Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, elwariato napisał:

z 1/3 jak nie więcej, zapytuję mnie o niejakiego Mikala Bridgesa, normalnie bym "pchnął" bez żalu, nawet nie wiem za bardzo co to za jeden :) ale ilość zapytań nawet jednostce mojego pokroju daje do myślenia :P zakładam, że to stud pierwszego sortu :D dlatego jak go chceta to śmiało, ale mnóżcie swoje oferty co najmniej przez 2🤑może wtedy pofatyguję się i odpiszę 😂

Pytają o niego bo ma świetna ksywkę. Inspektor Go Go Gadżet. 
dostaje regularne minuty w suns w ekipie na fali wznoszącej poprawił trójkę i obronę  a przede wszystkim znacząco poprawił się w FT% czym przebija swojego „brata” i jest bardzo bardzo perspektywicznym graczem. Przydatnym do nowoczesnej koszykówki i te jego 9/4/2 czy co tam kręci jest zwodnicze. 

to typ gracza którego na naszym forum się wyjątkowo ceni i koneserzy tej gry cmokają mocno z zachwytem. 

Jak masz tyłku chętnych to ściągnij jego brata identyczne inicjały wiec 2xMBridges i sprzedaj obu z zyskiem. Mogę się założyć ze Kucio by tego nawet nie zauważył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 Winslow był przepłacony już kiedy został podpisany, ostatni rok tylko umniejszył jego wartość. I po co on w Nemphis, jak nie są nawet blisko tego, żeby włączyć się do walki o PO. Cap spacer powinni wykorzystać na zbieranie picków/rookie kontraktów które zaprocentują w przyszłości. Szanse na to, że Winslow będzie wartościowym assetem w przyszłości na tej umowie są moim zdaniem bardzo małe. 

Zresztą nie o sam deal tu chodzi - jak sobie kung-fu wierzy w tego Winslow'a to niech go bierze, ale o to że gdyby był normalnie funkcjonującym GM to pewnie za to miejsce w cap spacer mógłby wynegocjować coś lepszego. A przynajmniej zorientować się co inny mogliby zaproponować. 

Ad.4 Oczywiście, że nue. Problem jest w tym, że z kung-fu jest to jedyna forma negocjacji, której pozbawiona jest 90 procent GM (jak nie lepiej). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tbh, ja odejść już planowałem rok temu- nie jest tajemnica, ze moja zainteresowanie NBA minęło już kilka lat temu, a mój scouting oparty był na oglądaniu średnio 20 minut skrótów rookie graczy na rok :) i jakiś ~30-35% meczów Utah Jazz w RS i PO

Zostalem, bo kilka osób mnie wkurzało pisząc ze to zespół na 1 rundę itd. Stad podszedłem do tego ambicjonalnie i udowodniłem ze Sota to contender z wspaniała przyszłością + deale które już prawie zrobiłem sprawiały, ze w mojej opinii miałbym najlepszy zespół w przyszłym roku i dalej posiadał ~10 pickow pierwszorundowych w przeciągu 5 lat - stad nie zostawiam spalonej ziemi po sobie, ale świetnie naoliwiona maszynę która w przeciągu 1-3 lat powinna zdobyć tytuł o ile nie trafi w ręce jakiegoś totalnego beztalencia

BeGM był dla mnie od zawsze projektem socjologicznym a nie sportowym- bawiło mnie przyglądanie się stroszenie  piórek, formułowaniu grup jak i siła propagandy co niektórych - serio, raz się nawet postanowiłem w to zabawić by zobaczyć czy jest tak serio- No i było :) 

Druga rzecz która lubiłem w tej grze to budowanie wymian, stad gdy jakoś w styczniu zostałem zaangażowany w przebudowę pewnego zasłużonego klubu to na chwile na nowo spodobała mi się ta gra- No ale po dealu znowu zacząłem się nudzić i gra przestała mi sprawiać satysfakcję, stad teraz gdy już oficjalnie mi napisano, ze wraz z przybyciem nowych GMow otrzymują oni na starcie ~15 PMow by ze mną nie dealowac to cóż, ostatnia rzecz która mnie trzymała przy grze zanikła :( 

Nie mam do nikogo pretensji, ani proszę nie traktować tego jako obrażanie się :D Wiem, ze to dziwnie może wyglądać i możecie mieć inne wrażenia, ale serio, mnie NBA przestało interesować w okolicach przyjścia do ligi Bena McLemora, potem już oglądałem koszykówkę żeby szybciej usnąć :D 

Oczywiscie będę kibicował temu kto przejmie ten projekt, bo mam nadzieje ze wraz z nowa ksywka otworzy się trochę więcej możliwości wymian dla Minnesoty, która do tej pory miała bardzo wąskie możliwości działania na rynku :D 

@BMF chciałeś wrócić jak będzie coś interesującego, myśle ze masz szanse pokazać się z innej strony niż tylko jako spec od draftu 

Z aktywnych GMow za to, jakby co to @Principe gdybys chciał spróbować poprowadzić coś lepszego niż Boston na rozstajach to tez masz moje błogosławieństwo bo przyglądałem się Twoim ruchom dość uważnie i jesteś u mnie w topce GMow 

No to tyle ode mnie, kilka osób pewnie odetchnie, kilka zatęskni ale słowo się rzekło, moja decyzja jest już nieodwołalna i ostateczna wiec nie wysyłajcie już proszę PMow, bo nie jest to decyzja pod przypływem chwili ani potrzeba silnej atencji czy tez wymuszenia zgody na wymianę xd 

To była bardzo fajna gra i dziękuje wszystkim z którymi miałem przyjemność ja współtworzyć, spotkamy się na pewno na niejednym zlocie, ale przynajmniej nie będziecie na mnie już patrzeć jakbym chciał was wydymac z assetow :D 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Jakbym się nie ruszył kilka miesięcy temu to beGM już by padło, ja w ogóle nie chcę być w Radzie, ale nikt nie chce w niej być, więc robię ile się da jako jednoosobowa wyrocznia i tyle.

A gdzieś był jak Qcin machnął 18-way trejda? Kto to wprowadzał? Albo trymestry organizował?

Ja tam dalej działam, tu kliknę, tam usunę, temu doradzę.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Jakbym się nie ruszył kilka miesięcy temu to beGM już by padło, ja w ogóle nie chcę być w Radzie, ale nikt nie chce w niej być, więc robię ile się da jako jednoosobowa wyrocznia i tyle.

Wiem i to doceniam, dlatego 2 dodatkowe osoby w Radzie moglyby cie odciazyc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Wyjaśni mi ktoś o co chodzi, że jest problem ze znalezieniem 3 osób do Rady?? 

Nie ma żadnego.

Ale nie byłeś Radnym i nie nadziałeś się na wku*wionego Marcusa Radnego, więc nie masz pojęcia jak w środku jest. Nothin personal Camby ofc, bo na serio bycie Radnym to naprawdę w choy roboty, szczególnie kiedy masz w grze takich oszołomów jak @Qcin_69 i jego trejdy, albo maruderów których musisz poganiać typu Kungfu czy nieobecnego już wśród nas Kucia.

Zresztą wypada też w miarę znać CBA FAQ a tam jest bardzo dużo drobnego druczku...

Taki @ozzy110 oficjalnie nadal jest Radnym, ale jak napisałem do niego miesiąc temu, to do dziś mi nie odpisał. Patrz co ta gra robi z ludźmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qcin_69

Żałuję, że odchodzisz, przemyśl to jeszcze. 

Dziękuję za te już kilka? lat, było mi miło z Tobą zagrać, z pewnością urozmaiciłeś tą gierkę. Było przez to kolorowo, chociaż nie zawsze różowo 😀

Jeżeli przyczyniłem się do tego to przepraszam, nie to było moją intencją. 

Oby do zobaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Np trzeba będzie zrobić ładny szablon pod głosowanie na player-option, gdzie graczy jest w ciul. Zrobić temat na team-option, przygotować tematy na rookie-team option... 

Nie bój nic, zadań nie braknie ^.^

Przecież to Ty jesteś specjalistą od szablonów i zakładania tematów. Niczego im nie brakuje. No chyba, że TO i PO chcesz w postaci ankiet to wtedy mogę się pobawić. Lista graczy jest już od pół roku gotowa w odpowiedniej zakładce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tecu napisał:

@Qcin_69

Żałuję, że odchodzisz, przemyśl to jeszcze. 

Dziękuję za te już kilka? lat, było mi miło z Tobą zagrać, z pewnością urozmaiciłeś tą gierkę. Było przez to kolorowo, chociaż nie zawsze różowo 😀

Jeżeli przyczyniłem się do tego to przepraszam, nie to było moją intencją. 

Oby do zobaczenia. 

Tu nie ma co myśleć :D teraz Radni będą mieli więcej czasu na szukanie nowego GMa zamiast kłócić się o moje deale :D 

Tez dziękuje, to były bardzo fajne 3 lata i co się nauczyłem odnośnie CBA to moje :P No plus poznałem kilku dobrych wariatów, wiec więcej pozytywów niż negatywów :D 

Gra mnie zawsze bawiła, lubiłem sobie potrollowac wiec niektóre dramy to wiesz :D lubiłem jak się pali :D 

Cześć Wielkiej Minnesocie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.