła pary. Chciałem to ogłosić po starcie RS, żeby Chłopaków z Rady nie zostawiać w środku tego całego zamieszania. I tym razem nie z powodu jakiegoś konfliktu w środku, a już na pewno nie z Marcusem.

Nie oznacza to, że odchodzę z beGM. W żadnym wypadku.

Rada funkcjonuje w mojej ocenie bardzo dobrze. Temat Rady w lekko ponad dwa tygodnie nabił 266 odpowiedzi i 11 stron. Karpik odwala cuda z czuwaniem nad CBA, a cierpliwości jak by miał na sprzedaż to kupił bym sobie od niego na zapas kilka worów. Myślałem, że ja sobie dość dobrze radzę z excelem googlowskim ale Ozzy błyskawicznie mnie uświadomił w jakim błędzie jestem. To co ten Chłopak odwalił z robieniem nowego arkusza to czyste, lśniące złoto. Powinniśmy wszyscy zrzucić się mu na dobrą flaszkę. Do tego wraz z Marcusem i Karpikiem ogarniali cap holdy, QO i inne drobiazgi. Nie mogę nie wspomnieć tutaj o Januarym którego pomoc w systemie finansowym jest nieoceniona.

Ja natomiast obiecałem w zeszłym sezonie kilka zmian i te które miały sens, udało się wprowadzić. Jest trade request, jest proporcjonalne liczenie kasy graczy podpisanych podczas RS, wprowadzono Irving/WCS rule, doprecyzowano stashed, a dzięki zamęczaniu Was ankietami w zeszłym sezonie nie wrócimy już do tematu zmiany dat trymestrów, czy okienek transferowych bo i tak większość opowiedziała się przeciw więc kto by nie próbował, nie ma sensu bo i tak nie przeforsuje. A no i udało się zmienić nazwę działu i dołączyć Archiwum.

Będę oczywiście do dyspozycji Rady w kwestii modowania beGM. Każde ich zlecenie podpięcia, zamknięcia, założenia, skasowania, przesunięcia do Archiwum będzie realizowana na tzw. ASAPie.

11 minut temu, january napisał:
 

Jak tam na Hawks uważałeś to jedno ok.

Ale Clippers z capholdem Luwawu są over 109,14 jeszcze, a brali Winslowa poprzez capspace?

Masz rację. z Luwawu. Brave musi błyskawicznie zrzucić jego QO, inaczej będę musiał odkręcać cały multiway Qcina.

Winslowa częściowo brali przez cap space bo w drugą stronę odesłali Milesa Bridgesa.

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

To pewniak? 

Tak. Twój payroll + capholdy nie mogą być ponad 109,1M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.