Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Już pisze do Woodena, choć obawiam się ze znowu jak napisze przez fb to będzie nieuczciwe- ale Twitter chyba jest już legalny?:D 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

@człowiek...morza chciałby coś powiedzieć w tej sprawie :D

Dwa tygodnie na przemyślanie sprawy ma każdy odchodzący i nie było tu wyjątków ;)

Nope, szukajcie już teraz, bo zaraz draft żeby się dobrze przygotować :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Nope, szukajcie już teraz, bo zaraz draft żeby się dobrze przygotować :D 

Wrócisz z podkulonym ogonem, a potem będziesz płakał, bym zrobił wszystko byś wrócił na stanowisko Wolves. Już twój kolega od butelki to przerabiał :P

Na spokojnie, ja tu mam cały rękaw chętnych, by przejąć ten pierdolnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Wrócisz z podkulonym ogonem, a potem będziesz płakał, bym zrobił wszystko byś wrócił na stanowisko Wolves. Już twój kolega od butelki to przerabiał :P

Na spokojnie, ja tu mam cały rękaw chętnych, by przejąć ten pierdolnik :D

Minnesota to nie pierdolnik, a post wyżej masz wypisane dlaczego moja obecność w tej grze i bycie ocenianym przez Januarego jest zupełnie bezsensowne ;) 

Prosze tylko żebyście wybrali kogoś kto się trochę zna a nie z łapanki, bo Minnesota to w tym momencie najgorętsza drużyna ligi a nie przysłowiowe Clippers. 

Ja za niczym płakać nie bede :) Ale będę zaglądał i kibicował, powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

Już pisze do Woodena, choć obawiam się ze znowu jak napisze przez fb to będzie nieuczciwe- ale Twitter chyba jest już legalny?:D 

Nope, szukajcie już teraz, bo zaraz draft żeby się dobrze przygotować :D 

Nie robi na mnie wrażenia teraz ten odnośnik do platformy komunikacyjnej. Grzecznie odpisałem co mam na myśli i nie wnikam z jakiej platformy idzie pm tylko w jakich okolicznościach gdy ktoś totalnie niedostępny walisz deal. Mnie nawet nie interesuje jaka propozycja wymiany tylko chciałbym abyśmy mieli 30 chłopa dostępnych w tych ważnych momentach. A nie takich co ich nie ma i ewentualnie ktoś z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu akurat zrobi deala bo spotka w parku pod tężniami.

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

Minnesota to nie pierdolnik, a post wyżej masz wypisane dlaczego moja obecność w tej grze i bycie ocenianym przez Januarego jest zupełnie bezsensowne ;) 

Prosze tylko żebyście wybrali kogoś kto się trochę zna a nie z łapanki, bo Minnesota to w tym momencie najgorętsza drużyna ligi a nie przysłowiowe Clippers. 

Ja za niczym płakać nie bede :) Ale będę zaglądał i kibicował, powodzenia :) 

Przecież to fajna gra i nie warto w imię niewiadomo czego zrezygnować z zabawy. Choć szczerze średnio mi odpowiadało co starałeś się zrobić z opisem swojej ekipy i przez cały sezon i szczególnie przez serie z Lakers. Jak powinna wyglądać dyskusja w serii pokazali @Tecu i @tangiers którym jeszcze raz dziękuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Nie robi na mnie wrażenia teraz ten odnośnik do platformy komunikacyjnej. Grzecznie odpisałem co mam na myśli i nie wnikam z jakiej platformy idzie pm tylko w jakich okolicznościach gdy ktoś totalnie niedostępny walisz deal. Mnie nawet nie interesuje jaka propozycja wymiany tylko chciałbym abyśmy mieli 30 chłopa dostępnych w tych ważnych momentach. A nie takich co ich nie ma i ewentualnie ktoś z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu akurat zrobi deala bo spotka w parku pod tężniami.

Być może powinno się u Nas wprowadzić pending. Znaczy ja mogę zrozumieć wzięcie Winslowa za cap space, pytanie czy kungfubestia wysłuchał ofert innych GMów czy po prostu "po koleżeńsku" klepnął ofertę, bo nawet nie wie co mają do zaoferowania inni?

Inna sprawa że cap space jest przereklamowany. Każdy się nastawia, że będzie zgarniał assety za niewygodne kontrakty. Pamiętacie jak kolader zebrał od sporej części osób baty, że mało wziął za przejęcie Ibaki, a potem za tego samego Ibakę wziął first picka od Warriors? Podobnie przecież zrobił Ashigaru z tym słynnym CP3 co mu chciano deal zablokować. Nikt nie handluje złymi assetami na biegu, byle tylko zrzucić. Zwłaszcza jak klub jest i tak w przebudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Może Memphis weźmie @Qcin_69 gdzieś czytałem ze jest bez klubu. Napisze jutro do niego przez fejsa kung fu. Może odpisze i się zgodzi? 

Memphis zajebisty projekt :D brałbym, ale nie umiałbym już kochać z taka miłością jak Minnesoty ❤️ i dziwnie by się wkładało myśląc o innej - tak sadze , stad bawcie się dalej :D ja będę się przyglądał z boku i pisał wiersze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Memphis zajebisty projekt :D brałbym, ale nie umiałbym już kochać z taka miłością jak Minnesoty ❤️ i dziwnie by się wkładało myśląc o innej - tak sadze , stad bawcie się dalej :D ja będę się przyglądał z boku i pisał wiersze :D 

Dasz próbkę poezji? Chętnie wesprze sztukę bo w parszywym świecie myśle ze warto wspierać inicjatywy w oparciu o kulturę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał:

Dasz próbkę poezji? Chętnie wesprze sztukę bo w parszywym świecie myśle ze warto wspierać inicjatywy w oparciu o kulturę. 

Odwiedź klub ze striptizem. Dziewczyny narzekają, że kiedyś miały 2,5K za tydzień, a teraz kasują jak kajserka w Lidlu i nie wiedzą po co to robią. Jak w niedzielę powiedziałem dziewczynie, że będzie jeszcze gorzej to była załamana i pytała czy jej pracy w Carrefourze nie załatwię. True story.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

@człowiek...morza chciałby coś powiedzieć w tej sprawie :D

Dwa tygodnie na przemyślanie sprawy ma każdy odchodzący i nie było tu wyjątków ;)

ja oddalem gotowy projekt do mistrzostwa.

u Qcina jeszcze w c*** do zrobienia. Z resztą dlatego odchodzi. Wie, że osiągnął sufit, a jego tłumaczenia to bajeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Memphis zajebisty projekt :D 

Co kto lubi:) dla mnie z Kung-fu i brakiem jego aktywności problem jest też taki, że Nemphis jest na dnie od początku tej zabawy i nadal nie widać perspektyw na lepsze jutro. M.in przez takie wymiany jak ta po Winslowa - nie po to się robi miejsce w capspace żeby brać za free mooocno przepłaconego przeciętniaka. Chyba, że tam idzie jeszcze z dwa 1st picki albo choć jeden mocny - to wtedy ok. Wybory w drafcie niczego nie urywają, na FA też słabo. A już brak dostępności dla 90 procent GM przez pół roku i negocjowanie w tym czasie bieda wymiany z Qcinem to przegięcie, i dziwię się @Qcin_69 że nie widzisz w tym nic złego. Wyobrażasz sobie w real NBA GM-a, który wyłącza telefon i z nikim nie rozmawia, po czym zakłada drugi numer który zna tylko 2-3 GM i z nimi negocjuje?

Więc jeśli chcesz odejść to po prostu odejdź, ale nie tłumacz tego tym, że źli ludzie chcą Ci zablokować tę wymianę. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka kwestii:

1. Deal Winslow za cap space, jest slaby dla Memphis, ale nie jest jakis tragiczny. Niedawno o Winslowa byla gruba walka na FA, a teraz mozna go przejac za cap space. Kontuzje  to jedna sprawa, ale sezon pewnie ruszy dopiero w styczniu, wiec mozna troche zagamblowac z nim biorac pod uwage obecne FA i jego profil gry, ktory pasuje w zasadzie do kazdego teamu

2. Multiwaye na 10 teamow etc. to troche patola i trzeba to jakos zlikwidowac
 

3. Zeby gra miala wiekszy sens to GMowie powinni byc na stolku te 2-3 sezony, bo wtedy mozna wdrozyc jakas strategie, a zmiany co chwile rozwalaja teamy od srodka. Kungfu opuscil jednak kilka glosowan z rzedu, a to jest jednak najwazniejsza sprawa w tej grze. Nie bazujemy na jakis punktach fantasy tylko glosach, wiec albo gra i glosuje albo nie. 
 

4. Negocjowanie poza forum nie jest zakazane, choc sam tego nie robie 
 

5. Rada powinna byc chociaz 3 osobowa, jestem za tym zeby January dalej byl komiszem, ale 2 inne osoby moga byc rotacyjnie w Radzie co sezon. 
 

6. Qcina decyzji nie rozumiem, bo stworzyl wlasnie contendera, a zajmuje sie 1 GMem  nie biorac pod uwage tego, ze gra tu mnostwo innych osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.