Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, january napisał:

Druga sprawa - jak karpik pisał ostatnio, że unguaranteed trzeba do końca sezonu potwierdzić (nie oceniam, nie moja broszka :D) to załóżcie temat z listą takich umów na potwierdzanie:)

Dzięki za przypomnienie. Na pewno zajmę się tym jeszcze przed draftem.

Natomiast pamiętaj o czym gadaliśmy na PM. Jedna rzecz Cię nie ominie, albo namówię LeBrona aby Cię zwolnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to są normalne kontrakty, których wartość w nadchodzącym sezonie jest niegwarantowana. Jeśli się kogoś takiego zwolni przed końcem obecnego sezonu (mamy do tego odpowiedni temat), to nie płaci się takiemu graczowi ani centa w nadchodzącym sezonie, jak się go nie zwolni, to jego kontrakt staje się gwarantowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, człowiek...morza napisał:

co uzasadnia obnizana liczbe tur na wolnej agenturze?

sars_cov_2.jpg

 

Ale bez obaw. Zwiększymy liczbę możliwych do złożenia ofert ( np. nie pięciu a sześciu ), tak aby ostateczna suma ( liczba ofert x liczba tur ) się wyrównała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Ogólnie nie są w temacie wymian wprowadzone wymiany z ostatniego okienka (na pierwszą stronę), ja pisałem że takiego gówna multiway wprowadzać nie będę. Więc pewnie brakuje czegoś w cash transactions. Ja tego uzupełniać na pewno nie będę 🙂 

Znaczy, że finanse są ciągle nie dopięte i mówisz o tym spokojnie tuż przed rozpoczęciem FA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Yup, jak nie ma wprowadzonych wymian z okienka, które ktoś tam przy tym gównianym multiway się wtedy zobowiązał wprowadzić to jak były tam jakieś cash transactions to ich brak. Ja pisałem, że nie będę takiego ciulstwa wprowadzał.

Tam nie było żadnego przepływu gotówki z tego co pamietam, także przestań płakać papierowy mistrzu bo to nawet na Ciebie słabe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, january napisał:

Ogólnie nie są w temacie wymian wprowadzone wymiany z ostatniego okienka (na pierwszą stronę), ja pisałem że takiego gówna multiway wprowadzać nie będę. Więc pewnie brakuje czegoś w cash transactions. Ja tego uzupełniać na pewno nie będę 🙂 

Rozumiem Twoja frustracje. Niestety chyba ja to będę musiał jakoś zrobić bo jako drugi w kolejności po Qcinie znam tamten trade najlepiej bo go wprowadzałem.

Nie mniej co do cash transactions - żadnych wtedy nie było. Jeżeli bywały to jakieś małe przepływy typu Tecu <--> BMF 0,2M, ale to szło osobnymi trejdami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

Ale pick z niej jednak jest u Sixers w arkuszu, więc...

Dlatego dobrze by było jakbyś ładnie te wymiany wprowadzał regularnie, bo po jakimś czasie się zapomina, które wymiany z tam wypisanych były legalne, a które nie. Powodzenia! 

Na pewno zdajesz sobie sprawę, że po tym co Qcin narobił a później CM puścił chyba jeszcze 5-waya mogło mi coś umknąć. Do tego masa małych wymian i ratowanie dupska na 8 minut do zamknięcia okienka @Ashigaru aby hard capu nie przekroczył. Walnąć się tylko o jeden pick przy takim zamieszaniu uznaję za naprawdę spory sukces.

Zresztą Marcus też Lucasowi wyłapał jeden brakujący pick.

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Za wprowadzanie wymian chyba wcześniej odpowiadał Ozzy.

Od Października 2019, czyli od momentu kiedy się zgłosiłem na miesiąc próbny do rady, robiłem to w 95% ja, jak i również poprawiałem arkusze, sprawdzałem formuły ( na czym Tecu ucierpiał bo źle mu liczyło 2020/21 ) i naprawiłem arkusz, a jakże by kogo innego - Qcina - bo takiego burdelu w excelu jak u niego to ja u żadnej najgłupszej istoty nie widziałem z jaką kiedykolwiek pracowałem w finansach, a mija już 18 rok...

Uzupełniona ( bez aktualnych TO i PO ) zakładkę FA, RFA, TO i PO to również moje dzieło.

@flubera natomiast jest zasługa pilnowania injures.

@ozzy110 i tak nam jest niezbędny aby sprawnie przesunąć roczniki. Oczywiście ja to mogę zrobić, ale znam na to tylko ręczny sposób. On zapewne wie lepiej jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie :P akurat mój arkusz był zawsze nieskazitelnie dobrze prowadzony głównie przez to ze ja tam nic nie dotykałem, a wszystkie wymiany wprowadzał mi Ozzy :P a ten burdel wynikał z tego ze ktoś wprowadził sam z siebie cześć wymiany :P także proszę chociaż tutaj nie doszukiwać się mojej winy :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Wypraszam sobie :P akurat mój arkusz był zawsze nieskazitelnie dobrze prowadzony głównie przez to ze ja tam nic nie dotykałem, a wszystkie wymiany wprowadzał mi Ozzy :P a ten burdel wynikał z tego ze ktoś wprowadził sam z siebie cześć wymiany :P także proszę chociaż tutaj nie doszukiwać się mojej winy :D 

 

Odkąd odszedłeś w bardzo kiepskim stylu, wszystko od tego momentu będzie Twoją winą.

I wiesz co jest najlepsze? Nie grasz - nie masz prawa głosu :D.

Pało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Nic nie wiesz Eldzie Snow :D 

Wiem i to za dużo i na szczęście mam odpowiednia narzędzia abyś nie był jak przywódca ***** *** i kierował z tylnego siedzenia.

Spółdzielnia przestaje istnieć. Trochę wcześnie na szampany bo do Sylwestra dwa miechy, ale jak ktoś chce może już otwierać.

Jedna prośba: taka kumpelska. Nie ingeruj. Nie bądź jak CM kiedy nie grał. Nie idź tą drogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.