Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy się dopomina ogłaszania wymian, a potem przechodzi bez choćby cienia uwagi taki deal jak Plumlee - MKG...

 

Tymczasem Pels nie zadowolili się jedną dwójką draftu i pozyskaniem MKG. MarcusCamby sięgnął też po inną zapomnianą i niedocenianą byłą dwójkę draftu - Michaela Beasleya :)

 

Deal zostanie ogłoszony, gdy tylko będzie to prawnie możliwe.

 

P.S. Gdyby tak połączyć MKG z Beasley byłby superstar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamieniłem Fultza, J.J, Rudego Gaya, Saricia, Koufosa, Luwawu, pick LAC 1st '19 , HOU 1st '18 na PG, Miroticia, Hezonje, Devina, Barnesa, Lou i Hernangomeza to drżeliście

 

Dnc wymienia Foxa i Tatuma za Kata i Kyle'a i jest w porządku?

 

Lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamieniłem Fultza, J.J, Rudego Gaya, Saricia, Koufosa, Luwawu, pick LAC 1st '19 , HOU 1st '18 na PG, Miroticia, Hezonje, Devina, Barnesa, Lou i Hernangomeza to drżeliście

 

Dnc wymienia Foxa i Tatuma za Kata i Kyle'a i jest w porządku?

 

Lol

Transferów Bostonu przed przejęciem przez Leszczura nikt nie jest w stanie racjonalnie wytłumaczyć. Razem z Regisem rozchulaliście ekipę z mega assetami. Najlepszym graczem tej drużyny po FA chyba będzie...Brown. Boston z mega pickami jak te Memphis, LAC czy Nets został tylko ze swoimi.

 

Deal Orlando z KATem sie broni. Gorzej wyglada ten po Lowryego.

Każdy się dopomina ogłaszania wymian, a potem przechodzi bez choćby cienia uwagi taki deal jak Plumlee - MKG...

 

Tymczasem Pels nie zadowolili się jedną dwójką draftu i pozyskaniem MKG. MarcusCamby sięgnął też po inną zapomnianą i niedocenianą byłą dwójkę draftu - Michaela Beasleya :)

 

Deal zostanie ogłoszony, gdy tylko będzie to prawnie możliwe.

 

P.S. Gdyby tak połączyć MKG z Beasley byłby superstar :)

Brak reakcji na ten transfer pokazuje tylko że kasztan poszedł za kasztana. Lepszy fit niż Śliwka dla NOP ale ogólnie to raczej nic nie zmienia w kontekscie Davisa. Ciekaw jestem co dostaniesz za Holidaya i jak to zmieni ekipę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Victor Oladipo <-> #3 2018 + Evan Turner + Bojan Bogdanovic + Tyler Dorsey

 

 

Dziękuje Szanownemu Panu Generalnemu Managerowi tangiersowi za konkretne rozmowy :smile: Victor niech Cię duch Wade'a tam ukocha, a pocałunek Pata Riley sprawi, że będzie Ci tam miło i przyjemnie.

 

Czyżby z 3 miał iść Porter?

 

Nie powiem, dla mnie ciekawy deal. MIA idzie po PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po PO? jakim cudem? Oladipo+Doncic/Ayton i kupa szrotu to chyba jednak.troche za malo na PO

 

Niemniej deal spoko dla obu stron, Miami pozbyla sie jednego z najgorszych kontraktow w zamian za swietnego w zeszlym roku Oladipo, a OKC dolozy troche swiezosci do skladu, mimo przejecia fatalnego Turnera

 

Oladipo+Doncic/Ayton + ok 23mln na FA (liczę że rookas zabierze 7mln jak dobrze pamiętam). Harkless jako uzupełnienie s5 jest ok. Pobroni, coś dorzuci. Nie ma źle. Pamiętajmy że w rl Oladipo dociągnął Pacers do PO a tu dodatkowo będzie Doncic/Ayton. Nie wiemy jak zakończy się polowanie ekip ale dla mnie szanse na awans są. 

 

Galloway i Oyejeje z ławy dla mnie to zalążek dobrej ławki. 

Edytowane przez kolader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transferów Bostonu przed przejęciem przez Leszczura nikt nie jest w stanie racjonalnie wytłumaczyć. Razem z Regisem rozchulaliście ekipę z mega assetami. Najlepszym graczem tej drużyny po FA chyba będzie...Brown. Boston z mega pickami jak te Memphis, LAC czy Nets został tylko ze swoimi.

Deal Orlando z KATem sie broni. Gorzej wyglada ten po Lowryego.

 

Brak reakcji na ten transfer pokazuje tylko że kasztan poszedł za kasztana. Lepszy fit niż Śliwka dla NOP ale ogólnie to raczej nic nie zmienia w kontekscie Davisa. Ciekaw jestem co dostaniesz za Holidaya i jak to zmieni ekipę.

Jak dostałem zespół, nie miałem ani picku Memphis, ani picku Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały koment.

 

Lubiłem ten 10 pick. Nawet bardzo. Ale kiedy zobaczyłem jak konkurencja idzie do przodu, to musiałem zareagować. Z czysto finansowego punktu widzenia opłaca mi się powalczyć o wyższą pozycję, nawet o to 8 miejsce. Chłopaki są o rok starsi(Lonzo), walczą o kontrakt(Portis). Nie miałem za bardzo możliwości ruchów na FA przez finanse, a tak mam praktycznie s5 i ławkę załatwioną, pozostają mniejsze ruchy do wykonania plus podpis Wigginsa.

 

Lawka to praktycznie sami shooterzy, dają sporą wszechstronność w połączeniu z s5.

Także oby do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Lou za Randle i chyba pick to Twoj teansfer?

BOS out: J.Randle, D.Harris, BOS 2019 1st, BOS 2018 2nd

BOS in: L.Williams

WAS out: L.Williams

WAS in : J.Randle, D.Harris, BOS 2019 1st, BOS 2018 2nd

 

Wiadomo, wymiana na przyszłość minusowa, ale potrzebowałem Guarda, bo nie mogłem grać IT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.