Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

A składać oferty w kuluarach za RW i to parokrotnie to można było, Ty rudy pomiocie Dolana!

 

No, a tak poważnie, jeśli tak uzna forum, że RW powinien zostać to zostanie. Wydaje mi się, że narracja jest okej. Ciężko jest zdecydować na kogo postawić i myślę, że rozmowa z RW mogłaby się tak skończyć, że jeśli OKC miałoby za niego dostać naprawdę dobrą paczkę to nie miałby nic przeciwko na przenosiny do Los Angeles np.

 

Dajmy spokój. Jakbyś puścił Westbrooka za odpowiednio niską cenę do Knicks, to CM by larum nie podnosił.

 

Gracze podpisują kontrakty, a potem lądują na blocku z większą wartością. Problemu nie widzę. Blake Griffin się kłania z ostatniego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A składać oferty w kuluarach za RW i to parokrotnie to można było, Ty rudy pomiocie Dolana!

 

No, a tak poważnie, jeśli tak uzna forum, że RW powinien zostać to zostanie. Wydaje mi się, że narracja jest okej. Ciężko jest zdecydować na kogo postawić i myślę, że rozmowa z RW mogłaby się tak skończyć, że jeśli OKC miałoby za niego dostać naprawdę dobrą paczkę to nie miałby nic przeciwko na przenosiny do Los Angeles np.

Thunder zagrali bardzo dobry sezon i byli bardzo blisko awansu do finałów konferencji a w rl nba westbrook robił średnio triple double.

 

Gdybyś jeszczs decydował się na jakąś agresywną przebudowę... ale wyraznie piszesz że chcesz wejsc poziom wyżej poprzez wymianę westbrooka i jednocześnie robisz nietykalnego franchise playera ze stevena adamsa nie wyobrażam sobie takiego scenariusza w rl nba:)

 

I dopóki masz drużynę na takim poziomie jakim masz to westbrook nie będzie miał ochoty nigdzie odchodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście również oceniam mega c***owo rozstawanie się ze swoimi gwiazdami. 

Tak się nie robi. I to jeszcze po wejściu do PO po tylu latach nieobecności. 

W Minnesocie przewinęło się miliard zawodników, raz GM gadał, że grają o wynik, teraz nie wiadomo o co. 

Ode mnie w głosowaniu z lepszych agentów na pewni nikt tam nie pójdzie, chyba że zostanie sowicie przepłacony. 


Ruchy DNC też oceniam bardzo słabo. Zamiast wykorzystać niskie umowy Tatuma i Mitchella, Foxa, Kuzmy i związaną z tym możliwość poszalenia na FA, zablokował się nową umową Towns'a, czy starą Lowrego. Lipaaaaaaaaaaaaaaaaa. W imię czego? 2 rundy? I bez tych ruchów to było możliwe. 


No i wstydźcie się Ci co kupili propagandę Qcina i nie dali CP3 do PO. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście również oceniam mega c***owo rozstawanie się ze swoimi gwiazdami. 

 

Tak się nie robi. 

 

W Minnesocie przewinęło się miliard zawodników, raz GM gadał, że grają o wynik, teraz nie wiadomo o co. 

 

Ode mnie w głosowaniu z lepszych agentów na pewni nikt tam nie pójdzie, chyba że zostanie sowicie przepłacony. 

 

 

Ruchy DNC też oceniam bardzo słabo. Zamiast wykorzystać niskie umowy Tatuma i Mitchella, Foxa, Kuzmy i związaną z tym możliwość poszalenia na FA, zablokował się nową umową Towns'a, czy starą Lowrego. Lipaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Pierwszy bazarowy się wypowiedział. Gdzie gwiazdy McCollum i Wiggins, za którego oddałeś dwa first picki? ;)

 

Lowry - Mitchell - Oubre - Gordon - Towns, z ławki Lamb, Kuzma. Pewnie jeszcze dograją jakiegoś weterana, bo nawet z kontraktem Gordona będzie miejsce na jakieś niezłe nazwisko. Szykuje się ostry atak na Wschód.

 

Wolves są jak Mavs. Szukają okazji, ale fakt, że czasem nie wiadomo w którą stronę zmierzają. Wzięli Milsapa, wydawało się idealny fit i weteran pod Townsa, a teraz to nie wiadomo w którą stronę pójdą. Taką trochę soft przebudowę robią cały czas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota caly czas gra o wynik, ale o mistrzostwo a nie o pierwsza runde, tu sie nic nie zmienilo

 

Poza tym, bez hipokryzji Rybaku, bo z tego co widze to poza Porzingisem i Lee to niewiele Twoi Knicks maja wspolnego z tymi sprzed roku

 

Jakiej hipokryzji? Zapytaj DNC jakie oferty odrzucałem :)

 

I w moich ruchach kierunek w którym zmierzam z pewnością da się wyciągnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście również oceniam mega c***owo rozstawanie się ze swoimi gwiazdami. 

 

Tak się nie robi. I to jeszcze po wejściu do PO po tylu latach nieobecności. 

 

W Minnesocie przewinęło się miliard zawodników, raz GM gadał, że grają o wynik, teraz nie wiadomo o co. 

 

Ode mnie w głosowaniu z lepszych agentów na pewni nikt tam nie pójdzie, chyba że zostanie sowicie przepłacony. 

 

 

Ruchy DNC też oceniam bardzo słabo. Zamiast wykorzystać niskie umowy Tatuma i Mitchella, Foxa, Kuzmy i związaną z tym możliwość poszalenia na FA, zablokował się nową umową Towns'a, czy starą Lowrego. Lipaaaaaaaaaaaaaaaaa. W imię czego? 2 rundy? I bez tych ruchów to było możliwe. 

 

 

No i wstydźcie się Ci co kupili propagandę Qcina i nie dali CP3 do PO. 

Masz prawo oceniać jak sobie chcesz 

 

ale skład który mam już mi teraz pozwala na walke o najwyższe cele na wshcodzie a młodzi się bede jescze rozwijać wiec może być tylko lepiej 

ponadto pozbyłem się kiepskich kontraktów i kasa za rok jeszcze będzie na kolejnego muszkietera

 

Tatum po tzm jak z kontuzji wrocą Irving i Hay do sporo straci, za rok o tej porze mało kto może pamietać jak walczył przeciwko Jamesowi w PO.

Oby się obyło bez kontuzji i będzie dobrze :)

 

Ponadto gramy zaczniemy niedługo drugi sezon ale cieżko powiedizeć ile ta gra przetrwa wiec czekanie 4 lat na to by mieć szanse na atak na mistrza to sporo.

Zresztą już nie raz bywało tak żę trzeba wykorzystywać sytuację która się nadarza a nie przekładać to w nieskończonośc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto gramy zaczniemy niedługo drugi sezon ale cieżko powiedizeć ile ta gra przetrwa wiec czekanie 4 lat na to by mieć szanse na atak na mistrza to sporo.

 

Często w trakcie sezonu wydawało mi się, że gra się sporej rzeszy uczestnikom nudzi, ale jak zbliża się FA i draft to widać, że zapał ciągle jest i gra raczej nie szybko upadnie. Pośpiech to jest dobry przy łapaniu pcheł, aczkolwiek ja też uważam, że takie wieczne czekanie to sukcesu nie przyniesie. Nie mówiąc o tym, że tankować to każdy głupek potrafi, nie ma w tym wielkiej filozofii.

 

Fajnie, że Orlando zaatakowało mając mocne karty, ale szkoda, że trochę przepłaciło ( zwłaszcza Lowry'ego ).

 

Potencjalnie to może być piątka z czterema all-starami. Gordon, Mitchell, Towns są grubo przed swoim prime. Orlando dobrze stoi finansowo, zapisało rok na plus. Myślę, że można tu powalczyć z Sixers, Knicks czy Cavs o prymat na Wschodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Magic trochę się pospieszyli z tymi ruchami - rozumiem, że potrzebowali dobrego PG, więc wzięli Lowry'ego i przy okazji zrzucili te wszystkie złe kontrakty (w dealu z DET), ale wydaje mi się, że trochę przepłacili.

 

Jednak tego ruchu Tatuum + oddanie swapu za KAT-a nie potrafię sobie jakoś dobrze wytłumaczyć... Dnc - zamierzasz grać KAT-em obok Noela/Gortata? Bo tak to masz 3 C, którzy łącznie zarobią coś ok. 40 mln, a łącznie zagrają 48 min :P trochę słabo tym bardziej, że za rok trzeba będzie zapłacić maxa Townsowi, co przy 20 mln Noela da jakieś 50 mln na C, którzy razem raczej nie będą grali. Uważam, że transfer Noela tu powinien się zdarzyć, ale aktualnie jego wartość z tym kontraktem nie wiem, czy jest w ogóle dodatnia :P więc na moje trochę się wkopałeś z C, a liga zmierza w kierunku, w którym C są coraz mniej ważni w ekipach...

 

Ponadto nie rozumiem dlaczego miałeś Tatuuma w ogóle na trading blocku... prędzej Gordona bym gdzieś opylił w snt albo po podpisaniu. Tatuum ma 3 lata rookie kontraktu (+RFA, czyli 2 lata dłużej go byś miał niż Townsa) i nie jestem pewny, czy będzie gorszy od KAT-a na dłuższą metę, więc naprawdę dla mnie dość dziwna decyzja, ale rozumiem, że każdy buduje po swojemu i po prostu życzę powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i realni Knicks :tongue:

 

A, czyli jeśli w rl NBA organizacja też robi tyle ruchów  to ok, wolni agenci będą walić drzwiami i oknami :)

 

Ogónie, nie oszukujmy się, gdyby nie te wymiany to ta zabawa mocno straciłaby na popularności , a tak, niebawem rozpocznie się 3 sezon ( 2 pełny) i perspektywy nie są wcale złe.

 

Ale wracając do samej wymiany:

 

Minnesota nigdy nie pójdzie w hard tank, gdyż nie ma swoich picków, poza tym jest zbyt wielu tankerów by to miało sens. 

 

Tak jak wspomniał Camby, Minnesota na razie szuka okazji i zwiększa liczbę swoich assetów, już teraz ma solidny trzon w postaci Rubio-Tatum-Millsap i kilku graczy w których wierzy- Satoransky, McGruder, RABB!! Póki co, nie ma mowy o tankowaniu, ale nie ma też szans na walkę o najwyższe cele, więc Minnesota spokojnie, bez nerwów obserwuje rozwój sytuacji i zbiera assety by w odpowiednim momencie zaatakować :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.