Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał:

Zawsze była zasada 24H, więc chyba lepiej się jej trzymać, skoro LBS jest niedostępny.

Dajmy mu czas. Ostatnio dość szybko mi odpisał a i czasami ma jakieś dziwne zmiany w pracy. Myślę, że się wyrobi szybciej niż 24h.

------------------------

Przy okazji szukam chętnego, wolontariusza który w zasadzie z pamięci jest wstanie wpisać pozycję graczy w zakładce FREE AGENT POOL. Jest już stworzona kolumna ku temu. @january, @tangiers, @MarcusCamby, @LONGER01 ktokolwiek komu zajmie to nie więcej niż 10 minut czasu. Ja się do takich ludzi nie zaliczam, bo np jakieś Maxe Strusie to bym musiał na BBREF sprawdzać gdzie grają. Po prostu szukam jakiejś chłonnej głowy co poleci z pamięci z podziałem na PG, SG, SF, PF, C. Extra by było jak by można było dopisać w nawiasie obok danego nazwiska np, Carmelo Anthony | SF ( ew. PF ). Niby 130 nazwisk ( włącznie z RFA ) ale dla kogoś to naprawdę może być chwila roboty.

Po co mi to? W domyślę przed FA chcę stworzyć dla Was nową czytelną zakładkę jaką w zeszłym roku dysponował Longer. Pomoże Wam to w wyborze, a co za tym idzie, przyśpieszy FA.

Będę zobowiązany ( zresztą nie tylko ja ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

To, ze Qcin robi wielkie halo z odejscia z BeGm, a nadal gra w te gre prowadzac ten sam zespol, choc formalnie nie jest jego GM-em. 

Tylko wrzuciłem cześć dealu żeby nie blokować wam draftu, tak samo jak niektórzy podają czyjeś wybory w drafcie :) To, ze z Maciem czasem rozmawiamy o Minnesocie to cóż, tak samo jak Alonzo z Dnc i nikt afery z tego powodu nie kręcił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Tylko wrzuciłem cześć dealu żeby nie blokować wam draftu, tak samo jak niektórzy podają czyjeś wybory w drafcie :) To, ze z Maciem czasem rozmawiamy o Minnesocie to cóż, tak samo jak Alonzo z Dnc i nikt afery z tego powodu nie kręcił :)

W jaki sposób wymiana wpływa na przyspieszenie draftu?

Przestańcie wrzucać w ten sposób. Mają być całe deale, a nie burdel. Większość z Was nic nie robi, więc może chociaż nie utrudniajcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Tylko wrzuciłem cześć dealu żeby nie blokować wam draftu, tak samo jak niektórzy podają czyjeś wybory w drafcie :) To, ze z Maciem czasem rozmawiamy o Minnesocie to cóż, tak samo jak Alonzo z Dnc i nikt afery z tego powodu nie kręcił :)

Nie wyciagam privów na forum publicznym, wiec powstrzymam się od dalszego komentarza, choc zdania nie zmieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Jak coś to "moich" 3 zakładek z bilansem finansowym nie ruszajcie, ja za to reszty nie ruszam :P 

Jeśli chcesz, możemy ustawić stosowne zabezpieczenie na komórki, zahasłować, choć o wiele lepszym i łatwiejszym wyjściem jest robienie sobie screenów, bo google często coś w funkcjonalności swoich programów lubi zmieniać, a nie chcielibyśmy aby to wyparowało.

@january zablokowałem Ci te trzy zakładki. Aktualnie mają do nich dostęp ja i właściciel arkusza czyli Ozzy. Jeśli mi podasz na PM swój adres gmail, udostępnię Ci dostęp. 

20 minut temu, Eld napisał:

Przy okazji szukam chętnego, wolontariusza który w zasadzie z pamięci jest wstanie wpisać pozycję graczy w zakładce FREE AGENT POOL. Jest już stworzona kolumna ku temu. @january, @tangiers, @MarcusCamby, @LONGER01 ktokolwiek komu zajmie to nie więcej niż 10 minut czasu. Ja się do takich ludzi nie zaliczam, bo np jakieś Maxe Strusie to bym musiał na BBREF sprawdzać gdzie grają. Po prostu szukam jakiejś chłonnej głowy co poleci z pamięci z podziałem na PG, SG, SF, PF, C. Extra by było jak by można było dopisać w nawiasie obok danego nazwiska np, Carmelo Anthony | SF ( ew. PF ). Niby 130 nazwisk ( włącznie z RFA ) ale dla kogoś to naprawdę może być chwila roboty.

Po co mi to? W domyślę przed FA chcę stworzyć dla Was nową czytelną zakładkę jaką w zeszłym roku dysponował Longer. Pomoże Wam to w wyborze, a co za tym idzie, przyśpieszy FA.

Będę zobowiązany ( zresztą nie tylko ja ).

Dzięki @LONGER01 za lajka. Długo pamiętam o użytecznych pomysłach i lubię je kraść w odpowiednim momencie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lucas napisał:

To, ze Qcin robi wielkie halo z odejscia z BeGm, a nadal gra w te gre prowadzac ten sam zespol, choc formalnie nie jest jego GM-em. 

Wedlug mnie zas slabe jest to co Ty napisales.

Bo to ze wspolprowadzi brzmi ok.

Ale jak juz Ty, czy tez inni piszecie jednoznacznie ze on prowadzi, to imo mocno nie fair w stosunku do mnie. Tez nie bede pokazywal privow, ale moze inni jak to przeczytają, napisza, ze spedzilem sporo czasu na rozmowach o dealach etc jak i odpowiadalem regularnie na propozycje.

Co do tego, ze qcin wstawil wymiane to moja wina, bo mialem to zrobic wczesniej, jednak troche nie rozumiem tej ideii, ze trzeba mocno czekas na odpowiedni czas z ogłoszeniem wymiany i stad nie jestem pewien i wlasnie czesto sie upewniam min u qcina. Ironia jest taka, ze pozyskany tam gracz to tylko i wyłącznie moja 'robota' (co jest nie fair w stosunku do qcina z mojej strony) i jakby przesledzis wątki na forum, to mysle ze latwo moge nawet pokazac, ze jestem chyba najwiekszym fanem Derricka Whita od dluzszego czasu.

Nie widze nic zlego we wpisach wcina, to ze ktos woli negocjowac z nim bardziej niz ze mna, ze mna niz z nim, czy tez z zadnym z nas.

Mi taka forma odpiwiada i zaangazowalem sie w gre bardziej niz przypuszczalem. Zas za to, ze nie jestem osoba - gmem taka jaka Wam odpowiada bardziej, moge tylko przeprosic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mac napisał:

Wedlug mnie zas slabe jest to co Ty napisales.

Bo to ze wspolprowadzi brzmi ok.

Ale jak juz Ty, czy tez inni piszecie jednoznacznie ze on prowadzi, to imo mocno nie fair w stosunku do mnie. Tez nie bede pokazywal privow, ale moze inni jak to przeczytają, napisza, ze spedzilem sporo czasu na rozmowach o dealach etc jak i odpowiadalem regularnie na propozycje.

Co do tego, ze qcin wstawil wymiane to moja wina, bo mialem to zrobic wczesniej, jednak troche nie rozumiem tej ideii, ze trzeba mocno czekas na odpowiedni czas z ogłoszeniem wymiany i stad nie jestem pewien i wlasnie czesto sie upewniam min u qcina. Ironia jest taka, ze pozyskany tam gracz to tylko i wyłącznie moja 'robota' (co jest nie fair w stosunku do qcina z mojej strony) i jakby przesledzis wątki na forum, to mysle ze latwo moge nawet pokazac, ze jestem chyba najwiekszym fanem Derricka Whita od dluzszego czasu.

Nie widze nic zlego we wpisach wcina, to ze ktos woli negocjowac z nim bardziej niz ze mna, ze mna niz z nim, czy tez z zadnym z nas.

Mi taka forma odpiwiada i zaangazowalem sie w gre bardziej niz przypuszczalem. Zas za to, ze nie jestem osoba - gmem taka jaka Wam odpowiada bardziej, moge tylko przeprosic.

Nie masz za co przepraszać ;)

Ja nie mam jakiegoś problemu z "dwójkami" prowadzącymi zespół, ale taki Alonzo i Dnc robią to jawnie, a wiadomo też do kogo zgłaszać się w kwestii wymian, bo jest tym "głównym" GM-em. Wszystko jest jawne i otwarte.

Tu za to (chyba, ze jakis watek mnie ominal na forum publicznym, jesli tak to przepraszam Was obu, bo nie czytalem wszystkich wpisów przez jakis czas) mieliśmy odejście Qcina z dość dużą pompą, ogłoszenie że Ty jesteś nowym GM-em, a nagle się okazuje, ze w kwestii deali to coz, nie Ty, a Qcin się odzywa jak już wyjaśniamy jakieś kwestie kto "pracuje" przy wymianach i przez brak takiej otwartości jak to jest w wypadku naszych Orlando Magic to moim zdaniem niesmaczne, bo przynamniej z mojej perspektywy to wygląda jakbyś był wręcz "podstawiony" pod zmianę GM-a, a wszystko i tak robił Qcin, zeby z nową "twarzą" w fotelu GM-a sama Minnesota była odbierana inaczej niż kilka tygodni temu :P 

Tak jak napisałem, jeśli obaj otwarcie o tym duetowym prowadzeniu informowaliscie tu i tego nie widziałem to przepraszam z góry, bo głównie z tym brakiem jawności i otwartości mam problem.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mac napisał:

Wedlug mnie zas slabe jest to co Ty napisales.

Bo to ze wspolprowadzi brzmi ok.

Ale jak juz Ty, czy tez inni piszecie jednoznacznie ze on prowadzi, to imo mocno nie fair w stosunku do mnie. Tez nie bede pokazywal privow, ale moze inni jak to przeczytają, napisza, ze spedzilem sporo czasu na rozmowach o dealach etc jak i odpowiadalem regularnie na propozycje.

Co do tego, ze qcin wstawil wymiane to moja wina, bo mialem to zrobic wczesniej, jednak troche nie rozumiem tej ideii, ze trzeba mocno czekas na odpowiedni czas z ogłoszeniem wymiany i stad nie jestem pewien i wlasnie czesto sie upewniam min u qcina. Ironia jest taka, ze pozyskany tam gracz to tylko i wyłącznie moja 'robota' (co jest nie fair w stosunku do qcina z mojej strony) i jakby przesledzis wątki na forum, to mysle ze latwo moge nawet pokazac, ze jestem chyba najwiekszym fanem Derricka Whita od dluzszego czasu.

Nie widze nic zlego we wpisach wcina, to ze ktos woli negocjowac z nim bardziej niz ze mna, ze mna niz z nim, czy tez z zadnym z nas.

Mi taka forma odpiwiada i zaangazowalem sie w gre bardziej niz przypuszczalem. Zas za to, ze nie jestem osoba - gmem taka jaka Wam odpowiada bardziej, moge tylko przeprosic.

Potwierdzam zarówno aktywność Maca w dyskusjach jak i kwestie signature trade for White. Mnie to nawet trochę śmieszy pozytywnie ten podział. Nr Q zawsze elegancki wiec może pozować na Pata R. Nie mam z tym problemu. Lepsze to niż jakis rookie ogolony z assetow o 0:13 nieprawdaż? 

2 minuty temu, fluber napisał:

Słyszałem plotki że jest tak zły że wyemigrowal z USA :)

Masz bardzo dobre źródła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.