Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Chyba zależy od stawki o której tutaj nic nie mówisz :)

Myślałem, że chcesz zbadać rynek by wiedzieć czy gracz nie weźmie przypadkiem QO tak jak rok temu Harrell.

Ja planuje Tyusowi dać więcej niż dostał od Grizzlies w RL NBA, myślę że będzie to bardzo dobra oferta dla Niego.

Nie piszę, żeby jeszcze nie sugerować dokładnej kwoty (żeby każdy GM mógł sobie sam ocenić na ile Kelly zasługuje), ale mogę to w każdej chwili zrobić. 

Czekam też na jego kontrakt w Phoenix, żeby upewnić się o słuszności swojej wyceny. Tam rozrzut jest duży i faktycznie są propozycje mówiące o 15mln za sezon, ale też niższe 9-10mln a także oraz przyjęcie QO od Suns. 

Ale ok, napiszę, gdyż chcę z nim przedłużyć kontrakt, ponieważ zależy mi na stabilizacji składu. Planuje wyjaśnić podczas sezonu skąd w sezonie wzięły się u mnie te wszystkie wymiany, gdyż każda do czegoś konkretnego zmierzała. 

Chcę Kellemu zaproponować 42/4 i kontrakt tak skonstruować, żeby jego pensja rosła o 8% w każdym sezonie (mam do niego prawa Birda, zatem mogę chyba 8% a nie 5% jak jest przy MLE. Myślę, ze to uczciwy i korzystny i dla gracza i dla klubu kontrakt. W 4 roku ma PO, a zatem będzie mógł sprawdzić rynek, gdy uznacie, że ma możliwość podpisania wyższego. 

W przyszłym sezonie raczej szczytem marzeń będzie dla Magic walka o Finał Konferencji, ale za 2-3 lata chcę juz realnie włączyć się w walkę o mistrzostwo. Oubre będzie miał wtedy możliwość zaprezentowania sie w playoffs, co powinno podnieść jego wartość i dać mu możliwość pokazania że jest graczem wartym dużych pieniędzy. Podczas rozmowy z graczem i jego agentem planuje mu przedstawić właśnie taka wizję, co powinno go imho skłonić do zaakceptowania nieco niższej teoretycznie oferty, ale w perspektywie czasu korzystniejszej dla gracza. 

@BMF

Zastanawiałem się nad tą kwestią, nawet otrzymałem od jednego GMa zapytanie, czy będę przebijał ofertę 40/4. 

Ta moja 42/4 z PO wydaje się uczciwa i korzystna dla gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trochę mało, rok w rok rośnie salary, a młodzi gracze u Nas z potencjałem wciąż dostają tylko umowy 10mln typu Lavine, Nurkic. Te umowy za 2 lata to mogą być potężne steale. Josh Richardson kiedy był rezerwowym w Heat dostał dwa sezony temu 10mln. Ale biorąc pod uwagę, że u Nas nie ma rynków na inwestowanie w młodych graczy ze znakami zapytania to zapewne te 42/4 przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Oubre dostanie 36/3 z PO, to tak naprawdę ma 24/2, a alternatywą jest QO z 5 milionami, więc po roku musiałby dostać ~20 milionów w pierwszym roku, żeby wyjść na 0. Raczej nie opłacałoby mu się wzięcie QO. Mając rok dłuższą umowę, biorąc pod uwagę skok salary - już mocno powinien to rozważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w jego przypadku idealnie sprawdziłyby sie te bonusy, których u nas nie ma - typu jak zagra ileś minut, albo Magic będą w II rundzie playoffs, to otrzymuje np 1mln$ więcej. 

Z Oubre trochę sie obawiam - teraz miał CY - że po podpisaniu umowy osiądzie jakiś czas na laurach w Phoenix, albo w drugiej części sezonu będzie z nim tak samo, jak było z Warrenem (ścieżki Josha Jacksona naturalnie mu nie życzę) jak Suns będą tankować. Dlatego też chciałem tak, czy inaczej poruszyć jego temat proponując mu kontrakt korzystny i dla gracza i dla klubu. Jego ewentualne problemy w Suns siłą rzeczy przełożą sie też i u mnie. Mam nadzieję, że ich nie będzie, ale ryzyko - mając na uwadze organizacje Phoenix Suns - jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2019 o 13:00, cvbe napisał:

No ten Minnesoty to w ogóle bo negocjując nie miałem arkusza i nie wiedziałem, że to tylko 31-45, więc pewnie w ogóle się nie sprawdzi :D Jabari jakby miał roczny kontrakt to pewnie pól ligi by po niego pisało, jak o Augustina :)

Jabari w Atlancie 

Skoro Lena nauczyli rzucać to duża szansa ze ze Jabariego tez ogarnął. 

Moze ten deal się jednak opłaci dla mnie 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MMM2121 napisał:

Jabari w Atlancie 

Skoro Lena nauczyli rzucać to duża szansa ze ze Jabariego tez ogarnął. 

Moze ten deal się jednak opłaci dla mnie 🙃

Chciałem napisać, że nie będzie dla niego minut na PF bo Collins i Spellman, ale zaglądam na spotraca a tam Omari już w GSW. Słabo Atlanta słabo. Będą żałować. No i przez to szansa na podpisanie Paschalla maleje, chociaż pewnie będą Omarim grać na C

No i może coś tego Parkera w atlancie być a jak nie to cut 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Chciałem napisać, że nie będzie dla niego minut na PF bo Collins i Spellman, ale zaglądam na spotraca a tam Omari już w GSW. Słabo Atlanta słabo. Będą żałować. No i przez to szansa na podpisanie Paschalla maleje, chociaż pewnie będą Omarim grać na C

No i może coś tego Parkera w atlancie być a jak nie to cut 😀

No ja z Jabarim ryzykowałem, ale to przez wiarę ze gracz z taka kombinacja warunków fizycznych i umiejętności się utrzyma tak czy inaczej 

Atlanta dają taka nadzieje ze może dodatkowo naucza go czegoś nowego

Dlatego jest bardzo zadowolony z tej wymiany, mimo krytycznych głosów 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Jeśłi zmieniają się warunki SnT (tego co idzie z Raps do Lakers w tym przypadku) to chyba jest dość istotna zmiana dla Butlera i ma sens?

Ale jego kontrakt bedzie identyczny. Pamietam z zeszlego sezonu jak robilem ofery za lebrona ze reoferta musiala byc inna i zawierac minimum tyle samo kasy gwarantowanej i w pierwszym roku dlatego pytam czy w ogole mozna dac taki sam kontrakt w reofercie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W regulaminie jedyną wytyczną dotyczącą reofert jest to, że ilość gwarantowanej kasy nie może być mniejsza od pierwszej oferty. Reszta to już widzimisie GMa, przecież może być tak, że reoferta będzie polegać tylko na zmianie priorytetów do podpisu i dalej będzie to legitna reoferta.

Chyba ta trzecia faza została źle nazwana, bo chodzi w niej po prostu o podanie ostatecznych ofert.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.