Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Eld napisał:

Bonus.

SF, ale również z powodzeniem gra na SG, lat 26, 40% za 3 przy 2,8 3PA, eFG 56,8%, 59,6% TS, mistrz RL NBA z Toronto Raptors nieoficjalnie poprosił zarząd o możliwości poszukania mu nowego domu kiedy tylko trafi do nas w wymianie. Dodatkowo, jest na bardzo, ale to bardzo przyjemnym kontrakcie.

Panie i Panowie

Norman Powell

 

 

 

Właśnie się zastanawiałem gdzie poleciał Norman :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

Co Wyście Radni wymyślili z dopuszczaniem źle złożonych ofert to ja nie wiem.

Tak samo mógłbym się czepiać ciebie o brak podania konkretnych sum przy twoich ofertach. Oferty Kings i Knicks dla Butlera i Porzingisa to były maksy, więc zapisałem je jako maksy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Eld napisał:

tenor.gif?itemid=12116184

Na ten moment real Heat, żeby podpisać Haslema lub kogokolwiek będą musieli zwolnic właśnie Nunna lub Matena (ich kontrakty 1 sierpnia staja się w większym stopniu, ale jeszcze nie całkiem gwarantowane) - tak wygląda aktualnie sytuacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ozzy110 już mi się nie chce ciągnąć tej sprawy Kyrie, ale tworzysz jakiś niebezpieczny precedens, kiedy nie składając oferty można ją złożyć po czasie poprzez komentarze w temacie. Proponowałem głosowanie tak/nie nad tym i możliwość złożenia przez c_m 4+1 w drugiej turze, co i tak trzeba będzie wprowadzić za rok, to mi powiedziano, że nie da się bo regulamin. A Ty wymyślasz, że można złożyć ofertę, której się nie złożyło i to jest już zgodne z regulaminem. Pomyślałeś co będzie jak ktoś następnym razem też "zapomni"? Przecież też trzeba to będzie wtedy uznać...

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, karpik napisał:

@ozzy110 już mi się nie chce ciągnąć tej sprawy Kyrie, ale tworzysz jakiś niebezpieczny precedens, kiedy nie składając oferty można ją złożyć po czasie poprzez komentarze w temacie. Proponowałem głosowanie tak/nie nad tym i możliwość złożenia przez c_m 4+1 w drugiej turze, co i tak trzeba będzie wprowadzić za rok, to mi powiedziano, że nie da się bo regulamin. A Ty wymyślasz, że można złożyć ofertę, której się nie złożyło i to jest już zgodne z regulaminem. Pomyślałeś co będzie jak ktoś następnym razem też "zapomni"? Przecież też trzeba to będzie wtedy uznać...

ja ogolnie mam podobne zdanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Alonzo napisał:

@ozzy110

Głosujmy tego Irvinga w II rundzie, przy 4+1 PO to tylko formalność, a nie tworzymy precedensu, bo za rok toś się znów może powoływać na Irvinga wg mnie to najrozsądniejsze rozwiązanie. Nie ma poszkodowanych i nie ma precedensu. win - win.

Przenoszac glosowanie do 2 tury rowniez tworzymy precedens:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie drążmy, ale chciał bym aby Rada napisała oficjalne oświadczenie, że to ostatni taki przypadek i każde następne błędne złożone oferty od drugiej rundy FA i w latach późniejszych będą z automatu uwalane. 

W interesie każdego GMa leży dbałość o szczegóły. Również to samo tyczy się deadline na transfery. 0:00 znaczy koniec, a nie że klepnięte i ogłoszę sobie 0:02 czy 0:15 bo to tylko 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No, ku*wa szkoda że rok temu to już dokładnie było :D 

Mówię - zrobię kiedyś cokolwiek co będę mógł wylawirować jak tą dziś kwestię, to nie popuszczę.

Jasne Styczniu, rozpierdalaj własną grę.

Bądź grzeczny jak Eld odkąd wrócił do beGM i nie świruj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.