Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, january napisał:

 

Ale jeśli żadna z ofert 2-4/6 nie przechodzi to dokładam do SnT (jeśli SnT przejdzie) 3 zespół do wymiany -> wyłącznie z mojej strony (a nie Raptors), z którym robię wymianę w ramach tego SnT.

 

Formalnie to wygląda tak, jakbyś składał dwie oferty sign and trade, więc moim zdaniem nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Właśnie nie wiem, bo na Butlera i jego decyzję to w żaden sposób nie wpływa (przepływ między LAL, a TOR zostaje taki sam, 3 team nic nie bierze/daje do Raps). De facto to zabawa moją kreatywnością GMa jak w RL NBA, ale wolę się na 100% upewnić 😉 

To ciekawy temat dla mnie jako że to moje pierwsze FA - myślałem że mogę rozbudować deal snt w dalszej kolejności przesuwając otrzymane assety dalej - to przecież robią często zespoły NBA przed oficjalnym trade call

Edytowane przez Wooden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, january napisał:

No według mnie jak się grzecznie poda alternatywny deal jak ja chcę to zrobić w takiej sytuacji (by osoba zainteresowana nie głosowała ze względu na konflikt interesów) to nie powinno być problemu, ale się tylko upewniam :) Bo reoferty jutro i pojutrze trza składać, a jeszcze w razie czego szczegóły z trzecią personą muszę uzgodnić :) 

W zeszlym roku pojawil sie zakaz wrzucania wiecej niz jednej oferty dla jednego gracza i zakaz warunkowania podpisu od extension. Tylko wtedy to ja potrzebowalem pokombinowac a Tobie bylo to nie na reke, a w tym roku nagle chcesz puszczac kilka wersji sign and trade zaleznych od podpisan. Co za hipokryzja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wooden napisał:

Z ciekawości: Czy tu zawsze w trakcie FA ma się wrażenie że to zaraz skończy się bójką?

W tym roku jest jeszcze spokojnie bo @fluber nie atakuje nikogo z FA. Przecież on dostał ze cztery ignory i ze dwa bany od Januarego wtedy.

W zeszłym roku przy LBJ to dopiero byłoooo. W tym roku mamy śmietankę ludzi kulturalnych i wyważonych próbujących wyrwać grube kęsy z FA.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

To nie tak. LJowi fluber chciał  złożyć różne oferty wpływające na jego decyzję (tam 1+1, lub 4+1), tutaj przy SnT dla Butlera na jego decyzję wariacje nie mają żadnego wpływu jak coś.

No to skoro to co i gdzie bedzie wymieniane nie ma wplywu na decyzje butlera to po co zmieniasz oferte snt?:) 

Znowu probujesz robic z nas idiotow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.