Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wytłumaczyć ten ruch.

 

Też mi szkoda trochę tego Rabba, bo Miśki lubią no-name'y, oni z Martina, Davisa, Seldena Jr potrafili zrobić graczy NBA. Z drugiej strony to wszystko przy tankowaniu, nie wiem, czy kiedyś Rabb będzie istotną opcją w drużynie walczącej o jak najwyższy seed. Lance to gracz na tu i teraz, ale jest przy tym bardzo solidnym backupem, zdaje się, że Born Ready najgorsze momenty kariery ma już za sobą.

Teraz mam aż 7 wartościowych typa na obwodzie - Harden, Gordon, Rivers, Ariza, Payton, Smith, Lance. Ławkę mam bogatą i liczę, że może w końcu Rakiety nie będą traktowani jako drużyna jednego Hardena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianach Cavs, w stosunku do rzeczywistości i ostatniego meczu, to w Cavaliers zagrało 3 zawodników z mojego składu: James, Korver i Jeff Green. Trochę się boję, że na mój zespół będzie się patrzeć przez pryzmat rzeczywistych wyników Cavaliers:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianach Cavs, w stosunku do rzeczywistości i ostatniego meczu, to w Cavaliers zagrało 3 zawodników z mojego składu: James, Korver i Jeff Green. Trochę się boję, że na mój zespół będzie się patrzeć przez pryzmat rzeczywistych wyników Cavaliers:)

Jezeli bedziesz dokonywal opisow skladu a w czasie PO analizy to watpie by tak bylo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio Hornets dali się nabrać na O'Neale'a za 2 2nd roundery :tongue: dostałem taką samą ofertę :tongue: stwierdziłem, że spadający kontrakt (no niby potem RFA, ale przy sporej ofercie można nie wyrównać :tongue:) nie jest warty więcej niż jednego 2nd roundera... nie rozumiem tego ruchu ze strony Hornets szczególn.ie, że Hornets są raczej w rebuilding mode

 

january się teraz wkurzy, jak się okaże, że M.Gasol będzie game changerem w Celtics ;) ale spoko wymiana ogólnie, zaskoczyłeś mnie, że wychwalany pod niebiosa M.Gasol nagle został wymieniony na kontuzjowanego Cousinsa, który może wybrać inny klub latem ;p

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Matki chowajcie córki, córki chowajcie matki.

Russell-Butler-George-Ingram-Cousins nadciąga ;)

Dwaj połamani, dwaj minusowi i jeden którego nie ma:)

 

Poza tym jak chcesz zmieścić prawie 30 milionów cap holdu Cousinsa + Butlera + Russella + Ingrama + Dinwiddie + minimalne kontrakty i podpisać George'a bez praw Birda? Czy ja tutaj coś z zasadami jestem na bakier?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się Royce podoba w Jazz i bardziej po prostu wierzę w skauting Utah [coś ala Ingles] niż w swoje umiejętności wyławianie w tyłach draftu. Kwestia perspektywy.

 

Co do Kemby to jedyna lepsza oferta jaką dostałem była z Bostonu, ale potem została wycofana, więc cóż, uznałem iż większej wartości w ostatnim roku umowy mieć nie będzie. Generalnie początkowo rebuildingu nie planowałem, lecz uznałem iż ten roster za dużo dobrego mi już nie przyniesie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wręcz przeciwnie - jak to mówił Camby BRACI SIĘ NIE TRACI, RIGHT :D ?

Nie wiem co Camby wypisuje, bo on tutaj pieje z zachwytu nad Hieldami i innymi swoimi graczami, a kozacki na razie ostatni trymestr Davisa da mu PO plus trzeba pamietac o kontuzjach w wielu ekipach.

Walker-Middleton-Giannis, niech PG się zastanowi gdzie będzie miał lepiej :)

Czyli nie zlozyles jeszcze broni, good job z Walkerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze George nie mogl dogadac sie z DMC i stad deal...? Gdyby Leszczur zasial troche fermentu po dealu to moze dla niektorych bylby to wyznacznik przy podejmowaniu decyzji...?

Boston Celtics serdecznie dziękuje DMC za jego wkład w rozwój drużyny.

Jednakże celem nadrzędnym klubu z tak wielkimi tradycjami jest osiągnięcie jak najlepszego wyniku w tegorocznych playoffs oraz umożliwienie drużynie dalszego rozwoju w przyszłości.

Stąd decyzja o wzmocnieniu drużyny świetnym weteranem, który odciąży Paula George'a i zapewni stabilizujący wpływ w szatni.

Wszystkim zaangażowanym w tę wymianę życzymy samych sukcesów w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi są plusowi od pewnego czasu (DLO od powrotu, nie licząc minut z Ok4, Ingram od dobrych kilku tygodni), nie chcę mi się teraz podawać cyfr itd, skoro będę robił to za niecałe 4 miesiące. Wtedy pogadamy ok :smile: ?

Butler ma wrócić jeszcze w tym sezonie, też nie ma sensu pisać teraz.

 

Kontuzja Butlera na 3 trymestr spowodowała taki, a nie inny ruch, ułożyłem sobie wszystko w głowie i plan jest teraz już ;-)

Wiele sie jeszcze moze wydarzyc, ja po prostu w tej chwili nie mam pojecia jak chcesz podpisac georga, majac cap hold cousinsa. Chyba ze chcesz pisac elaboraty o tym jaki rabat george da lakersom:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.