Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie dlaczego zadecydowaliśmy o otwarciu okienka już teraz i to tylko dla zespołów z poza play off.

 

Trochę to nie fair.

 

Tak wiem, że można sobie dogadywać trady z wszystkimi, ale zasady powinny być równe dla wszystkich. Bez wyjątków.

Co za tym stało? Czemu to miało służyć?

Bo wg mnie zrobi się bajzel i kolejny raz odchodzimy od zasad NBA w sumie nie wiem czemu.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszczur, Ty się nie łudź. Negocjować to negocjuje większość i to od dawna, tu chodzi o ogłaszanie wymian.

Też jestem zdania, że ciekawiej by było gdyby one były ogłaszane np wraz z rozpoczęciem draftu lub zakończenia finału.

I oczywiście daleki jestem od podejrzeń, że ta zmiana może mieć związek z wymianą, którą klepną january☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż jestem potencjalnym beneficjentem zaistniałej sytuacji to jednak zgadzam się z Tecem.brak awansu lub odpadnięcie z playoffs nie powinno być premiowane możliwością wcześniejszych negocjacji.

Zapraszam do odpowiadania na moje oferty :)

 

w sumie to też nie wiem po co otworzono te okienko. Obawiam się, że to zupełnie przykryje PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszczur, Ty się nie łudź. Negocjować to negocjuje większość i to od dawna, tu chodzi o ogłaszanie wymian.

Też jestem zdania, że ciekawiej by było gdyby one były ogłaszane np wraz z rozpoczęciem draftu lub zakończenia finału.

I oczywiście daleki jestem od podejrzeń, że ta zmiana może mieć związek z wymianą, którą klepną january☺

Negocjować wolno, bo póki co rozmowy międZy GM'ami nie są ściśle regulowane, ale inną sprawą jest finalizacja wymiany zanim część ligi teoretycznie będzie miała możliwość wziąć w niej udział.

 

Poza tym nawet powszechne występowanie zachowań nieetycznych nie jest argumentem przemawiającym za rezygnacją z etyki jako takiej :smile:

Zapraszam do odpowiadania na moje oferty :smile:

Michaś - no jak mam odpowiadać jak mi ręce opadają po Twoich ofertach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Oczywiście, że widziałem kontrakt Dinwiddiego. Budżetu mi nie zapchał

2. Czy mogłem więcej zyskać? Dużo więcej raczej nie, Damian Jones to był dla mnie zbędny ballast I chciałem go dorzucić do każdego trade'u jaki zrobię. Bardziej się nie rozpisuje bo informacja to złoto;)

W sumie zgadzam się, że trade'y nie powinny być ogłaszane podczas trwania playoffs ale negocjacje za kuluarami powinny być dozwolone cały rok.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się do Spencera uprzedziłeś. Deal z Bogutem nie był jedyny jaki miałem do klepnięcia za Spencera, dodatkowo kilka innych ekip (pozdrawiam Pelicans zwłaszcza) było nim zainteresowanych.

 

Szczerze, to bardzo lubię Spencera ;) ale z tym kontraktem to ja go nie uważałem za super asset, szczególnie, że w rl NBA w Nets będzie rządził Russell, a Lin wraca po kontuzji, więc Spencerowi przypadnie jakieś 15 minut jak dobrze pójdzie... chyba nie jest to poziom gracza za 9 mln/sezon? Wiem, jest młody, rozwija się i w tym nadzieja, ale mi się wydaje, że to Ty jakoś go bardziej opchnąć próbowałeś, więc można było lepiej negocjować ;) chociaż końcowo tego picku w 3. dziesiątce draftu nie dostałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nets będą chcieli handlować Nim, a sporo klubów miało na Niego ochotę, więc teza o byciu trzecim PG wydaje się wątpliwa. Zwłaszcza, że rynek na dobrych PG jest ubogi.

 

Teraz jak ma spadający kontrakt, to dużo za niego nie dostaną :P powinni go sprzedać, gdy grał świetnie przy kontuzji Russella i miał jeszcze 1,5 roku kontraktu, a tak to myślę, że więcej niż late 1st za niego nie dostaną. Różnica między rl NBA, a beGM, to kontrakt, który w beGM może Suns krzywdy nie zrobi teraz jak mają tyle miejsca w salary, ale za te 2 lata i braku rozwoju Dinwiddiego może już to trochę boleć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam było na rękę jak ty i jeszcze chyba dwie osoby go zaniżały, a wiedziałem że January jest na musiku by go oddać. Myślałem, że go łyknę za bezcen przy tej narracji. W sumie to trochę dziwię się Jaśkowi, bo najlepsze co dostał to chyba Valentine.

Najlepsze co dostal to wolne 4-5 baniek w salary za rok a przy planie dwoch all starow do Butlera to sporo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak ma spadający kontrakt, to dużo za niego nie dostaną :tongue: powinni go sprzedać, gdy grał świetnie przy kontuzji Russella i miał jeszcze 1,5 roku kontraktu, a tak to myślę, że więcej niż late 1st za niego nie dostaną. Różnica między rl NBA, a beGM, to kontrakt, który w beGM może Suns krzywdy nie zrobi teraz jak mają tyle miejsca w salary, ale za te 2 lata i braku rozwoju Dinwiddiego może już to trochę boleć :tongue:

 

Akurat niska cena za SD to chyba trochę plus dla Boguta.

Lepsze drużyny będą w stanie się o niego pokusić, a nie tylko szorujący dno przebrzydli tankerzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko.

O to chodzi, że według zasad NBA właśnie można już ogłaszać wymiany.

Playoff teams can trade players during the playoffs who are not on their playoff roster.

The prohibition on trades lasts until the day following the team's final game of the season

 

Wiec jest równo. Bez wyjątków. Dlatego to wrzuciłem.

Btw ktoś tam delikatnie przemycił aluzję, że zrobiłem to pod siebie, negocjacje z Bogutem na poważnie zaczęły się 1.5h po moim ogłoszeniu. Bardziej to chciałem poczytać o Waszych wymianach ;)

 

 

Dzięki za wyjaśnienie, nie wiedziałem o tym, myślałem, że dopiero podczas draftu, może dlatego, że coś nie kojarzę tradów w Real NBA w tym okresie.

Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.