Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Smutne ze już po pierwszej wymianie widać jak na dłoni dlaczego niektórzy GM zachowują się jak ostatnie szmaty w dyskusjach i głosowaniach na „niby” inny nieznaczący temat np. Głosowanie na Hardena vide wartość picku Pelicans 

przeciez ta wymiana ( zupełnie nie dziwi mnie tu znowu ciechocinski udział Sylvka który Seryjnie negował istnienie Spółdzielni ale zawsze tak przypadkiem „przechodził obok z tragarzami”

 

opiera się tylko i wyłącznie na wartości pickow i tu twoje zapewnienia @Qcin_69 ze przecież nie o pick chodzi ( w dyskusji o Hardenie) to chyba najgłupsze i bardzo prymitywne kłamstwo. 
@człowiek...morza serdecznie gratuluje fantastycznego ruchu na finansach kosztem twoich resztek poczucia przyzwoitości. Ta wymiana fajnie to pokazuje gdzie w sumie masz realizm gry. Mam prośbę jak będziesz atakował innych GM lub pisał coś o swoim legacy wstaw proszę przed twoja wypowiedzią twoja cześć wymiany aby łatwiej było nowym GM zrozumieć śmiechy innych z racji jak tanio się można sprzedać. @LAF gratulacje bo paru chłopaków ciężko popracowali aby wyszło jak wyszło i tu zawsze będzie takie 50/50 gdzie cześć pomyśli ze jesteś słupem a cześć ze wydymales innych łącznie z prezesem. 

AB345287-BB37-4-FAD-BBD3-72093-B26-FE32.

Fukc You too

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Qcin_69 napisał:

świetny ruch Laf, nie spodziewałem się tak mocnego uzupełnienia s5

Lamelo-Booker-Khris-Tatum-Robert 

wow

Nie zapominajmy że Wolves nie będą zgrani ze sobą, bo Middleton dotrze do klubu na kilka dni przed rozpoczęciem sezonu ;]

A laf mógł jednak wyciagnac więcej za te smieci co pozbierał, czy w dealu z knicks wyciagnac cokolwiek. Stawiam ze ty byś to lepiej rozegrał 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Smutne ze już po pierwszej wymianie widać jak na dłoni dlaczego niektórzy GM zachowują się jak ostatnie szmaty w dyskusjach i głosowaniach na „niby” inny nieznaczący temat np. Głosowanie na Hardena vide wartość picku Pelicans 

przeciez ta wymiana ( zupełnie nie dziwi mnie tu znowu ciechocinski udział Sylvka który Seryjnie negował istnienie Spółdzielni ale zawsze tak przypadkiem „przechodził obok z tragarzami”

 

 

Była to najlepsza oferta to ją przyjąłem i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sylvinho. napisał:

Była to najlepsza oferta to ją przyjąłem i tyle. 

No bo głównym assetem był 1rd Pels 2024. I dlatego dyskusje o Hardenie uważam za niesmaczna. 

Q udawał ze to nie ma znaczenia. A jak widać ma. 

(Znaczy w Pels extension a nie z czasów wcześniejszych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

No bo głównym assetem był 1rd Pels 2024. I dlatego dyskusje o Hardenie uważam za niesmaczna. 

Q udawał ze to nie ma znaczenia. A jak widać ma. 

W sensie ja mogę wypowiadać się tylko za siebie i patrząc po ruchach Hardena w real NBA dalej uważam, że nie przyjął by tego extension od Pelicans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ozzy110 napisał:

A nie było nią wysłanie #1 do Wizards?

No ta wymiana była z adnotacją, że to pierwsza część. Liczę po prostu na to, że Bulls nie oddali #1 draftu za bliżej nieokreślony future 1st, bo jeśli tak się stało, to poważnie muszę się zastanowić co ja tu robię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, karpik napisał:

A kiedy będzie druga część wymiany Bulls - Wizz? @Sylvinho. @Pablo81?

Została wrzucona w temacie 2 tury FA.  

Chi in: Keldon, Davion, Kenyon, pick Mem 26 (top 3 protected), Mcconnell, Payton, Iguodala

Chi out: Sexton

Wiz in: Culver, Sexton

Wiz out: Keldon, Davion, Kenyon, Gallo, Iguodala, snt Robinson 

Mem in: snt Robinson 

Mem out: Culver, Payton, pick Mem

Atl in: Gallo

Atl out: Mcconell 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sylvinho. napisał:

Została wrzucona w temacie 2 tury FA.  

Chi in: Keldon, Davion, Kenyon, pick Mem 26 (top 3 protected), Mcconnell, Payton, Iguodala

Chi out: Sexton

Wiz in: Culver, Sexton

Wiz out: Keldon, Davion, Kenyon, Gallo, Iguodala, snt Robinson 

Mem in: snt Robinson 

Mem out: Culver, Payton, pick Mem

Atl in: Gallo

Atl out: Mcconell 

To wrzućcie to porządnie rozpisane do wątku z wymianami. Za 2 lata jak ktoś będzie chciał coś znaleźć, to w życiu nie wpadnie na to, żeby szukać w watku o II turze FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deal do zablokowania. Giddey to najlepszy asset Phoenix i ma isc za polamanego Lonzo? To jakis zart. Giddey i 2 picki to jest pakiet za superstara/all stara.

Zglaszam oficjalnie @człowiek...morza na osobe do oceny tradow nowych GMow. Jesli jego kandydatura jest zbyt kontrowersyjna to rowniez moge sie tym zajac. Ewentualnie mozemy to robic w duecie. Mozna stworzyc funkcje mentora dla nowych. Standard w roznych organizacjach.

 

5 minut temu, Sylvinho. napisał:

Jakbym wiedział, że Giddey jest dostępny za taką cenę to sam bym rzucił coś lepszego.

Np. Duranta :)

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.