Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Co kilka miesięcy jest to same pieprzenie "noooo ostatni raz". Zazwyczaj coś z człowiekiemmorza. 

 

Trzeba się po prostu nauczyć że @człowiek...morza uwielbia tworzyć chaos, a jeszcze bardziej uwielbia stawać w jego oku, niczym w oku cyklonu.*

Zayebane z jakiejś książki, już nie pamiętam jakiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jest kiepski z CBA i mialem problem z Satoranskym, ale tury FA to sa w sumie najwazniejsze wydarzenia w grze i dlatego swoje oferty sprawdzalem np. u Karpika pod katem zgodnosci z CBA i regulaminem. Oferta jest zgodna albo Nie. Nie wiem co tu interpretowac i January ma tu dla mnie racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ozzy110 @MarcusCamby doczekamy się wyjaśnienia dlaczego podjęliście taką decyzję, a nie inną? Jak pewnie sami widzicie nie spotkała się ona z ciepłym przyjęciem wśród GMów. Oczywiście nie znaczy to, że nie macie racji, bo możemy się wszyscy mylić. Chciałbym po prostu się dowiedzieć dlaczego ma to być rozwiązane w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał:

Ja tam miło wspominam negocjacje z kuciem, zero zbędnego gadania, wrócili fluber i Eld, i wyszło na dobre, może wrócić i kucio.

Jak Kucio obieca że będzie szybciej odpowiadał na wiadomości niż w przeciągu tygodnia to ja też nie miał bym nic przeciwko.

Zresztą najwięcej trejdów udało mi się właśnie z nim przeprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja od razu mówię, że umywam ręce od przypominania kucio o terminach głosowań, podjęciu opcji graczy itd. Bo to na forum kolega rzadko zagląda, potem trzeba do Jaśka pisać, by na twitter napisał, a Jasiek pisze że mu się nie chce.

Kucio dwa razy poleciał za brak aktywności, więc ja jestem na nie. Ale uszanuje ewentualne zdanie większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, kucio napisał:

No nie wiem. Problem u mnie był inny niż nuda, ale jak tam uważacie moi drodzy. :)

W każdym razie ja jestem chętny na powrót. 

Ja bym ci dał Kings 

Ten klub da się uratować jeśli nie dojdzie do tego trejdu AD 

ewentualnie sam mogę oddać Bulls, w takie dobre rece

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Ale ja od razu mówię, że umywam ręce od przypominania kucio o terminach głosowań, podjęciu opcji graczy itd. Bo to na forum kolega rzadko zagląda, potem trzeba do Jaśka pisać, by na twitter napisał, a Jasiek pisze że mu się nie chce.

Kucio dwa razy poleciał za brak aktywności, więc ja jestem na nie. Ale uszanuje ewentualne zdanie większości.

Przecież i tak nie ma wolnego zespołu na ten moment...

Teraz, MMM2121 napisał:

Ja bym ci dał Kings 

Ten klub da się uratować jeśli nie dojdzie do tego trejdu AD 

Czy mnie pamięć nie myli, że rok temu identyczny numer co Davisowi, Kings wykręcili Kevinowi Love??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kucio napisał:

Raz za brak aktywności. Drugi raz zrezygnowałem sam z paru różnych względów.

No powiedzmy. Ja z tych Thunder to Cię chciałem wykopać od dawna :D

Jak liga Cię chce to Ci oddam wielkie Pels. Przynajmniej nie będę się musiał martwić twoim brakiem aktywności i wkurzać twórczością Jaśka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.