Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Jabari Parker zaraz potem poszedł za trzy 2nd picks. Ogólnie sądzę, że moja oferta która wisiała dla Ciebie dwa miesiące jako oficjalny deal agreement była korzystniejsza niż to co dograliśmy z cvbe, ale tratowałeś Jabari jak trędowatego :P

A @cvbe to ostry cwaniak. Wymienił martwego Darrena na całkiem spoko DJ Augustina i przygarnął za to taczkę picków. Trza uważać na gościa, to może być nowy Qcin.

Po prostu Darren wcześniej zapukał do moich drzwi pytając czy chcę porozmawiać o Bogu, więc wiedziałem co się święci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MMM2121 napisał:

Pff mam w swojej drużynie 1 i 2 wybór draftu 2014 
Któryś z nich prędzej czy później musi wypalić xd

Wszystko spoko, tylko czemu skoro Parker poszedł w dwóch dealach jako negatywny asset, ty zdecydowałeś się dorzucisz trzy picki do solidnego startera na spadającym kontrakcie? DJ Augustin to przecież dobry gracz na handel z niezłym zwrotem.

Dziwna to była wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wszystko spoko, tylko czemu skoro Parker poszedł w dwóch dealach jako negatywny asset, ty zdecydowałeś się dorzucisz trzy picki do solidnego startera na spadającym kontrakcie? DJ Augustin to przecież dobry gracz na handel z niezłym zwrotem.

Dziwna to była wymiana.

Jestem kiepskim handlarzem :P 

Ale ogołnie sprawę chciałem załatwić szybko, 

W Parkera jeszcze poniekąd wierze, a te picki oprócz GSW, są na dobrą sprawę bezwartościowe w moich oczach 

Warto też dodać że Bulls są w takiej sytuacji że i tak potrzebują podejmować się ryzykownych inwestycji, to taka nutka hazardu :P 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MMM2121 napisał:

a te picki oprócz GSW, są na dobrą sprawę bezwartościowe w moich oczach

No ten Minnesoty to w ogóle bo negocjując nie miałem arkusza i nie wiedziałem, że to tylko 31-45, więc pewnie w ogóle się nie sprawdzi :D Jabari jakby miał roczny kontrakt to pewnie pól ligi by po niego pisało, jak o Augustina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja dobrze zrobiłem, z punktu widzenia zdrowia, nerwów i w ogóle, że "wtedy" zrezygnowałem z beGM Celtics. Przecież teraz bym leżał z pianą na pysku na SOR.

Z innej beczki. Paul George złożył trade request i cena za Paula zostałą ustalona wyjątkowo wysoka, co poniekąd poprawia mi humor, że jak @Principe będzie chciał go sprzedać w tym momencie, zwrot będzie zacny ( teoretycznie powinien być większy bo PG13 ma u nas rok dłuższy kontrakt ) więc walka sprzed roku dla Bostonu okazała się opłacalna i nie zostawiłem zgliszczy. Druga rzecz to oficjalne finanse Bostonu po dwóch latach. Udało się to dość dobrze poskładać i teraz @Principe ma dość swobodne pole manewru.

Ale najciekawszym dla mnie pytaniem jest, jak wyżej wspomniany odniesie się do trade request. 

-------------------------------

Z innej beczki. Mimo, że mi się naprawdę spoko trade wykoleił przez to co BTPH odwalił, ciesze się, że tak szybko udało się załagodzić kryzys. Powodzenia @Wooden i @człowiek...morza. Właściwi ludzie na właściwych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LONGER01 napisał:

Proszę o potwierdzenie czy dobrze interpretuje regulamin a dokładnie punkt 5.9. Ofertę Sign and trade do Julka wysyła tylko drużyna której gracz jest FA? Nie ma potrzeby aby obie strony wymiany to robiły?

Nie ma. Próbowałem w zeszłym roku robić snt Nurkića i to ja wysyłałem ofertę a ozzy robił tylko marketing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie bo tego wcześniej chyba nie było. Można w swoich czterech ofertach składać dwie różne wersje Sign and trade? Np.

1. Jeśli gracz X trafi do Raptors to w snt bierze udział gracz Y.

2. Jeśli gracz X nie trafi do Raptors to w snt bierze udział gracz V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LONGER01 napisał:

Jeszcze jedno pytanie bo tego wcześniej chyba nie było. Można w swoich czterech ofertach składać dwie różne wersje Sign and trade? Np.

1. Jeśli gracz X trafi do Raptors to w snt bierze udział gracz Y.

2. Jeśli gracz X nie trafi do Raptors to w snt bierze udział gracz V.

W prawie polskim masz jedną definicję.

Jeżeli coś nie jest zabronione to jest dozwolone.

W RL NBA takiej sytuacji być nie może bo tam nie ma głosowania jak u nas, a u nas nigdzie nie ma tego w regulaminie. Acz pewnie tracisz normalnie ofertę na to.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LONGER01 napisał:

Jeszcze jedno pytanie bo tego wcześniej chyba nie było. Można w swoich czterech ofertach składać dwie różne wersje Sign and trade? Np.

1. Jeśli gracz X trafi do Raptors to w snt bierze udział gracz Y.

2. Jeśli gracz X nie trafi do Raptors to w snt bierze udział gracz V.

Móc możesz, ale teoretycznie masz mniejsze szansę na wygranie bo głosy rozkładają się na 2 oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.