Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Również jestem zaskoczony... o ile pozbycie się KCP z Korkmazem i 1st 24' za spadajacy kontrakt Matthewsa i 2nd rounder daje się wybronić, to kompletnie nie mam pojęcia, o co chodzi z dealem MIN-ATL...

 

Nie wiem, czy to o innego Simmonsa chodziło, czy po prostu to wygląda aż tak źle... Jonathan Simmons za 1st i 2nd roundera, w jakim świecie ja się obudziłem? :P za Tobiasa Harrisa cena była podobna/może nawet mniejsza.

 

Minnesota to w ogóle nie jest lojalna ;p wszyscy, którzy tam przychodzą, szybko odchodzą ;p ale co jak co, wiele dobrych deali i sytuacja z pickami i salary dużo lepsza niż była ;) Danny Ainge? Chyba nie będę już odpisywał ;)

 

A odnośnie wypowiedzi Ronniego, to zobaczysz, jak będziesz się przebudowywal, czy ludzie tak chętnie będą dawać picki, bo według mnie tak dobrze to nie ma :P chociaż ten deal z Simmonsem może robić wrażenie, że tak jest ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, ze zero wiedzy mam na temat NCAA, i będę starał się pozostać w PO przez najbliższe 10 lat ;)).

Nie chce być złym prorokiem, ale o ile Toronto i Detroit wypadają z PO, to zaraz tam wskoczy Orlando i Bulls. Osobiscie nie widzę Indiany w PO, ale może się mylę. Zobaczymy jak rozegrasz to FA, bo zaraz możesz być przystawiony do muru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zaskoczony... o ile pozbycie się KCP z Korkmazem i 1st 24' za spadajacy kontrakt Matthewsa i 2nd rounder daje się wybronić, to kompletnie nie mam pojęcia, o co chodzi z dealem MIN-ATL...

 

Minnesota to w ogóle nie jest lojalna ;p wszyscy, którzy tam przychodzą, szybko odchodzą ;p ale co jak co, wiele dobrych deali i sytuacja z pickami i salary dużo lepsza niż była ;) Danny Ainge? Chyba nie będę już odpisywał ;)

 

A odnośnie wypowiedzi Ronniego, to zobaczysz, jak będziesz się przebudowywal, czy ludzie tak chętnie będą dawać picki, bo według mnie tak dobrze to nie ma :P chociaż ten deal z Simmonsem może robić wrażenie, że tak jest ;p

 

 

dostaje co chwile proposy typu żebym oddał josepha z teodosica za jakiś dłuższy kontrakt 20mln gracza na podobnym poziomie i pick 1st. Gdyby mnie interesowało tankowanie miałbym już z trzy picki od innych. Co prawda są to picki typu Hou czy drużyn z PO ale wiesz, jeśli chodzi o 21 czy 22 rok i biorąc pod uwagę jak szybko się u nas zmienia sytuacja 1st to 1st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostaje co chwile proposy typu żebym oddał josepha z teodosica za jakiś dłuższy kontrakt 20mln gracza na podobnym poziomie i pick 1st. Gdyby mnie interesowało tankowanie miałbym już z trzy picki od innych. Co prawda są to picki typu Hou czy drużyn z PO ale wiesz, jeśli chodzi o 21 czy 22 rok i biorąc pod uwagę jak szybko się u nas zmienia sytuacja 1st to 1st.

Tylko ze jak tankujesz bez swojego picku, to przegrywanie Ci nie pomaga ;p i właśnie dostaniesz pewnie pick spoza loterii jeśli już, a wiadomo, że to raczej mniejsza szansa na przyszłego All-Stara ;p

 

@Bogut i @Emes, bo na fonie nie mogę cytować ;p

 

to, że ktoś dopiero zaczął grać, nie znaczy, że jego opinie są gorsze ;p

 

ogólnie to niektórzy nie patrzą przyszłościowo, ale jeśli Emes zdobył picka 24' to chyba jednak patrzy przyszłościowo ;p według mnie mozna bylo np. oddać gorszy z picków Atl/Ind 24' i wyglądałoby to lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem tego ruchu Atlanty z Simmonsem, choć wcześniejszy był dobry.

 

SAS idzie all in, bo w sumie nie mają wyjścia, muszą się wzmacniać.

 

Ciekawią mnie ruchy Indiany z wiadomych przyczyn, zapowiada się, że walka o PO na wschodzie może być zacięta i w większym gronie niż w tym roku. Wydaje mi się, że tankerzy to tylko Nets, Toronto, Detroit. Charlotte i Miami nie mają picków, więc będą walczyć a przynajmniej nie odpuszczać a o PO będą walczyły - Indiana, Chicago a może nawet też Atlanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Przypominam o konieczności aktualizacji rosterów w arkuszu po wymianach. Jest straszny burdel po ostatnich Waszych ruchach, przykładowo Simmons widnieje w dwóch drużynach. Cytuję wszystkich, bo nie wiem sam na ten moment, kto z Was ma tam co do poprawy. Przy okazji przypominam, że jak już sobie zrobicie trejdzik i aktualizujecie własny skład, to można to zrobić też dla partnera, dzięki czemu nie ma potem bałaganu takiego jak ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od razu mówię, że tego naprawiać nie będę.

Pół roku temu jakoś pisałem - jak coś to nie ruszajcie nic.

 

A teraz burdel jest totalny, część graczy to w ogóle wyparowała z arkusza.

Ja się w odtwarzanie tego bawić nie zamierzam, a osoba, która taki syf zrobiła niech się za to weźmie.

Wprowadzić wraz z umieszczeniem transferu na forum obowiązek dokonania zmiany w arkuszu do końca bieżącego dnia.

 

W przeciwnym razie zablokowanie transferu i zakaz handlu zawodnikami, którzy wzięli udział w niedoszłym transferze w danym okienku i po problemie. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzić wraz z umieszczeniem transferu na forum obowiązek dokonania zmiany w arkuszu do końca bieżącego dnia.

 

W przeciwnym razie zablokowanie transferu i zakaz handlu zawodnikami, którzy wzięli udział w niedoszłym transferze w danym okienku i po problemie. 

 

Zbyt ostra restrykcja na moje. Moim zdaniem nie powinno byś musu robienia arkusza na już, ale robienie sobie zmian połowicznych powoduje, że robi się straszny bałagan, zwłaszcza w pickach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.