Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Mac po co ta nagonka na Januarego ? Narazie niczego oficjalnie Ci nie zablokował, bo sezon transferowy jest nie otwarty. 

 

Zeby nie było - tez uważam, ze january nie może sobie sam decydować który deal przechodzi a który nie, i proponuje przed startem okienka tę kwestie uregulować, do takiej rzeczy można przecież zrobić system typu: leci deal w temacie, ktos później  zgłasza ze wg niego wymiana nowicjusza jest nierówna, robimy głosowane, jak 2/3 ligi to wetuje to deal nie przechodzi. Ale jak narazie january oficjalnie niczego nie zablokował bo żaden trade się nie pojawił oficjalnie, wiec po co siać ferment komentarzami tego typu??

Zablokował wymianę z Clippers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Kiedy??

Każdy deal nowego GMa idzie przecież do Januarego, on sam decyduje czy deal jest okej czy nie, deal LAC-MIN był zaakceptowany przez obie strony + tak samo akceptował go m.in Camby- ale January jak zwykle nie podejmuje rozmów tam gdzie doskonale wie ze pisze bzdury i unika ich standardowymi wstawkami ze to za niski poziom dyskusji dla niego.

A co do Maca to indywidualnie prowadzi zespół, ale nawet tak spokojny user jak Mac, się wkurwil na zachowanie Januarego- wiec z sentymentu wziąłem całe szambo na siebie żeby się Mac nie zraził, ale widzę ze dalej Minnesota jest naznaczona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Qcin_69 napisał:

Każdy deal nowego GMa idzie przecież do Januarego, on sam decyduje czy deal jest okej czy nie, deal LAC-MIN był zaakceptowany przez obie strony + tak samo akceptował go m.in Camby- ale January jak zwykle nie podejmuje rozmów tam gdzie doskonale wie ze pisze bzdury i unika ich standardowymi wstawkami ze to za niski poziom dyskusji dla niego.

A co do Maca to indywidualnie prowadzi zespół, ale nawet tak spokojny user jak Mac, się wkurwil na zachowanie Januarego- wiec z sentymentu wziąłem całe szambo na siebie żeby się Mac nie zraził, ale widzę ze dalej Minnesota jest naznaczona :)

Nie rób z Maca cienkiego wafla. To weteran i takie miękkie wrzutki nie robią na nim wrażenia. On jest twardy jak zbroja krzyżacka i nie potrzebuje będąc konno z Miasta Królewskiego wsparcia piechoty spod Ciechocińskich łanów. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69 ok, w takim razie dobrze ze mówisz, kiedys tak było bo była rada 5-osobowa, teraz tak już nie powinno być ze january sobie sam decyduje. Wiec na pewno jestem za żeby zmienić ten system. Niech nowicjusze normalnie wrzucają wymianę w temat a później dopiero niech jest ewentualnie wetowana - najlepiej niech wszyscy głosują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i @MarcusCamby potwierdziliśmy pozostanie na posterunkach. Nie wiem jak @ozzy110 bo mało bywa na forum, więc spokojnie @mac, January nie jest tutaj alfą i omegą.

P.S: jak mi będziecie Media Room spamować to będę usuwał nie patrząc co tam popisaliście. Teraz jeszcze mi się chciało przenieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, january napisał:

Zgodnie z zapowiedzią traktuję to jako deklarację przejęcia sterów (obyś nie zniknął jak w czerwcu), które z radością oddaję. Od dziś Ty/Wy zajmujesz/zajmujecie się absolutnie wszystkim, powodzenia :) 

Absolutnie się z tym nie zgadzam, bo sam publicznie zobowiązałeś się np. do dokończenia systemu finansowego, a żaden z nas tego nie potrafi tak jak Ty. Więc dotrzymaj słowa i zajmij się tą częścią. 

Ja w Czerwcu generalnie miałem mocno przejebane w real life. O dziwo tym razem nie zdrowie. Ostatnia rzecz o jakiej myślałem to forum. Ale teraz jestem i zamierzam kontynuować to co zacząłem i do czego się przed resztą zobowiązałem, więc to samo zrób Ty, choć by z tym systemem finansowym i wyliczeniem wszystkiego. 

A no i nie zdziw się jak o wiele rzeczy będę Ci męczył dupę. Już mi się gdzieś przewinąłeś na facebooku, tak więc na pewno nie będzie mojego rządzenia solo.

Dalej - muszę stanąć w Twojej obronie bo przez ten yeabny Covid włączyłeś się w odpowiednim momencie aby beGM pociągnąć dalej. Zamiast piepszonych oszczerstw należą Ci się podziękowania. Masz je ode mnie. A to, że czasami masz tendencję do przeginania co deprymuje niektórych ( np. ten transfer Winslowa nie jest zły ) - no cóż. Cały January. I tak największą pałą pozostaje @Qcin_69.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Eld napisał:

 

Dalej - muszę stanąć w Twojej obronie bo przez ten yeabny Covid włączyłeś się w odpowiednim momencie aby beGM pociągnąć dalej. Zamiast piepszonych oszczerstw należą Ci się podziękowania. Masz je ode mnie. 

 

+1

Ogólnie Jasiu może nie jest takim ideałem jak ta laska z jego avatara, ale za całą logistykę i przeprowadzenie covidsezonu należy go tu w 100% docenić, a nie się do niego dopierdzielać. 

ja ze swojej strony mogę pilnować tematu, którego z @karpik byliśmy inicjatorami - a więc wprowadzenia od nowego sezonu umów częściowo gwarantowanych.Proponowałbym, by każdy team miał możliwość podpisania przed sezonem jednego takiego gracza z możliwością zwolnienia po np trymestrze oraz podczas sezonu również jednego takiego gracza. Sam mogę założyć taki temat i tego pilnować, potrzebny mi tylko do pomocy jeden Radny @Eld, któremu mógłbym na Priv. truć o to d.. żeby uzupełniał to w arkuszu. Jeżeli chodzi o wysokość kontraktu gracza niegwarantowanego lub podpisanego już podczas sezonu - sprawa jest prosta - w arkuszu ma adekwatną wysokość kontraktu do ilości trymestrów w drużynie. 

System ten da nam pewną elastyczność przy salary, bo bez sensu jest podpisywanie gracza za minimum w ostatnim trymestrze i wpadanie przez niego w podatek, bo zamiast 300k w salary jest 900k lub zamiast 530k jest 1mln620k. Mamy już wystarczająco problemów finansowych przez covid i zawyżanie kontraktów na FA do których później trzeba słono dopłacać by ktoś je przejął.

Umowy niegwarantowane dotyczyłyby tylko kontraktów minimalnych. 

Ponadto taka opcja z niegwarantowanymi kontraktami uatrakcyjni dodatkowo rynek FA.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Braveheart22 napisał:

LA Clippers

Anfernee Simons - podejmuję TO

Raymond Spalding - jeszcze muszę ostatecznie przemyśleć, bo mogę mieć kłopot z wolnymi slotami w rosterze, ale raczej również na tak. 

Tip of the day.

Do dnia startu rozgrywek możesz mieć nawet 20 zawodników w roosterze. Na moment startu musisz mieć nie mniej niż 14, nie więcej niż 15. Nie wliczają się gracze two-way. Do tego podobno tuż po drafcie startuje FA, który w tym roku będzie błyskawiczny i w czwartej, może w piątej rundzie możesz dawać kontraktu UNG ( niegwarantowane ), czyli tak jak by zaprosić zawodników na camp a później ich ewentualnie zwolnić.

Nie mniej jak podejmiesz Spaldinga stanie się on w pełni gwarantowany i będziesz mógł go zwolnić i spot po nim, ale i tak będziesz mu musiał płacić i wyląduje jego kontrakt w tzw. dead money.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.