Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

a czemu nie moge zwolnic od razu po pozyskaniu? a Acyego moge?

 

W zasadzie nie wiem, ale w to okienko tak jest, że tych co pozyskujesz nie możesz zwolnić od razu. A z Acy'm to nie wiem, bo go teraz dopiero pozyskałeś :P niech ktoś bardziej kompetentny odpowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak reakcji na ten transfer pokazuje tylko że kasztan poszedł za kasztana. Lepszy fit niż Śliwka dla NOP ale ogólnie to raczej nic nie zmienia w kontekscie Davisa. Ciekaw jestem co dostaniesz za Holidaya i jak to zmieni ekipę.

 

average starter za average startera, już bez przesady, że kasztany...

 

No właśnie ze względu na potencjalny fit go wziąłem. Druga sprawa, że próbowałem go sprowadzić od początku gry, jeszcze jak kucio był GM Hornets. Ciągle wierzę w MKG, chociaż mam wątpliwości czy same Szerszenie jeszcze w Niego wierzą, zwłaszcza, że cenił go poprzedni trener. Teraz mamy zupełnie nowe rozdanie i nie wiadomo jaka rola przypadnie mu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelicans in: Michael Beasley + Warriors 2nd 2019 (możliwość zamiany na 2020)

 

Pelicans out: Garrett Temple + Pelicans 2nd 2023

 

Mavs in: Garrett Temple + Pelicans 2nd 2023

 

Mavs out: Michael Beasley + Warriors 2nd 2019 (możliwość zamiany na 2020)

 

O co chodzi z możliwością zamiany i jak to działa? W sensie samemu możesz zdecydować, że jeżeli pick #60, to nie chcesz i za rok dostaniesz? Nie musi być jakoś bardziej konkretnie ustalone, jak to ma działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z możliwością zamiany i jak to działa? W sensie samemu możesz zdecydować, że jeżeli pick #60, to nie chcesz i za rok dostaniesz? Nie musi być jakoś bardziej konkretnie ustalone, jak to ma działać?

 

No chyba tak jak ze swapem picków. Decydujesz przed dratem czy go chcesz lub nie. Jeśli uznam, że za rok mogę mieć wyższy pick to mogę odłożyć go w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

 

Z powodu dosyć nagłej zmiany w regulaminie dotyczącej możliwości wymiany graczy zaraz po jego pozyskaniu (teraz wracamy do zasad z rl NBA), wszystkie wymiany, które nastąpiły od zakończenia sezonu aż do teraz można "edytować". Tzn jeśli pozyskałeś jakiegoś gracza i chciałeś nim od razu handlować, ale nie wiedziałeś, że już nie można, to możesz teraz poszukać trzeciego zespołu, który takiego gracza (lub graczy) przyjmie i zostanie dołączony do wymiany. Nie ma jednak możliwości, aby podczas edytowania wymiany, zawodnik, który zmienił zespół w pierwotnej wersji, został jednak w swoim macierzystym zespole. Edytować można do momentu startu draftu, czyli 12 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Milsap już oficjalnie robi za drugiego Batuma?

 

Rok temu LBS z RonnieArtestics się o mało nie zagryźli chcąc go podpisać, a teraz trwa walka kto da mniej, by go wypchnąć z drużyny.

 

Simmons w Magic to rozczarowanie. Wolves realizują swoją dalej dziwną politykę w oczekiwaniu na odpowiedni moment, by zaatakować wolnym cap space. Tylko taki plan to ma już sporo zespołów ;)

 

A Spurs chyba nie mieli wyjścia. Muszą szukać usprawnień, a kontrakt Milsapa ich chyba bardzo nie zaboli. Do tego dostali trzy second roundery.

 

Dragic - Danny Green - Kawhi Leonard - Paul Milsap - LaMarcus Aldridge.

 

To już chyba ostatni taniec na mistrza grupy weteranów, bo Spurs z długów już nie wyjdą i nie wiadomo jak to się odbije na decyzji Kawhiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele drużyn robi agresywne wymiany po to by zaatakować i powalczyć w playoffs które w tym momencie interesują tylko mnie:)

 

Cała liga widzi, że słabsze niż w RL Warriors i Rockets są w finale konferencji, a Cavs straszy 40 letnimi Ginobli i Nowitzki, grupą shooterów bez defensywy i innowacyjną taktyką bez jakiejkolwiek obrony :P

 

Nic dziwnego, że ludzie się zbroją, bo takich finalistów każdy ma poczucie, że jest gotowy pchnąć na miękko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jak liga odbierze kolejne moje oddanie 1st rd za salary dump ;) warto było panowie za 40mln wolnego?! ;)

 

Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, ze zero wiedzy mam na temat NCAA, i będę starał się pozostać w PO przez najbliższe 10 lat ;)).

 

Oby tylko ten wafel Matthews się nie połamał, jest w CY i może być skok formy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qcin właściwie wymienił fatalny deal KCP na spadającego Dwighta i dostał za to 2x unprotected future 1st

 

ughh/

 

Emes - future 1s za J.Simmonsa?

Ronnie- 2x future 1s za swap Millsap-Matthews?

 

Co Wyście panowie narobili..

wkleję może tu to

Co na priv wcześniej ci pisałem:

 

Wiem wiem, jednak na papierze wyglada to kiepsko.

 

Ale jednak Millsap jako lider za 30mln w zeszłym roku ( liczyłem się z tym ze PG prędzej czy później będę musiał puścić) to był jeszcze gorszy pomysł. Gdyby tak Jrue wtedy ustawić nad nim, ale kto by się spodziewał ze az tak dobrze on będzie grał jak w tym toku.

 

Spójrz na me salary na lata - możliwości mam teraz sporo strasznie.

Przepłacam młodszych niż Millsap i lecimy w górę.

Albo. Jeżeli moje cele z FA okażą się poza zasięgiem i nie będzie widać potencjału na walkę o finały do 2020 to wtedy:

Idziemy w tank i zbieramy picki spowrotem.

Matthews, Teo, Joseph, ktoś się jeszcze znajdzie. Dwa mogę śmiało odzyskać za to conajmniej, i

Może nawet nie będą tak odległe jak te moje 2022 i 2024. ;) na ten moment masz racje ale praktycznie otworzylem sobie okno na wiele różnych możliwości po prostu i zobaczymy jak to FA.

 

Skoro Za simmonsa Qcin dostał 1st roundera, to ja chyba zawsze w razie czego tez mogę coś dosta za matthewsa, prawda ? Zwłaszcza ze wiem ze conajmniej dwóch gmow chce mi cały czas wcisnąć niechciane kontrakty. Wiec jeżeli będzie trza iść w tank to nie bój żaby ;) jakiś lottery pick się za wszystkie moje spadające kontrakty chyba uzbiera ;) u nas picki aż takiej wartości co w Real nie maja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emes - future 1s za J.Simmonsa?

future 2024, tak :tongue: Ogolnie oddalem Matthewsa za KCP i Simmonsa, KCP jest dobrym fitem do Hardawaya i Schrodera/Trae Younga, Simmons to roles ktorego kazda druzyna potrzebuje zeby grac o cos na bardzo ladnym kontrakcie. Dla mnie to krok naprzód. 

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dodam ze Jeżeli z Fultza nic nie wyrośnie w tym sezonie to mam trochę ciężko, w 2019 roku pick Philly tylko. Ale myśle pozytywnie ;). Plan A to znowu poprzeplacac ciut FA, tylko tym razem młodszych, pasujących wiekowo do pary Fultz i Turner. Plan B - pozyskac pare pickow bo mam solidnych graczy w CY.

 

Jednego tylko żałuje, no może prócz ustawienia millsapa nad Jrue na liscie FA. Transfer z sacto zdecydowanie był najgorszym moim ruchem, tymbardziej ze Thad zagral dość dobry sezon a w tym dealu chodziło mi głównie o jego

Zrzutkę.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.