Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, january napisał:

Minimum 20 rocznie i minimum 2 lata gwarantowane :) 

Ciężko, by ktoś spoza 5ki (alfabetycznie) Brown, Davis, Ingram, Murray, Siakam otrzymał taki hajs. Może 1-2 graczy jeszcze jakimś cudem, ale szczerze wątpię :) 

Niemniej chodzi mi o to, że w 2 i 3 turze się przyda więcej czasu na głosowanie i składanie ofert/kontroferty i reoferty niż w 1 turze FA, która będzie uboga strasznie :) Ba, nawet 4 runda mimo braku KO i RE tak samo.

Tego nie wiesz jakie minimum, czy rzeczywiscie 20M na pierwszą turę bo jak SC wyląduje na 100M np to co? I skad te dwa lata gwarantowane? Młodych rozumiem ale taki Durant a w tym przypadku Davis podpisywał 1+1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, january napisał:

Mylisz się. Masz zarówno przepis w regulaminie, jak i możesz sprawdzić to, że źle pamiętasz w dziale archiwumbeGM.

Męczyło mnie. Miałeś racje. Tam PO fruwało nie TO. Totalnie mi się powaliło. Dobrze myślałem, źle pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo81 @RonnieArtestics @SlaKB @fluber @tangiers @Sylvinho. @Regis @Tomek9248 @LeweBiodroSmoka @mac @elwariato @MMM2121 @Lucas

Wciąż czekamy na Wasze głosy w sprawie Player Option zawodników. Tu nie chodzi o mnie, że będę musiał to na szybko zliczać bo od tego mam excela, ale raz, trzymacie z decyzją niektórych GMów w którym kierunku iść, a dwa, jak nie zagłosujecie to punkt karny. 

Uprzedzam, przypominam, nie straszę i zachęcam do koleżeńskości. 

Zostało 5 dni.

3 minuty temu, mac napisał:

Minesota nie podejmuje opcji Franka Jacksona

Frank Jackson nie ma żadnej opcji więc ma w pełni gwarantowane pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Jak Wy chcecie już okienko transferowe otwierać, kiedy nie można jeszcze handlować w RL NBA, jeszcze jest opcja na lokaut w RL NBA, a o SC wciąż nie ma pewnych danych ;d ?

Raz, że to decyzja Rady, a dwa otwieramy trejdy, nie FA. W RL NBA można handlować do samego końca draftu. Jeśli liga rzeczywiście wystartuje 22 Grudnia to jak chcesz po drafcie 18.11 który będzie trwał minimum tydzień zmieścić jeszcze cztery rundy free agents ( również każda po tygodniu )  do 22 Grudnia?

W RL NBA nie ma żadnych tur, u nas są, stąd musimy być gotowi na 22 Grudnia. Jak podadzą, że jednak 18 Stycznia to pewnie zapadną nowe decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Nie mają związku rzeczy o których piszesz z otwarciem okienka transferowego już 4.11 :) 

CBA-negocjacji deadline w RL został przedłużony do 6.11, u nas draft ma startować jakoś 9.11, nie wiem skąd pomysł by już jutro otwierać okienko transferowe, kiedy 7.11 (przed startem naszego draftu) dostaniemy nowe i zapewne kluczowe informacje.

Informacje, które mogą mieć gigantyczny wpływ choćby na ewaluację wymian, co jest ważne zwłaszcza w kontekście tego, iż kontrolujecie przecież wymiany nowych GMów.

Nie wiem czy dwa dni to aż taka wielka różnica a my naprawdę nie mamy czasu.

Poza tym nie widziałem tego info że przedłużyli do 6.11. Jak będzie lockout - wymiany się unieważni.

Co rozsądniejsi poczekają do 6 Listopada, czy do 7. Nie możesz za wszystkich myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.