Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Szulim napisał:

Ja nie widzę problemu - ba, jestem za tym, żeby zmienić funkcjonowanie Rady i zrobić również rotacje Radnych tak aby każdy przez np pol roku robił w Radzie - można zrobić taką rotacje ze zawsze będzie min 1 osoba która jest dłużej w Radzie

dwa - również nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć osobne komórki do zajmowania się pewnymi elementami gry

- 2 osoby od CBA

- 2 osoby on mentoringu i oceny deali

- 2 osoby od ogarniania FA i offseason 

i nad tymi zespołami powiedzmy właśnie 3 osoby Radnych czuwających nad odpowiednim spięciem tego i ograniczaniu błędów - gdzie to byłoby rotacyjne dla wszystkich 

 

co do samego deala - dostawałem za Lonzo multum pytan, Eryko był jedynym który miał na tyle rozbudowana argumentacje i trochę mu zajęło przekonanie mnie do oddania Lonzo

Jakby nie uważam ze dobrym jest wrzucanie prywatnych rozmów ale jeśli będzie taka potrzeba to za zgoda Eryko przedstawię to wszystkim

Jest kilka kwestii wartych poruszenia. Za całokształt bardzo cenie obecną Radę, gra cały czas się toczy, nie ma jakiś wybuchów emocji z waszej strony jak to mialo miejsce w przeszlosci. Postulowalem kadencyjnosc Radnych juz od wielu lat, licze ze byc moze bedze to wprowadzone w przyszlosci. Takie wspoluczestnictwo w prowadzeniu rozgrywki  zmobilizuje zapewne wielu GMow. Nie znam sie na CBA, wiec moj wklad w zycie Rady bylby obecnie niewielki. Co wiecej pomysl @Tecu wydaje mi sie bardzo dobry, rynek BeGM wyceni zawodnika lepiej niz pojedyncza oferta. Jakkolwiek czesto brak ruchu jest najlepszym rozwiazaniem i powyzszy pomysl nie wyklucza tego, ze wszystkie oferty moga byc slabe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, january napisał:

GM po feedbacku może się wycofać z oferty.

nah, patogierka o rzucaniu kostkami, gdzie skill nie ma nic do rzeczy :P 

 

"Patogierka" nie ma nic wspólnego z tym, że tam są często prostsze i bardziej logiczne zasady nie stricte gierkowe.

Na przykład two way u nas można wzorować na waiwerze od nich.

Kolejność ustalamy raz a później zgłaszamy się po 2 graczy do komisza. Jak ktoś inny też się zgłosi to wygrywa ten który jest wyżej na liście i jednocześnie spada na sam koniec.

Proste, logiczne, szybsze, bo każdy wrzuca to raz, ewentualnie później druga tura.

35 minut temu, tangiers napisał:

Oby. Chyba, ze ,,tylko jedno w głowie ma'': Lonzo Balla.

Może,ale to narzędzie daje mu dźwignie do negocjacji i możliwość a nie przymus wycofania. Jeżeli chce to zrobi to, bo ma taką wizję, którą trzeba szanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

Co do ochrony nowych GMów.

Najczęstszym błędem nowych jest brak rozeznania rynku, dlatego:

Ja bym kopiował wzorce z Simki.

Trejd ok,ale na przykład 3 dni na możliwość złożenia ofert przez innych GMów i możliwość wycofania się nowego gma z trejdu.

Proste i logiczne.

Imo świetne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, january napisał:

Mam trzy pytania, może to coś rozjaśni :) 

1. Czemu nie wrzuciłeś Giddeya na trading block?
2. Czy z kimkolwiek jeszcze negocjowałeś potencjalny deal Giddeya?
3. Czy znasz kwestię obecnych problemów zdrowotnych Lonzo?

Na dwa pierwsze pytania- zglosilem sie do Szulima z Joshem, bo strasznie chcialem Lonzo i jest to jedyny pg jakiego chce i będę chcial, wiec nawet nie czulem potrzeby rozenania na rynku

i tak, znam problemy zdrowotne lonzo😎 

a co do tego smiesznego thybulle'a - chlop jest takim inwalida ofensywna ze nawet jego overrated perimeter d nigdy tego nie ukryje - mi zalezalo na uzupełnieniu rotacji pod koszem, szczególnie defensywnie - a Noel od wejścia do ligi pokazuje ze jest swietnym obrońca - wiec to moja decyzja jak chce mieć skonstruowana ekipe, chyba ze to reszta graczy o tym decyduje

blokujcie ten trade jak chcecie, ja i tak dobre 4,5 roku temu mialem miec wszystkie wymiany blokowane, a z czasem okazało sie, ze były mega dobre, także pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Cieszę się że qcin w końcu pozwoli ci coś zrobić samemu! 

Nie no już nie przesadzaj, nie wierze ze np to nie był samodzielny deal LAF-a

 

 

Minnesota Timberwolves in : #24

Minnesota Timberwolves out : #25, #46, 3.000.000 cash

Golden State Warriors in : #25, #46, 3.000.000 cash

Golden State Warriors out : #24

 

 

Watpie żeby mac czy Qcin w tym maczali palce. Plus Qcin mysle że więcej by też wyciągnął za zrzutkę Inglesow i lenów tego świata. 


 

skoro @Eryko już zaargumentowal dlaczego chce noela i @Szulim nawet polubił jego post, to możemy wrocic do tematu jesli bedzie nadal zainteresowany, rado? 
pusciliscie Giddeya tak łatwo to thybulle za noel, 2nd round i 3mln tez chyba powinno przejść ? 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szulim napisał:

Chciałbym powiedzieć @RonnieArtestics ze tam połowa wypowiedzi była o moim dealu wiec nie myśl ze like był do noela ;) 

A jeśli Eryko się zgłosi z tym dealem ponownie - zapraszam. 

Czyli argumentacje Eryko w przypadku oddawania jednego z najlepszych prospektow w lidze razem z 1st rounderem za Lonzo Bonzo potrafiłeś zrozumieć a argumentacje czemu chce Noela za Thybulle  już nie potrafisz ? Dziwne to :( 

 

Ale ok, złożyłem właśnie taką ofertę Eryko, jesli bedzie zainteresowany nadal, to wie ze ma się zgłosić do rady. 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Nie no już nie przesadzaj, nie wierze ze np to nie był samodzielny deal LAF-a

 

 

Minnesota Timberwolves in : #24

Minnesota Timberwolves out : #25, #46, 3.000.000 cash

Golden State Warriors in : #25, #46, 3.000.000 cash

Golden State Warriors out : #24

 

 

Watpie żeby mac czy Qcin w tym maczali palce. Plus Qcin mysle że więcej by też wyciągnął za zrzutkę Inglesow i lenów tego świata. 


 

skoro @Eryko już zaargumentowal dlaczego chce noela i @Szulim nawet polubił jego post, to możemy wrocic do tematu jesli bedzie nadal zainteresowany, rado? 
pusciliscie Giddeya tak łatwo to thybulle za noel, 2nd round i 3mln tez chyba powinno przejść ? 

 

pomidor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2022 o 07:20, ignazz napisał:

Smutne ze już po pierwszej wymianie widać jak na dłoni dlaczego niektórzy GM zachowują się jak ostatnie szmaty w dyskusjach i głosowaniach na „niby” inny nieznaczący temat np. Głosowanie na Hardena vide wartość picku Pelicans 

przeciez ta wymiana ( zupełnie nie dziwi mnie tu znowu ciechocinski udział Sylvka który Seryjnie negował istnienie Spółdzielni ale zawsze tak przypadkiem „przechodził obok z tragarzami”

 

opiera się tylko i wyłącznie na wartości pickow i tu twoje zapewnienia @Qcin_69 ze przecież nie o pick chodzi ( w dyskusji o Hardenie) to chyba najgłupsze i bardzo prymitywne kłamstwo. 
@człowiek...morza serdecznie gratuluje fantastycznego ruchu na finansach kosztem twoich resztek poczucia przyzwoitości. Ta wymiana fajnie to pokazuje gdzie w sumie masz realizm gry. Mam prośbę jak będziesz atakował innych GM lub pisał coś o swoim legacy wstaw proszę przed twoja wypowiedzią twoja cześć wymiany aby łatwiej było nowym GM zrozumieć śmiechy innych z racji jak tanio się można sprzedać. @LAF gratulacje bo paru chłopaków ciężko popracowali aby wyszło jak wyszło i tu zawsze będzie takie 50/50 gdzie cześć pomyśli ze jesteś słupem a cześć ze wydymales innych łącznie z prezesem. 

AB345287-BB37-4-FAD-BBD3-72093-B26-FE32.

Fukc You too

Dostałem ofertę, która przyjąłem. Nie byłem nawet inicjatorem. Co miałem zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.