Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzą plotki, iż pewien GM z Salt Lake City wystraszył się, iż zaraz może stracić Harriska :tongue:

 

GM Jazz bardzo ceni sobie skrzydłowego i nie chciał niepotrzebnie zatrzymywać Tobiasa w drodze do Salt Lake City ;p ponoć jutro na lotnisku będzie na niego czekać GM oraz wielu graczy Jazz, w tym Gordon Hayward ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Toronto:

 

De'Aaron Fox

D.J. Augustin

Ian Mahinmi

1st round pick 2020 ORL

2nd round pick 2018 ORL

 

Do Orlando:

 

Kyle Lowry

DNC mocno zadziałał. 

 

Choć nie jestem przekonany czy w dobrym kierunku. Nie lepiej było wykazać się większą cierpliwością i uderzyć za rok? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wymiana dla Raptors, skoro chcą iść w przebudowę, to nic lepszego za Lowry by nie dostali.

 

A co do Magic, to Lowry jest spoko jako weteran w tej ekipie, ale nie za taką cenę. Ciekaw jestem czy przypadkiem za 2 lata Dnc nie będzie dla odmiany dopłacał, żeby się pozbyć Kyle'a i jego 30 baniek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raptors się wyprzedają, szykuje się nowy tanker i jeżeli taki kurs obrał GM to trade bardzo dobry, teraz pytanie dokąd pójdzie Derozan?

 

Orlando przestawiło wajchę na tu i teraz i pod tym względem też niezły dla nich deal, umowa Lowrego przez dwa sezony nie będzie bolała, bo oddał za niego dwa słabe kontrakty, czyli pod tym względem nic się nie zmieniło, ale później może być już gorzej. Wreszcie też udało się uporządkować pozycję centra. Może Gortat to nie szczyt marzeń, ale z marszu zostaje najlepszym centrem (chyba, że Noel jednak wypali, ja wierzę) a pozbyto się przy okazji i Plumlee i Asika i Mahinmiego kosztem 12tego picku, ale odzyskano przy okazji pick z przyszłego roku, także nie jest źle.

 

Utah się wzmacnia i coś mi się wydaje, że to nie koniec, czyli dojdzie kolejny mocny gracz w walce o play offy a może coś więcej.

 

Ogólnie fajne deale dla wszystkich, każdy dostał to co chciał za w miarę rozsądne ceny.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wymiana dla Raptors, skoro chcą iść w przebudowę, to nic lepszego za Lowry by nie dostali.

 

A co do Magic, to Lowry jest spoko jako weteran w tej ekipie, ale nie za taką cenę. Ciekaw jestem czy przypadkiem za 2 lata Dnc nie będzie dla odmiany dopłacał, żeby się pozbyć Kyle'a i jego 30 baniek ;]

mam nadzieję, ze nie zaleząło mi na dorzuceniu sprawdzonego gracza a koszt był tani wiec skorzystałem

Magic idą z roku na rok ciągle do przodu ;)

 

Może jeszcze coś się uda zmienić.

Jakby co to Tatum dalej na blocku.

miałem dwóch superstarów na oku ale jeden się wycofał a drugi po długich negocjacach okazał się za drogi

a ja jeszcze nie mam cisnienia na wynik by przepłacac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie odejdzie. Jest rfa i moze sobie skoczyc. Niech zapierdala w obronie i wchodzi na wyzszy poziom ;-)

 

Co do wymian to czulem ze MJ1 cos wyskrobie. Teraz czekam az w dniu draftu pojdzie deal Hill + #2 za centra lub silnego skrzydlowego bedacego opcja 1a/1b dla Gordona. Co do reszty Detroit sie przebudowywuje i w sumie slusznie bo z tymi staruchami to 7-8 pozycja na Wschodzie to max a Orlando drogo ale zeszlo troche z bednej kasy. Jeden dovry draft duzo zmienil w tej ekipie :grin:

Jaki dobry? :P 

Dobry to był by jak bym tylko Kuzme wyciągnął. A  tak mam jeszcze dwóch franchise playerów, najlepszy graczy z tej klasy draftu.

Powiedziałbym że genialnie się to zakonczyło przy oczywiscie odpowiedniej dozie szczęścia ;) 

Mam 3 z pierwszej piątki rookie wiec to trochę lepiej niż dobry draft.

 

Tak czy siak chciałem się wzmocni choć trochę by w kolejne lato nie planować wsystkich ruchów na raz.

Kontraktów się pozbyłem w kolejne lato poszukwam czegos jeszcze by się wzmoacnić.

No zobaczymy, póki co nad florydą wyszło nowe słońce (tak Miami widze Twoje 2 picki w top3 :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki dobry? :P

Dobry to był by jak bym tylko Kuzme wyciągnął. A tak mam jeszcze dwóch franchise playerów, najlepszy graczy z tej klasy draftu.

Powiedziałbym że genialnie się to zakonczyło przy oczywiscie odpowiedniej dozie szczęścia ;)

Mam 3 z pierwszej piątki rookie wiec to trochę lepiej niż dobry draft.

 

Tak czy siak chciałem się wzmocni choć trochę by w kolejne lato nie planować wsystkich ruchów na raz.

Kontraktów się pozbyłem w kolejne lato poszukwam czegos jeszcze by się wzmoacnić.

No zobaczymy, póki co nad florydą wyszło nowe słońce (tak Miami widze Twoje 2 picki w top3 :D )

Kuzma lada dzień zgaśnie bo jeżeli plany Lakers wypalą to on na blocku wyląduje w moment. Mitchell i Tatum wygladaja kozacko ale ja nadal w pamięci mam ze byles blisko wyboru Smitha Jr zamiast Tatuma a na pewno sie wahales. U mnie obaj byli na szczycie listy z #5 dlatego czekalem na Twoj ruch. Wybrales dobrze dla siebie, slabo dla mnie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyżej niż Smitha miałem JJ i pisałem z Tecu kto kogo bierze bo on miał trójke a ja czwwarty pick

o Smitha podgadywałe Cię z pewnością bo marzył mi się jakis PG w tym drafice pełnym PG ale jednak wziałem wyższy talen niż pozycje

 zresztą wziałem później PG z 10 i teraz już jest na północy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dwóch superstarów na oku ale jeden się wycofał a drugi po długich negocjacach okazał się za drogi

a ja jeszcze nie mam cisnienia na wynik by przepłacac

Jednego z nich uzyskałbyś za podobną cenę co Gortata i Lowry'ego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego z nich uzyskałbyś za podobną cenę co Gortata i Lowry'ego. :smile:

To jest standardowy problem sporej liczby graczy biorących udział w tej zabawie (z czego poniekąd pewnie skorzystałem).

 

Nie sondują odpowiednio rynku. 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku to raczej różne oceny poszczególnych graczy, i chyba nieporozumienie przy negocjacjach. :tongue:

 

Inna sprawa, że to są niezłe ruchy Magic (przynajmniej krótkookresowo), Lowry-Mitchell-Tatum-Gordon-Gortat to dosyć zajebisty team byłby w warunkach normalnej ligi. Tyle że dnc i tak zrobi playoffy za rok, a Lowry w playoffach zagrał jeden rok na swoim poziomie, więc cena jest bardzo wysoka.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym przypadku to raczej różne oceny poszczególnych graczy, i chyba nieporozumienie przy negocjacjach. :tongue:
 
Inna sprawa, że to są niezłe ruchy Magic (przynajmniej krótkookresowo), Lowry-Mitchell-Tatum-Gordon-Gortat to dosyć zajebisty team byłby w warunkach normalnej ligi. Tyle że dnc i tak zrobi playoffy za rok, a Lowry w playoffach zagrał jeden rok na swoim poziomie, więc cena jest bardzo wysoka.

 

 

Gortat? Chyba raczej Noel.

 

Lowry ma 32 lata i jeszcze cztery lata gwarantowanego kontraktu. Jak jeszcze przez dwa lata obroni swoją umowę to będzie sukces. Ciężko powiedzieć w co chcą celować Magic przez te potencjalne dwa lata, ale skoro zdecydowali się na ten ruch to chyba w jakiś finał konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lowry jest cały rok młodszy i ma 30 milionów w kontrakcie. :smile:

 

Co nie znaczy, że to był zły ruch, bo tu i teraz zyskujesz, ale mając Mitchella, Tatuma i Gordona raczej możesz być spokojny o zrobienie playoffów. Pytanie brzmi czy Lowry jest graczem, który w tych playoffach wnosi Cię na wyższy poziom. Mam wątpliwości, zwłaszcza biorąc pod uwagę, z kim będzie w RL grać w playoffach za rok Kyle. Zdrowy Paul to jeszcze robi, a cena była tylko trochę wyższa.

 

Niezłe ruchy, ale ...

 

Ale to ja mam -50 milionów w finansach, więc w sumie co ja mogę pisać. :grin:

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem również długą dyskusję z obiema gwiazdami, które posiadamy w zespole. Obaj gracze zachowali się bardzo profesjonalnie i wspólnie zdecydowaliśmy, że o przyszłości klubu zdecyduje wymiana, która pozwoli na wejście Thunder na wyższy poziom. W razie wymiany jednego z nich, drugi pozostaje w klubie. W tym wypadku na ewentualną rozłąkę z klubem zgodził się również:
 
Victor Oladipo oraz Rusell Westbrook, którzy również znaleźli sie na trade blocku.
 
Gracz, który jest nie do ruszenia na ten moment to Steven.
 
Wiem, że dla wielu z Was jest to szok, ale powtarzam. Pamiętamy sukcesy, a nie odejścia, a w sporcie sentymentów nie ma.

Nie akceptuje tego typu podejścia. 

 

Skoro głosujący zadecydowali o pozostaniu Westbrooka(sam byłem przeciw w tamtym momencie za extension), to teraz wygląda to jak wykorzystanie ich naiwności.

 

Póki Westbrook nie zażąda transferu w realu, to powinien siedzieć w okc. 

 

Ode mnie to będzie spory minus przy wszelkich głosowaniach na fa. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.