Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

O czym Ty piszesz, przecież ja nie mam picku w tym drafcie?!

McGruder został sprowadzony za pick, by wzmocnić skład!

Podobnie Redick.

 

Mhm, jasne czyli miałbym kręcić bilans 16-11 w ostatnim trymestrze grając bez Butlera, kiedy na łatwiejszym terminarzu z Butlerem w 2 trymestrze liga wyceniła to na 17-10?

 

Pisz do rzeczy, a nie bzdury.

Oddales najlepszego gracza i oddales walkowerem playoffs. Masz sporo assetow i nie ruszyles zadnego by sie wzmocnic na ostatniej prostej, zamiast tego sie oslabiles. Butler nie zapuscil korzeni w lakers, konczy w tym roku 29 lat i takie odpuszczanie walku o playoffs przyjalby na pewno z niezadowoleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz, przecież ja nie mam picku w tym drafcie?!

McGruder został sprowadzony za pick, by wzmocnić skład!

Podobnie Redick.

 

Mhm, jasne czyli miałbym kręcić bilans 16-11 w ostatnim trymestrze grając bez Butlera, kiedy na łatwiejszym terminarzu z Butlerem w 2 trymestrze liga wyceniła to na 17-10?

 

Pisz do rzeczy, a nie bzdury.

Oddales gasola za 3 picki w drafcie.

 

Nie miales redicka w 2 trymestrze a to juz bylo znaczne wzmocnienie. Butler nie byl out of season. Bracia gasol byli zdrowi. Byles w playoffs a druzyna ktora tam weszla za Ciebie nie byla poza Twoim zasiegiem nawet bez butlera.

LOL - wymień! Bo prostu kłamiesz, sorry fluber, ale kłamiesz.

Lakers sypali w zeszłym sezonie assetami grubo by się wzmocnić w sezonie 17/18.

 

Tak, do kontuzji Butlera, po której nie mieli szans na PO.

 

 

Nie masz assetow? Przeciez tam nie trzeba bylo rewolucji w skladzie.

 

Russell, ingram, pau, marc, redick, dinwiddie plus pare meczow butlera to bylo " nie mieli szans na po " czyli nie mieli szans grac lepiej niz towns rubio kcp jerebko i satoransky?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię fluber nie osłabiaj, jeśli uważasz, że wymiana Redicka na Butlera zabrałaby mi tylko 1W, to nie mamy o czym pisać.

Gasola oddałem przede wszystkim za Cousinsa, do którego mam teraz prawa Birda i dobrze o tym wiesz.

 

Napisałeś skończoną bujdę na resorach, bo wydałem tonę assetów łącznie na sprowadzenie kolejno : Baynesa, Pau, Marca, Redicka, nawet za McGrudera zapłaciłem.

 

Ale według Ciebie miałem assety, których nie ruszyłem po INJ Butlera - więc chętnie poczytam jakie to miałem assety. Wycofaj się z debilizmów, które zacząłeś produkować i tyle.

Zamiana 27 meczow butlera i 0 meczow redicka na 10 meczow butlera i 27 meczow redicka jak najbardziej mogla Ci zabrac tylko 1W. A moze w ogole.

 

Miales spadajacego pau za ktorego na bank dostalbys lepszego gracza na dluzszym kontrakcie. Mogles powalczyc po buyoutach.

 

Prawa birda do goscia ktory jest po zerwaniu achillesa i prawdopodobnie nie bedzie na 100 procent zdrowy. Gasol mial wazna umowe byl zdrowy i jest lepszy niz cousins. Co ma butler o tym myslec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo jest inny terminarz i liga jest inaczej spolaryzowana.

 

Butler w związku z tym, że połamali się Theis i Ingram to jest szczęsliwy z powodu ruchów LAL, a nie zły i EoT.

On o tym nie wiedzial jak wymieniales gasola. Nie wiem tez czemu mialby byc szczesliwy z powodu wymuany gasola. Timbos mieli trudny terminarz w 3 trymestrze a zachod w rl nba byl mocniejszy niz tu jesli chodzi o walke o osemke. Trudne offseason przed Toba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak o out Bradleya i problemach zdrowotnych w LAC.

 

Ok, czyli wymieniles gasola gdy butler byl zdrowy:) raczej nie widze szans by butler u Ciebie zostal w takich okolicznosciach. Niezaleznie od tego ile bylo potem kontuzji ktorych nie mogles przewidziec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers - Timberwolves

 

LAL out : right to swap picks MEM/SAC/LAL 2019 1st worst with NYK 2019 1st

LAL in : #38, #49, WAS 2020 2nd (31-40 prot.)

MIN out: #38, #49, WAS 2020 2nd (31-40 prot.)

MIN in: right to swap picks MEM/SAC/LAL 2019 1st worst with NYK 2019 1st

 

Napisano 13 styczeń 2018 - 13:01

(by wymiana były legalna kolejność to LAL<->DET, LAL<->SAC, LAL<->MEM, ale skracam opis)
 
MEM out: M.Gasol
MEM in:  Zubac, Exum, Baynes, Dunleavy, LAL/SAC worse 2020 1st, LAL 2022 1st, return MEM 2021 1st, MIN 2020 1st (11-30, if Pistons have own 2019 1st), remove protection LAL 2021 2nd, LAL 2022 2nd, LAL 2023 2nd, MEM rights to swap : 2019 LAL/SAC worse or MEM, 2021 LAL/SAC worse or MEM, 2023 LAL 1st or MEM
LAL out : Zubac, Exum, Baynes, Ellis, Bolomboy LAL/SAC worse 2020 1st, LAL 2022 1st, return MEM 2021 1st, MIN 2020 1st (11-30, if Pistons have own 2019 1st), remove protection LAL 2021 2nd, LAL 2022 2nd, LAL 2023 2nd, MEM rights to swap : 2019 LAL/SAC 1st worse or MEM, 2021 LAL/SAC 1st  worse or MEM, 2023 LAL 1st or MEM

 

 

Pany, jestem okropnie zmęczony tym tygodniem w którym spałem łącznie może ze 11 godzin, ale nie gryzie się tu coś ze sobą? nie dałeś mi tych praw do wymiany wcześniej January?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

LAL out : Zubac, Exum, Baynes, Ellis, Bolomboy LAL/SAC worse 2020 1st, LAL 2022 1st, return MEM 2021 1st, MIN 2020 1st (11-30, if Pistons have own 2019 1st), remove protection LAL 2021 2nd, LAL 2022 2nd, LAL 2023 2nd, MEM rights to swap : 2019 LAL/SAC 1st worse or MEM, 2021 LAL/SAC 1st  worse or MEM, 2023 LAL 1st or MEM

 

giphy.gif

 

Czy tak kończy się granie w to fantasy przez parę lat?

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giphy.gif

 

Czy tak kończy się granie w to fantasy przez parę lat?

Tak konczy sie handlowanie jak wyczyscisz sie do dna ze wszystkiego. Za rok january bedzie wciskal wszystkim tych graczy wybranych w drugiej rundzie. Make my word. Kuzyn wkurwiony na Lakers, cos nici beda chyba z tego s'n't...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

fajny deal dla jazz. 

 

niby spuścili goberta, ale wiem, że mj1 zadziała i to będzie drużyna na PO w przyszłym sezonie. 

 

krok w tył, by zrobić dwa kroki w przód.

 

No dokładnie taki był plan ;) powiew młodości, pozyskanie assetów i można atakować PO w przyszłym sezonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.