Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.11.2020 o 14:26, mac napisał:

Timberwolves-Raptors-Celtics-Hornets-Clippers-Kings

MIN out:D.Lillard,J.Winslow,D.Finney-Smith,K.Olynyk, prawa do L.Samanic, MIN 22’1st (15-30), GSW 21’ 1st, CLE 24’ 2nd, $1 cash
MIN in:P.George,Miles Bridges, Robert Time Lord Williams,D.Howard,M.Conley, INd/HOU gorszy 22’ 1st, IND 24’ 2nd, MIN 24’ 2nd, NYK/SAC gorszy 1st 26’ (top5 protected) przechodzi w SAC 27’ 1st

 

 

Jak będziecie sobie robić takie jaja to z miejsca upierdalam taki trejd. W tylnej jamie ciała mam co autor ma na myśli. Ma być czytelnie!

Nawet nie wiecie jakie to wkur*iające jest przy takich multiwayach i przy wprowadzaniu takich ilości wymian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Jak będziecie sobie robić takie jaja to z miejsca upierdalam taki trejd. W tylnej jamie ciała mam co autor ma na myśli. Ma być czytelnie!

Nawet nie wiecie jakie to wkur*iające jest przy takich multiwayach i przy wprowadzaniu takich ilości wymian. 

@Eld wyluzuj. Po pierwsze to nowy GM wiec można spokojniej przypomnieć ze trudniej to się wpisuje a po drugie akurat TimeLord to jeden z ulubieńców @mac wiec nie dziwie się ze tak go wpisał. Saną historia tego pseudonimu jest ciekawa i warta sprawdzenia. 
A ze jest to dobry moment na przypomnienie aby ładnie wpisywać imię i nazwisko to teraz każdy o tym wie. Nawet Memphis Grizz ( to w realu ). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

@Eld wyluzuj. Po pierwsze to nowy GM wiec można spokojniej przypomnieć ze trudniej to się wpisuje a po drugie akurat TimeLord to jeden z ulubieńców @mac wiec nie dziwie się ze tak go wpisał. Saną historia tego pseudonimu jest ciekawa i warta sprawdzenia. 
A ze jest to dobry moment na przypomnienie aby ładnie wpisywać imię i nazwisko to teraz każdy o tym wie. Nawet Memphis Grizz ( to w realu ). 

A skąd ja mam wiedzieć kto to pisał? Mac? Qcin? Obaj? 

Skoro Mac tak napisał to wielki master multiway @Qcin_69 mu nie powiedział jak się zapisuje trejdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie Ciebie rozumiem i tu korzystając z okazji dziękuje za organizacje nowego sezonu i pracy włożonej z prywatnego czasu @Eld @ozzy110 @january @karpik @MarcusCamby oraz innym jeżeli wspierają tabelkologie. Doceniam i jak się kiedyś spotkamy postawie kufelek lub szklankę mleka. 

2 godziny temu, Qcin_69 napisał:

No ja zapisałem jak należy xd to była inwencja własna Maca :D 

Ja nawet jestem częściowo winny bo pisaliśmy o tym graczu i chyba uruchomiłem ten nick niepotrzebnie w podświadomości.  

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Qcin_69 napisał:

No ja zapisałem jak należy xd to była inwencja własna Maca :D 

I tak deal nie przechodzi bo handlujecie pickami których nie macie.

Chodzi o pick 2nd MIN 2024 który uwaga, jest podzielony ( i co lepsze Qcin go podzielił a teraz przyznaje się że sam wpisywał ).

Jedna połówka 31-45 jest w Hawks, a drugą połówkę @Ashigaru oddał wcześniej @ignazz, a później drugi raz ją oddał Wolves. Ba tamten deal na linii Portland - Spurs też powinien być uwalony za to, że tam też w temacie wymiany handlowali całym pickiem, a mogli połową ale nie chciałem być złośliwy i wpisałem jak powinno być.

Czekam co wymyślicie.

-----------------------

Edit 1:

Poprawka.

Ten pick 46-60 ma @ignazz po tym dealu:

 

Spurs  Hawks Indiana

Spurs in: #43 2020, 2rd MIN  2024 ( 46-60 )

Spurs out: Andrew Wiggins

Hawks in: Andrew Wiggins

Hawks out: #43 #57 2020

Indiana in: #57 2020

Indiana out: 2rd MIN 2024 ( 46-60 )

----------------------

Edit 2:

Pick 2nd MIN 46-60 powinien być pierwotnie w Portland. Po wprowadzeniu dealu z CP3 w roli głównej do arkusza Ronnie 1 Marca edytował tamten post dodając ten pick extra. Tym samym nie mógł go mieć i tym samym wyżej wymieniony deal na linii Hawks @eMeS - Spurs @ignazz - Indiana @RonnieArtestics nie może przejść, bo Ronnie handluje czymś czego nie ma. Mało tego, ten zapis w ich wymianie 46-60 dodałem ja. Pierwotnie był wpisany cały 2nd MIN.

Nie zmienia to sytuacji, że multiway Qcina leży o ten pick. Chcę mieć napisane przez @Ashigaru i @mac że akceptują oddanie połowę pick z zakresu 46-60 a nie cały jak zapisaliście w wymianie.

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo pytania dwa. Czemu w temacie moratorium nie ma moich capholdow Gallowaya, McGee, Bobana i jakarra? A w arkuszu są. 

 

Drugie pytanie. Jak do dziś do północy nie zrezygnuje z QO to później już nie mozna, tak?? Czemu taki szybki deadline? Dużo kasztanów podpisuje w realu na końcu fa, nie lepiej poczekać jesZcze trochę z tym? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2020 o 11:38, ignazz napisał:

Spurs  Hawks Indiana

Spurs in: #43 2020, 2rd MIN  2024 ( 46-60 )

Spurs out: Andrew Wiggins

Hawks in: Andrew Wiggins

Hawks out: #43 #57 2020

Indiana in: #57 2020

Indiana out: 2rd MIN 2024 ( 46-60 )

@eMeS @RonnieArtestics

Deal zostaje odrzucony.

Wiggins wraca do Spurs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Eld napisał:

Nie zmienia to sytuacji, że multiway Qcina leży o ten pick. Chcę mieć napisane przez @Ashigaru i @mac że akceptują oddanie połowę pick z zakresu 46-60 a nie cały jak zapisaliście w wymianie.

 

 

Nie ma problemu, to i tak będzie pick 59-60 wiec ta połowa nam

wystarcza :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

@Eld to niech teraz ignazzowi da pick ktoś kto jest odpowiedzialny za arkusz... 

Patrz co wpisałeś wtedy. Dwa razy, różnica jednego małego szczegółu ( MIN 2nd 46-60 ), oba posty edytowane przez Ciebie jako ostatniego. Widzę to w historii moderacji jako mod.

W dniu 1.03.2020 o 22:29, RonnieArtestics napisał:

IND in: Chris Paul, Patrick McCaw, 1st POR/IND 23’ worse, 1st POR/IND 25’ worse

IND out: Mike Conley, Jeremy Lamb, 1st IND 26’, 1st POR/IND 23’ better, 1st POR/IND 25’ better, 2nd GSW 23’ , 2nd IND 24’ , 2nd IND 25’, 1mln $

 

POR in: Mike Conley, Jeremy Lamb, 1st IND 26’, 1st POR/IND 23’ better, 1st POR/IND 25’ better, 2nd GSW 23’ , 2nd IND 24’ , 2nd IND 25’, 1mln $

 

POR out: Chris Paul, Patrick McCaw, 1st POR/IND 23’ worse, 1st POR/IND 25’ worse

 

W dniu 1.03.2020 o 23:54, RonnieArtestics napisał:

Poprawka :

 

IND in: Chris Paul, Patrick McCaw, 1st POR/IND 23’ worse, 1st POR/IND 25’ worse

IND out: Mike Conley, Jeremy Lamb, 1st IND 26’, 1st POR/IND 23’ better, 1st POR/IND 25’ better, 2nd GSW 23’ , 2nd IND 24’ , 2nd IND 25’, 2nd wolves 24’ (if 46-60), 1mln $

 

POR in: Mike Conley, Jeremy Lamb, 1st IND 26’, 1st POR/IND 23’ better, 1st POR/IND 25’ better, 2nd GSW 23’ , 2nd IND 24’ , 2nd IND 25’, 2nd Wolves 24’ (if 46-60), 1mln $

 

POR out: Chris Paul, Patrick McCaw, 1st POR/IND 23’ worse, 1st POR/IND 25’ worse

 

@Ashigaru potwierdź 

Czyli deal został wprowadzony, a Ty go po wprowadzeniu edytowałeś o ten pick o czym nie poinformowałeś nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

No ale mielismy sami nie wprowadzać do arkuszy deali, prawda ? Więc co ja mogę na to ze nikt przez pół roku tego nie poprawił? Przecież osoba co to wprowadza jedzie z tematu wymiany post po poscie, ja nie miałem obowiązku nikogo informować o tym...

Ja się nie będę licytował, czy przekomarzał. Deal z Wigginsem Wam nie przechodzi bo handlujesz coś, czego nie miałeś.

Dziwię się, że przez pół roku zaglądałeś do swojego arkusza z kilkadziesiąt razy ( tym bardziej że grałeś w PO ) i nie pamiętałeś, że w ostatniej chwili ( po wprowadzeniu dealu do arkusza ) dodałeś ten pick i to jeszcze przez edycję? Uderzałeś po CP3 który przesądził o tym, że wszedłeś do PO kosztem WIZ. Ja bym taki deal znał na pamięć a nie gapił się na pick, który sam wpisałem i oddałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Eld napisał:

Nie zmienia to sytuacji, że multiway Qcina leży o ten pick. Chcę mieć napisane przez @Ashigaru i @mac że akceptują oddanie połowę pick z zakresu 46-60 a nie cały jak zapisaliście w wymianie.

Ja Ashigaru - świadomy posiadanych przez siebie pickow - akceptuje oddanie picku 2nd round w zakresie 46-60 pierwotnie należący do Minnesoty, który otrzymałem w tzw. CP3 trade z Indiana Pacers.

Dodatkowo informuje, że sam naciskalem na oddanie tego picku i strona była świadoma zakresu tego picku.

 

Podobna sytuacja była w wymianie ze mną i @ignazz z 2nd Spurs. W Excelu był u mnie i u @cvbe. Okazało się że w jednym tradzie, świadomie lub nie, oddałem go mu. W związku z tym, by nie rozwalac dealu, zrobiłem szybki deal z @cvbe (dając mu wyższy pick w drafcie) by pozyskać ten pick.

 

Wniosek: niech każdy dba o swoje picki i nie ma pretensji do Rady, która poświęca swój prywatny czas by ogarniać grę, nie pobierając za to ani grosza (oficjalnie, jakie lody kręcą na boku - nie wiem, nie widziałem, nie słyszałem) 

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld czy ty się słyszysz ? Pandemia, życie, pół roku czasu a ja mam pamiętać ze 1 marca dorzuciłem jakiś bieda 2nd pick z 2024, i ze nie powinienem go mieć w arkuszu. Po to ktoś wyznaczony wprowadza te deale do arkusza żeby nie było syfu, jak jest zaniedbanie to to nie jest moja wina i nie oczekuj ode mnie ze będę pamiętał jakie mam picki za 5 lat, od tego jest arkusz żebym mógł sobie spojrzeć w każdej chwili. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

@Eld czy ty się słyszysz ? Pandemia, życie, pół roku czasu a ja mam pamiętać ze 1 marca dorzuciłem jakiś bieda 2nd pick z 2024, i ze nie powinienem go mieć w arkuszu. Po to ktoś wyznaczony wprowadza te deale do arkusza żeby nie było syfu, jak jest zaniedbanie to to nie jest moja wina i nie oczekuj ode mnie ze będę pamiętał jakie mam picki za 5 lat, od tego jest arkusz żebym mógł sobie spojrzeć w każdej chwili. 

Ja nie będę się kłócił ani przekomarzał.

Istotniejszym dla Ciebie powinno być teraz, że Wasz deal z udziałem Wigginsa zostaje na ten moment odrzucony, chyba że zamiast tego picku wyślesz inną drugą rundę.

A co do "Po to ktoś wyznaczony wprowadza te deale do arkusza żeby nie było syfu," - właśnie po to powstał nowy arkusz, aby tego syfu nie było bo każdy robił co chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eld. Ja nigdy w życiu nic nie edytowałem w arkuszu, oprócz rotacji. I od pewnego momentu ktoś (chyba ty ) wprowadza deale w arkusz. Wiec ja nie jestem odpowiedzialny za to niedopatrzenie. I nie oddam zadnego innego picku, bo tylko ten ma porównywalna wartosc do #57. Nie będę dawał się w dupę robić przez to ze w bazie danych jest błąd. Także możecie się jako rada zlozyc na 2nd round dla ignazza.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.