Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam Spurs zamierzają rozwiązać problem odejścia Kawhiego ;-) ?

Czekanko do 2019?

 

MarcusCamby wypowiedź w formie rankingu oceny GMów - 1 październik 2017

 

 

 

(...)17. SAN ANTONIO SPURS – Głośno się o tym nie mówii ale odnosi się wrażenie, że projekt Spurs powoli wygasa. Tak naprawdę Ostrogi nie mają nic, by za dwa lata Leonard chciał tu zostać. Nic nie zapowiada, by w 2019 roku klub miał jakiegoś wabika. Można się czarować, że Spurs to więcej niż klub (ta….), ale klub nie ma żadnego talentu, by móc wyhodować sobie nową gwiazdę drugiego szeregu lub pozyskać ją w wymianie. Ciekawe tylko czy Ignazz, kochający ten klub nade wszystko będzie potrafił się pogodzić z tą smutną prawdą.(...)

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z faktem że Leonard postąpił jak postąpił aby nie podzielić losu Thomasa czy Hilla/granta/ dmucha na zdrowie i sowity kontrakt to nie wydaje mi się abym panikowal

 

Mam cały rok na to aby zobaczyć zdrowie swojego najlepszego gracza i jako jedyny move mu zaproponować kontrakt marzenie

 

Ofert wysłucham ale nie nStWiajcie się że jeden Pick i gracz top 50 załatwi robotę

 

W realu dużo tych faktów zebrałem do kupy i nie jest tak źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku to całe jaranie SD january'ego smierdziało. Oby niektorzy gracze przejrzeli na oczy co sie z nimi moze stac po podpisaniu konteaktow z Lakers. Mimo wszystko rookie zaraz pojda na handel jak Lakers veda w stanie uderzyć w Butler&George&LBJ

Ci już nigdzie nie pójdą przez najbliższe 3 miesiące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać, czy nowi GM-owie mają wolną rękę od razu co do wymian? Bo wielokrotnie były nieciekawe sytuacje i teraz wygląda to dla mnie na zbyt pochopny ruch Boguta - dopiero co został GM-em i już trade. Nie mówię, że deal jest tragiczny dla niego, ale uważam, że january ma więcej korzyści z niego. Ogólnie przecież mówiliśmy, że nowi GM-owie powinni najpierw ogarnąć, jak działa rynek na kilku wymianach, zobaczyć kontrakty graczy, itd. a tu od razu poszedł deal bez słowa... chętnie poczytam wyjaśnienie Boguta odnośnie tego dealu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale za parę miesięcy jak zamknę roster;)

 

Czyli grubszy plan, ok ;) mam tylko 2 pytania w takim razie:

1) czy widziałeś ten kontrakt Dinwiddiego?

2) czy nie uważasz, że można było coś więcej wyciągnąć/mniej oddać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.