Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Uruchomili sobie szanse na wcf? 

 

Szanse jakieś na pewno teraz mają. Kluczowy, zresztą jak i do tej pory, będzie RW ze swoją formą. Jeśli pojawi się RW z początku sezonu no to nie ma szans najmniejszych, jeśli będzie więcej tego agresywngo, wszędobylskiego Russella to kto wie. Bardzo się spłaszcza ta drabinka z miejsc 2-6. Być może OKC będą jedyną drużyną bez HCA, która będzie faworytem w swojej parze. 

Mnie najbardziej zaskoczyło jak po chwili rzuciłem okiem na payroll. Są wyraźnie silniejsi, a chyba 2 mln mniej wydają na kadrę. Fajne okno

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę January wcisnął tego Lylesa, który będzie miał ogromne problemy z minutami po powrocie Milsapa.

 

Bardzo kiepski ruch OKC

To powinieneś go oceniać na podstawie wcześniejszej gry, która była bardziej miarodajna.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinieneś go oceniać na podstawie wcześniejszej gry, która była bardziej miarodajna.

Przecież już wiadomo, że Camby losuje karteczki z jakiejś miseczki ;)

 

Szkoda nieaktywności GMa OKC, bo może by teraz byli w grze o HCA. Jednak z szóstego miejsca też będą mogli przyatakowac, zwłaszcza w pierwszej rundzie te spotkania powinny być wyrównane.

 

Imho bardzo dobrze, że nie pokusił się ten ten wielki kontrakt Millsapa. Zależy ile picków leżało na stole i jakich jeszcze, ale Oladipo na 4 lata z pensja 21 mln zapowiada się, że będzie jednym z przyjemniejszych kontraktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja opinia mnie nie interesuje. Jesteś naczelnym hejter Clippers.

Jestem realista. Za 2-3 lata bedziesz urzadzal cyrk, ze rada dyma ciebie i robi z griffona i cp3 FA ale to twoj biznes. Masz team na pierwsza runde PO i nawet nie ma opcji bys wskoczyl do drugiej bez kontuzji z ekip 1-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2020/2021 to cała trójka będzie pewnie minusowym kontraktem, więc wątpliwe by rada pomagała LAC. Ogólnie sytuacja finansowa Clippers jest tragiczna.

 

Bardzo źle się stało, że doszło do przedłużenia DeAnde Jordana za 30mln na sezon, gdy wcześniej zablokowano Redicka.

 

Rada będzie naciskać LAFa na zrzucenie, chociaż jednego kontraktu, bo inaczej wyjście z patologii zajmie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem realista. Za 2-3 lata bedziesz urzadzal cyrk, ze rada dyma ciebie i robi z griffona i cp3 FA ale to twoj biznes. Masz team na pierwsza runde PO i nawet nie ma opcji bys wskoczyl do drugiej bez kontuzji z ekip 1-4

To inna sprawa, że rzeczywiście wygląda na to, ze tylko kontuzje mogą przepchnąć LAFA do 2 rundy. Sytuacja finansowa też jest nie do pozazdroszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2020/2021 to cała trójka będzie pewnie minusowym kontraktem, więc wątpliwe by rada pomagała LAC. Ogólnie sytuacja finansowa Clippers jest tragiczna.

 

Bardzo źle się stało, że doszło do przedłużenia DeAnde Jordana za 30mln na sezon, gdy wcześniej zablokowano Redicka.

 

Rada będzie naciskać LAFa na zrzucenie, chociaż jednego kontraktu, bo inaczej wyjście z patologii zajmie lata.

 

Już teraz pewnie LAC będą na minusie, a w przyszłym roku będą mieli pewnie ok. 150 mln w salary jeśli nic nie zrzucą (opcja Melo to no-brainer)... patrząc na to, że chyba nikt nie skusi się na DeAndre (trzeba by chyba dopłacić), LAF powinien spróbować wytransferować Griffina (o ile coś za niego dostanie) lub CP3 (tu powinien dostać niezły pakiet)... pytanie, czy LAF w ogóle ma pojęcie o tych karach za wydawanie kasy i skłoni go to do jakiś oszczędnościowych ruchów.

 

O ile można się śmiać z Wolves, że się osłabiają, to jako przebudowę oceniam te ruchy bardzo dobrze i LAF powinien zrobić coś podobnego jeśli chce uniknąć kar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2020/2021 to cała trójka będzie pewnie minusowym kontraktem, więc wątpliwe by rada pomagała LAC. Ogólnie sytuacja finansowa Clippers jest tragiczna.

 

Bardzo źle się stało, że doszło do przedłużenia DeAnde Jordana za 30mln na sezon, gdy wcześniej zablokowano Redicka.

 

Rada będzie naciskać LAFa na zrzucenie, chociaż jednego kontraktu, bo inaczej wyjście z patologii zajmie lata.

Tylko jak zrzucić te kontrakty? Jedyna opcja to oddać Paula, ewentualnie w przyszłym sezonie może jeszcze znajdzie się chętny na Griffina, ale z tym kontraktem może być ciężko. Zrzucenie tych grajków oznacza przebudowę, a pickow brak. :)

 

Ja żałuję, że rada zablokowała Reddicka, byłoby jeszcze śmieszniej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś zachować swoje mądrości dla siebie ?

 

Jak chcesz wiedzieć to pewien GM pytał o DeAndre kilkukrotnie i nie nie musiałem nic dopłacać. Wartość DeAndre , Griffina czy CP3 jest dużo większa niż uważasz.

 

Takie posty nie powinny ukazywać się na forum bo robią tylko dyskredytacje moich zawodników.

 

Jego post jest tym co twój teraz :)

 

A prawdy w Nim tyle co o C. Lee za którego ponoć CM odrzucał znakomite oferty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś zachować swoje mądrości dla siebie ?

 

Jak chcesz wiedzieć to pewien GM pytał o DeAndre kilkukrotnie i nie nie musiałem nic dopłacać. Wartość DeAndre , Griffina czy CP3 jest dużo większa niż uważasz.

 

Takie posty nie powinny ukazywać się na forum bo robią tylko dyskredytacje moich zawodników.

 

Oczywiście, że mogę to zachowywać dla siebie :) ale myślę, że warto czasem podzielić się mądrościami ;)

 

Pytał o DeAndre, ok, ale pytanie kiedy - przed czy po extension? ;) bo to ma znaczenie - bez extension to był fajny asset, ale po extension to już, przynajmniej mnie, nie kusi ;)

 

Griffin w real NBA poszedł za fajne assety, ale czy tu dostaniesz za niego aż tyle? Wątpię, ale myślę, że coś dobrego możnaby wyciągnąć. CP3 wiadomo - dobry gracz i wiele warty :)

 

Nie chodzi o dyskredytacje Twoich graczy. Jeśli tak jest, to sorki - to nie był mój zamiar. Głównie chodzi mi o to, czy wiesz, jakie są konsekwencje za bycie ponad hard cap tak wiele? I co zrobisz, aby tego uniknąć? Bo naprawdę nie chcę, żeby jakaś ekipa upadła, a w sumie mógłbym chcieć, skoro mam Twój pick 22' :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawdy w Nim tyle co o C. Lee za którego ponoć CM odrzucał znakomite oferty :tongue:

Znajdź mi kibica Knicks, który uważa, że Lee jest przereklamowany i niewarty swojej umowy. 

 

Posiadanie tego zawodnika mi bardzo odpowiada, a że walczę cały czas o wynik, to tym bardziej nie widziałem sensu, żeby się z nim rozstawać, nawet za pick. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź mi kibica Knicks, który uważa, że Lee jest przereklamowany i niewarty swojej umowy. 

 

Posiadanie tego zawodnika mi bardzo odpowiada, a że walczę cały czas o wynik, to tym bardziej nie widziałem sensu, żeby się z nim rozstawać, nawet za pick. 

 

Lee to bardzo fajny zadaniowiec, ale jak obserwuje rynek to nie widzę wielkiego zainteresowania na takich graczy, zwłaszcza że umowa nie zachęca. Mało kto szuka gracza na długiej umowie z dość solidnym rocznym wydatkiem. Pisaliśmy o tym nieraz i ja tutaj zdania nie zmieniam :)

Jedno jest pewne na pewno nie będę dokładać picka do DeAndre czy Griffina.

 

To wystaw ich na sprzedaż, bo sam chyba widzisz, że potrzebujesz soft przebudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O DeAndre pytał po ale raczej wtedy nie mógł pójść ,zresztą pewien inny GM też o niego pytał po.

 

Griffin poszedł za bardzo nie wiele a była oferta za George ,która bardziej określa jego wartość.

 

Co do reszty to nie będę ujawniać takich informacji na forum publicznym.

 

Jedno jest pewne na pewno nie będę dokładać picka do DeAndre czy Griffina.

 

jasne - nie musisz ujawniać informacji na forum :) ale ogólnie chyba forum jest do dyskusji i wyrażania swojej opinii, więc chyba mogę pisać o Twoich zawodnikach? ;) jeśli masz ofertę przynajmniej taką jak w realu za Griffina, to bym się nie wahał na Twoim miejscu :)

 

no i jeszcze jedno, bo ciągle się do tego nie odnosisz - czy patrzysz na swoją sytuację finansową w przyszłym sezonie i następnych latach? :) bo chyba nikt z grających nie chce, żeby ktoś Ci coś zabierał z powodu tych kar za przekraczanie hard capu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

może tak , może nie ja zdania nie zmienię i nie będę dopłacał za DeAndre/Griffin/Paul żadnym pickiem.

 

Myślę, że Januaremu chodziło raczej o ten fragment, że będziesz sobie grał jakim składem będziesz chciał. Otóż nie.

 

Jednak w tym momencie to jest jednocześnie EOT, bo masz jeszcze czas na zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A prawdy w Nim tyle co o C. Lee za którego ponoć CM odrzucał znakomite oferty :P

 

Tu się z CM zgodzę w 100% w sprawie Lee. Idealnie wywiązuje się ze swojego kontraktu. W momencie gdy Knicks liczyli się jeszcze w walce o PO Courtney był jednym z tych, którzy ciągnęli tą ekipę do przodu. W momencie gdy KP padł Lee przyda się jeszcze bardziej(prawie 41% za trzy przy 1,6 trafionych na mecz). Dodatkowo ma spore doświadczenie gry na SF więc bez problemu może zastępować Andersona na tej pozycji

 

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze krótko co do tego Jordana. 

Skoro do Horforda ktoś dorzucał picki (co prawda przed sezonem, ale jednak), do Whiteside'a też, teraz ponoć Hassan był do wzięcia za pakiet z pickiem/jakimś młodym graczem, to czemu DAJ miałby być jakimś wyjątkiem? Przy aktualnych tendencjach płacenie centrowi 20 mln albo i więcej opłaca się tylko wtedy jeśli jest to absolutna czołówka i sam w sobie zmienia coś w grze, a nie 3/4 wypłaty generuje mu rozgrywający. Takie pieniądze można zdecydowanie lepiej ulokować. Loby łapać może nawet i Javale McGee za minimum czy inny Capela. 

 

I trochę z innej perspektywy. LAF, skoro masz takie ciężkie umowy do wydania to nie powinieneś czekać aż Ci ktoś przyśle Bradleya z Tadkiem Youngiem, ale intensywnie szukać wymiany sytuacyjnie, być może spróbować zaangażować jeszcze jakąś 3cią drużynę. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.