Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Będziesz żałował tej decyzji, szybko.

Szkoda. Wielki NAW, twój złoty podopieczny jest bardzo niepocieszony twoją decyzją. Mi również szczerze przykro, a mieliśmy DeRozana dograć zimą :(

Wobec Bulls spłaciłem swoje długi, z draftu do Bulls przyszedł kozak. 

Kucio myśle ze będzie miał mnóstwo zabawy z prowadzenia Bulls, 

można wytransferować Lonzo, było dużo pytań dotyczących DeRozana 

Hassan trafił do fajnego miejsca plus spadający kontrakt, a na dodatek będzie walczył o kontrakt 

mnożę zobaczymy transfer Lova w Real NBA 

Parker trafił do Atlanty gdzie mogą go ogarnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MMM2121 napisał:

Wobec Bulls spłaciłem swoje długi, z draftu do Bulls przyszedł kozak. 

Kucio myśle ze będzie miał mnóstwo zabawy z prowadzenia Bulls, 

można wytransferować Lonzo, było dużo pytań dotyczących DeRozana 

Hassan trafił do fajnego miejsca plus spadający kontrakt, a na dodatek będzie walczył o kontrakt 

mnożę zobaczymy transfer Lova w Real NBA 

Parker trafił do Atlanty gdzie mogą go ogarnąć 

Szkoda, że rezygnujesz :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Rady 

prosze o szybkie decyzje co do @kucio bo ten obiecujący GM chętnie by jeszcze przed dzisiejszym Trade linem zrobił hałas 

@fluber @MarcusCamby @ozzy110

Prosba o szybkie dyspozycje ;) 

4 godziny temu, MMM2121 napisał:

Wobec Bulls spłaciłem swoje długi, z draftu do Bulls przyszedł kozak. 

Kucio myśle ze będzie miał mnóstwo zabawy z prowadzenia Bulls, 

można wytransferować Lonzo, było dużo pytań dotyczących DeRozana 

Hassan trafił do fajnego miejsca plus spadający kontrakt, a na dodatek będzie walczył o kontrakt 

mnożę zobaczymy transfer Lova w Real NBA 

Parker trafił do Atlanty gdzie mogą go ogarnąć 

Podbijam ... sxkoda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

ma ktos jakas listę fa?;]

 

Na 2 turę? Proszę:

Cytat

PG Rubio, Beverley, vanVleet(r), Mo.Morris, T.Jones(r)
SG Da.Green, J.Harris, T.Ross, J.Hart(r), McGruder (r)
SF Winslow (r), Oubre (r), Mc.Morris, Gay, Aminu, Lamb
PF T.Young, Ibaka, Tucker, Nance(r), Bjelica, Portis
C Harrell, Favors, Zubac(r), Kanter, Cauley-Stein(r)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jak chciałbym np zejść z taxpayer MLE, do full MLE i złożyć ofertę w kontrofertach, to muszę zejść z capholdu przed turą, czy mogę przed kontrofertami, czy mogę nie schodzić aż to momentu wygrania danego zawodnika?

 

Jeśli się nie mylę to możesz spokojnie do momentu wygrania zawodnika trzymać cap holdy i musisz pilnować żeby nie przeskoczyć harda

ktos potwierdzi to ? 😜 

i jeszcze pytanie, czy np 4 letnie MLE mozna dawac z podwyzka czy trzeba dawac rowne kwoty co roku ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

i jeszcze pytanie, czy np 4 letnie MLE mozna dawac z podwyzka czy trzeba dawac rowne kwoty co roku ?

9.246.000 / 9.708.300 / 10.170.600 / 10.632.900

Możesz dać minimum dwuletnie, albo 1+1 lecz koniecznie z player option.

 

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Jeśli się nie mylę to możesz spokojnie do momentu wygrania zawodnika trzymać cap holdy i musisz pilnować żeby nie przeskoczyć harda

ktos potwierdzi to ? 😜 

Zgodnie z regulaminem masz 48h na ostateczną korektę salary, czyli m.in. zrzucanie cap holdów po wygraniu gracza. Jak tego nie zrobisz, idzie do tego co był na drugim miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo

Cóż za mega robota z opisem Boston Celtics. Jak bym mógł, to bym Ci dał kilka lajków za to.

Świetnie mi się to czytało, mimo że czasami czułem dziwne uczucie gorąca w skroniach które zwykle kończy się wkurwem ALE nie tym razem. Dlaczego? Po prostu świetne jest przeczytać o swoich ruchach zebranych w jedną całość, z w miarę obiektywną oceną. Pozwala mi to dostrzec gdzie zrobiłem błędy, gdzie było nieźle, a gdzie wyszło mi całkiem całkiem a ja bardzo lubię się uczyć. Dziękuję Ci bardzo. Jestem zafascynowany Twoim cyklem.

Na podsumowanie mojego okresu w Celtics jak ja to widzę ze swojej strony:

 

MINUSY:

- źle rozplanowana III tura FA. Wyszedł tu ewidentny brak doświadczenia w beGM przez co zmuszony byłem uzupełniać później skład Taylorami, Shabbazami i Zellerami. O ile z Taylorem jestem mega wqrwiony na siebie bo dałem się namówić Qcinowi abym wziął Taylora zamiast 2nd rond pick, o tyle i Shabbaz i Zeller jakąś historię w NBA mieli i była dość spora szansa, że być może się uda. Tyler chyba nawet gdzieś się pod koniec załapał.

- częste wk****

- podpisanie busta Yabusele którego na szczęście udało się bez szkody dla klubu puścić dalej

- wywalenie picków, ale jak już pisałem - nie znałem ich rzeczywistej wartości i prawdziwej ceny

- nie do końca jestem też zadowolony z trejdu po...Westbrooka, ze względu na cenę w pickach. Niestety ale brak doświadczenia, ponaglający czas ( byliśmy tuż przed startem I tury FA ), oraz notoryczne problemy z kontaktem z Kuciem sprawiły łącznie, że poszło grubo. Pociesza mnie fakt, że to nie był deal tylko po Westbrooka ale po RW i Paula George, ale i tak Karpik za pomoc w threewayu w żadnym wypadku nie powinien dostać I round picku wtedy za pomoc. No ale czego oczekiwać po kimś, kto dopiero był tydzień w grze? Dałem dupska.

- za dużo mieszania graczami

- za duży udział graczy jednej drużyny w składzie beGM

- za dużo zawodników w składzie, z którymi w jakiś sposób człowiek był/jest związany emocjonalnie. Zaburzało to trochę chłodną kalkulację

 

PLUSY:

+ zrozumienie w porę, czym grozi rozwalanie kasy na lewo i prawo. Niewielu pamięta, że w pewnym momencie było 148M, skończyło się na 132M w salary

+ trade z Tecu po Beverleya i jeszcze picki mi dał

+ osiągnięcie głębi składu w postaci Bojana, Larrego, Farieda, Kantera i Millera, jednocześnie schodząc z kasy

+ "apteka" jak to Alonzo nazwał. Gdyby nie ona, Boston w tym momencie był by -2M po dwóch latach. Jest na plus 3M.

+ ostatecznie jako plus zaliczyć sobie też trochę mogę odzyskanie picku 2021 i zdjęcie swapa 2020. 

 

Wyszło mi więcej minusów niż plusów i na pewno wiele rzeczy bym inaczej rozegrał rok temu z wiedzą z tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

 

1.ile z Taylorem jestem mega wqrwiony na siebie bo dałem się namówić Qcinowi abym wziął Taylora zamiast 2nd rond pick

2. ale i tak Karpik za pomoc w threewayu w żadnym wypadku nie powinien dostać I round picku wtedy za pomoc. 

1. Nie wiem o co chodzi, kto to jest I.Taylor i co on robił w wielkiej Minnesocie ? 

2.Racja, powinienem dostać go ja xq top3 pamiętnych afer beGMowych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

1. Nie wiem o co chodzi, kto to jest I.Taylor i co on robił w wielkiej Minnesocie ? 

2.Racja, powinienem dostać go ja xq top3 pamiętnych afer beGMowych :P

1. Dostałeś za niego Toniego Bradleya a skąd się u Ciebie wziął? Nie wiem, nie sprawdzam Twoich nieślubnych dzieci.

2. Żaden z Was nie powinien dostać za taką pomoc 1st roundera. Zapłata powinna być ale nie taka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.