Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Qcin, Ty nie lajkuj moich postów lepiej, bo ja tam uważam, że Drummond coś tam pobroni i coś tam pogra w ataku, ale takich ludzi można znaleźć za ~10 mln/sezon. Brook Lopez dostał 52/4, a to lepszy gracz. ale Drummond robi lepsze statsy i przez miesiąc wygląda jak koszykarz, więc dostaje hype za potencjał. Ale kolo zaczyna mieć reputację jakiegoś leszcza, a to raczej nieprawda, a dopóki Qcin ma Tatuma na rookie umowie, to i tak ma spoko ze salary.

No i Drummond jest prawie w contract year (opcja na 20/21, a może chcieć opt out) i jest czarny, a ta kombinacja z reguły daje nadspodziewanie dobre sezony.

1 minutę temu, january napisał:

Podejmowalibyście opcje na 4y w ogóle?

No tylko po to żeby zobaczyć jak w nowej ekipie da sobie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drummond od 1 lutego był niesamowity w obronie.

Casey wreszcie sprzedał mu koncept wychodzenia wysoko w picku.

Jeśli go negujecie to zacznijcie od sprawdzenia jego statów od pierwszego lutego a potem obejrzyjcie jakiś jego mecz z tego okresu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wooden napisał:

Drummond od 1 lutego był niesamowity w obronie.

Casey wreszcie sprzedał mu koncept wychodzenia wysoko w picku.

Jeśli go negujecie to zacznijcie od sprawdzenia jego statów od pierwszego lutego a potem obejrzyjcie jakiś jego mecz z tego okresu

Przyszły sezon zweryfikuje. Czas od lutego miał faktycznie wyśmienity, także w defensywie, ale to jest mała próbka i mało reprezentatywna. Drugi trymestr miał przykładowo katastrofalny i chyba każdy fan Pistons marzył, by spuścić go gdziekolwiek, za cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Przyszły sezon zweryfikuje. Czas od lutego miał faktycznie wyśmienity, także w defensywie, ale to jest mała próbka i mało reprezentatywna. Drugi trymestr miał przykładowo katastrofalny i chyba każdy fan Pistons marzył, by spuścić go gdziekolwiek, za cokolwiek.

Prawie każdy.

Ale trzeci trymestr to najlepszy moment jego kariery i gość wyraźnie wszedł na wyższy poziom.

To jak z Kawhim - na wyższy poziom wszedł dopiero w "czwartym trymestrze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aż sprawdziłem właśnie i Pistons mieli 109.3 DRTG do 1. lutego i 111.1 DRTG od 1. lutego. W całym sezonie Pistons lepiej bronili bez Drummonda na parkiecie niż z nim. Od 1. lutego z Drummondem 111.9 ORTG, bez niego nie wiem, bo właśnie zacięło mi się wowy, bo zjebali stronkę i ładuje się wyszukiwarka 5 minut, ale matematyka sugeruje, że też lepiej.

Meh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

No aż sprawdziłem właśnie i Pistons mieli 109.3 DRTG do 1. lutego i 111.1 DRTG od 1. lutego. W całym sezonie Pistons lepiej bronili bez Drummonda na parkiecie niż z nim. Od 1. lutego z Drummondem 111.9 ORTG, bez niego nie wiem, bo właśnie zacięło mi się wowy, bo zjebali stronkę i ładuje się wyszukiwarka 5 minut, ale matematyka sugeruje, że też lepiej.

Meh.

Znaczy, że już opuszczasz bandwagon w formie jego obrońcy? ;)

A co do pierwszego, to nie chce uczyć ojca dzieci robić, ale jaki wniosek wyciągnąłeś z pierwszej analizy? Chyba liczy wpływ się jaki zawodnik daje wpływ na obronę zespołu. Może Pistons bronili gorzej jako zespół, ale on ją poprawiał w tym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, zwracam honor, wowy się popsuło i policzyło playoffy, z Drummondem mieli 110 DRTG, bez niego 112 DRTG w tym okresie. 

19 minut temu, MarcusCamby napisał:

Znaczy, że już opuszczasz bandwagon w formie jego obrońcy? ;)

Jak wyżej, Drummond to poziom startera, jak ktoś twierdzi, że nie, to go pobronię, bo Drummond dostaje kontrhejt za bycie statfillerem, ale zajebisty miesiąc (no, 38 dni, sorry) po ASG (gdy Pistons mieli bardzo łatwy terminarz i Drummond robił 20-16 to tak średnio mnie przekonuje. 

Taki Dedmon za 6 mln >>> Drummond za 26 mln

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Rybaku, taka Minnesote to by się objęło ?xq 

no Panowie, wiadomka chyba ze ja pisze tu pol żartem pol serio - Andre ideałem nie jest i szukałem kogoś innego na rynku na pozycje centra, ale tez nie róbmy z niego inwalidy xq koles regularnie zbiera po 15 piłek na mecz, przyzwoicie kreuje (jak na wysokiego to nawet bardzo przyzwoicie ) - może tekst o All Def są przesadzone, ale kołkiem na pewno nie jest + potrafi switchowac 😛 

Do zdobywania punktów mam już kilku chętnych , wiec jak jego rola w ofensywie skupi się na stawianiu zasłon,rollowaniu i sporadycznych-bo Minnesota nie pudłuje za często- dobitkach - to i tak będzie ogromna wartością dodana nad Noelem za którego defacto tutaj trafił :) 

jak za kolesia za którego oddałem Jonesa i Yogiego, to nie mam prawa narzekać, na FA nic lepszego bym nie wyrwał , a tak mam wielkiego czarnego centra w swoim CY , który dodatkowo zgolił brodę xq 

jest git :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, BMF napisał:

O, zwracam honor, wowy się popsuło i policzyło playoffy, z Drummondem mieli 110 DRTG, bez niego 112 DRTG w tym okresie. 

Jak wyżej, Drummond to poziom startera, jak ktoś twierdzi, że nie, to go pobronię, bo Drummond dostaje kontrhejt za bycie statfillerem, ale zajebisty miesiąc (no, 38 dni, sorry) po ASG (gdy Pistons mieli bardzo łatwy terminarz i Drummond robił 20-16 to tak średnio mnie przekonuje. 

Taki Dedmon za 6 mln >>> Drummond za 26 mln

Ale to chyba bronisz go sam przed sobą, bo dla mnie to poziom mocnego startera z okresami i potencjałem na gracza dającego impact all-stara.

Sportowo więc Drummond jest półkę wyżej niż roles Dedmon, który nie miał wyróżniającego się impactu na grę Hawks i ma kiepską produkcje, ale pod względem trade value tak. Dedmon lepszy. A że podpisał kontrakt w wielkich Kings to jego wartość może tylko skoczyć. Nad Steinem to powinien być potężny upgrade.

Drummond niby już nawet pokazał próbkę na bieda franchise playera dwa sezony temu i trochę w tym, ale wciąż ze względu na swoją obronę, wahania formy i pasywność w grze jest mocno podejrzany. Ale już samą elitarną zbiórką daje więcej niż Dedmon całą resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z Drummondem, które należy sobie zadać to "Czy chce żeby 1/4 mojego budzetu siedziala w PO na lawce przez dlugie okresy czasu". Bo jeżeli tak to jesteśmy w domu. Jeżeli natomiast nie i stwierdzę, że Drummond to franchise player i oczywiście, że moja gwiazda musi grać, to przyjdzie taki antek czy inny brook lopez i jeden i drugi wklepią mi równo. 

Główną przewagą Dedmona jest to, że można go posadzić na ławce w niekorzystnym matchupie. Oczywiście, że Drumm to lepszy zawodnik, ale IMO jest elitarnym rolsem i to wszystko. I dopóki nie zacznie być tak traktowany to robi więcej szkody dla zespołu niż pożytku.. 

Btw. Jak mi darren collison mały zdrajca przeszedł na przedwczesną emeryture, a nadal jest pod kontraktem to jest zupełnie martwym ciałem w mojej drużynie? Czy moge jakoś odzyskać salary skoro płace mu za granie, a ten nie gra? Czy moge go wystawiać i będzie traktowany przynajmniej jako słaba wersja siebie sprzed sezonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

Pytanie z Drummondem, które należy sobie zadać to "Czy chce żeby 1/4 mojego budzetu siedziala w PO na lawce przez dlugie okresy czasu". Bo jeżeli tak to jesteśmy w domu. Jeżeli natomiast nie i stwierdzę, że Drummond to franchise player i oczywiście, że moja gwiazda musi grać, to przyjdzie taki antek czy inny brook lopez i jeden i drugi wklepią mi równo. 

Główną przewagą Dedmona jest to, że można go posadzić na ławce w niekorzystnym matchupie. Oczywiście, że Drumm to lepszy zawodnik, ale IMO jest elitarnym rolsem i to wszystko. I dopóki nie zacznie być tak traktowany to robi więcej szkody dla zespołu niż pożytku.. 

Btw. Jak mi darren collison mały zdrajca przeszedł na przedwczesną emeryture, a nadal jest pod kontraktem to jest zupełnie martwym ciałem w mojej drużynie? Czy moge jakoś odzyskać salary skoro płace mu za granie, a ten nie gra? Czy moge go wystawiać i będzie traktowany przynajmniej jako słaba wersja siebie sprzed sezonu?

Case Ginobiliego który skończył karierę a january go podpisał wcześniej. January go wyrzucił w dead money, ale ty możesz zostawiać i będziemy go traktować pewnie jako collisona bez formy 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eMeS napisał:

Btw. Jak mi darren collison mały zdrajca przeszedł na przedwczesną emeryture, a nadal jest pod kontraktem to jest zupełnie martwym ciałem w mojej drużynie? Czy moge jakoś odzyskać salary skoro płace mu za granie, a ten nie gra? Czy moge go wystawiać i będzie traktowany przynajmniej jako słaba wersja siebie sprzed sezonu?

Niestety dla Ciebie wg zasad Collison jest martwym ciałem wartym tyle co Nivins czy Veremeenko czyli totalnie nic. To jest już właściwie dead money, możesz go strechować albo po prostu zwolnić, bo sportowo nic nie daje. Albo próbować wymienić.

Przez chwilę było mi głupio, że zaraz po wymianie tak się akcja potoczyła, a potem pomyślałem sobie, że chytry dwa razy traci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Przez chwilę było mi głupio, że zaraz po wymianie tak się akcja potoczyła, a potem pomyślałem sobie, że chytry dwa razy traci :P

Ze nie chcialem od Ciebie Jabariego Parkera to jestem chytry? :D No może, bo nadal chyba wole 10 mln dead money przez rok, niż przez 3 lata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eMeS napisał:

Ze nie chcialem od Ciebie Jabariego Parkera to jestem chytry? :D No może, bo nadal chyba wole 10 mln dead money przez rok, niż przez 3 lata :D

Jabari Parker zaraz potem poszedł za trzy 2nd picks. Ogólnie sądzę, że moja oferta która wisiała dla Ciebie dwa miesiące jako oficjalny deal agreement była korzystniejsza niż to co dograliśmy z cvbe, ale tratowałeś Jabari jak trędowatego :P

A @cvbe to ostry cwaniak. Wymienił martwego Darrena na całkiem spoko DJ Augustina i przygarnął za to taczkę picków. Trza uważać na gościa, to może być nowy Qcin.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.