Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, karpik napisał:

No to jeśli było jak piszesz, to moim zdaniem to kolejna kompromitacja Rady ws. transferowych. To była absolutnie uczciwa oferta i nie było żadnych podstaw do zablokowania. Równie dobrze mogłeś nie wrócić z poprawioną ofertą. Jak porównamy to dealu z Lonzo, to się chce zwyczajnie rzygać.

Nie nazwałbym tego kompromitacja. Rada zupełnie słusznie doradziła nowemu GM aby skupił się w pierwszym etapie na uporządkowaniu kwestii kontraktów graczy wysokich. Nowy GM dostał dobra ofertę w osobie Franza ale mimo wszystko za drugiego najlepszego gracza OKC którego Rada nie rekomendowała robić na dzień dobry. Ostatecznie z tego co wiem GM OKC spróbował ale efektów nie znam. 

W OKC była nierówność środków finansowych dla graczy wysokich vs niskich a gra nba obecnie szybciej i niżej. Stad taka rada Rady. 

Daleki jestem od krytyki bo wiem tylko tyle co mi przekazał sam zainteresowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ode mnie rada chciala za tobiasa harrisa 2 picki 1-rundowe+liddella i niewysylanie salary w zamian xd

łooo panie ale bullshit :D

Eryko napisał że wymiana jest Liedel + Bouknight za Harrisa

napisałem tobie, ze Rada się zgodzi jak dorzucisz 2x2nd

nawet nie było informacji o żadnych innych rzeczach, a tym bardziej o jakiś 1stach, więc proszę cię nie bullshituj tutaj z dupy 

a na moje pytanie, jak miał wyglądać deal w całości bo coś napisałeś o rocznych spadach, nie odpisałeś mi - więc proszę cię - nie kłam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

To już nieistotne. Rada ostatecznie zrobiła swoje 

Ale to był dalej FW i CR za OG plus dodatek 

Ewakuowało to potem nawet w deal z Brownem ale wszystko odbiło się od Rady. 

Wyszło na to ze aby przeszło to dodatek wyszedł od spurs. 

Chcąc OG zgodziłem się. 

Wcześniej mając cap space i ten asset szedł 

Nigdy nie oferowalem Browna w tym dealu. Na poczatku bylo FW i CR i chyba dodalem 1 lub 2 2nd rounder i Rada odrzucila i poradzila zebym wrzucil OG na blok i sprawdzil co moge dostac od innych. Tak zrobilem i nie mialem takiej oferty jak od Spurs. Potem dostalismy zielone swiatlo ale stwierdzilem ze wole poczekac az skompletuje sklad, jak ulozy sie rl FA i ja sie wycofalem. Wrocilismy do rozmow wczoraj i dobilismy targu. Rada chciala dobrze, mogli przybic bo rozchodzilo sie tak naprawde o 2nd roundery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem cap space to rozważałem BB za dopłata z mojej strony ale jest jak piszesz. Dobraliśmy szybko wczoraj temat i nie ma co drążyć. I na pewno nie ma tu co szkalowac Rady. Wiem ze pare gadających głów chętnie by tu każdego grillowalo bo się widocznie nudzi im w życiu ale na to nie poradzę. Zawsze osoby postronne maja najwiecej do powiedzenia. A to miała być lekka miła rozrywka a przy takim agresywnym ataku i spurs i Rady odechciewa się grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu akurat ciebie agresywnie nie atakuje, wiec nie bądź taki delikatny. Mówimy po prostu ze zrobiłeś naszym zdaniem mega słaby deal. Mogę odbić piłeczkę i napisać, ze nam się odechciewa grac jak nie można nawet skomentować dość dużego de facto dealu. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Nikt tu akurat ciebie agresywnie nie atakuje, wiec nie bądź taki delikatny. Mówimy po prostu ze zrobiłeś naszym zdaniem mega słaby deal. Mogę odbić piłeczkę i napisać, ze nam się odechciewa grac jak nie można nawet skomentować dość dużego de facto dealu. 

Pisałem ogólnie o atmosferze na forum, rzucaniu od razu tekstu o najgorszym zarządzie klubu lub o ataku na radę. Jesteśmy tu niewielka społecznością a skaczemy sobie do gardeł o byle co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

To GM Knicks rzuca zawsze takie teksty, by odwrócić uwagę od tego, że mistrzowski team Woodena, który dostał w ciągu trzech lat zrobił taki bilans jak Hornets, a obecnie znów może nie wejść do playin :D 

Możesz mieć ciężko na wschodzie. Nie widzę za bardzo 7 gorszych ekip od NYK.

Ba, 5 miejsce Knicks w swej dywizji nie wydaje się wykluczone :) 

Bo Nets mają jeszcze 20 mln capspace...

spoko. waidomo, ze roznie sie moze skonczyc, natomaist upside jest u mnie w c*** stad takie mocne deklaracje :)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No ja w tym roku odpuszczam robienie jakichkolwiek PowerRankingów. Potem i tak dostaję tylko zarzuty, a i na wschodzie i na zachodzie jest naprawdę zbyt wiele podobnych pod kątem siły ekip.

czyli jestes cipa.

nie jestem zdziwiony.

tylko ja i alonzo nie gryziemy sie w jezyk. jeden nie wytrzymal, ja sam nie wiem jak dlugo to zniose....

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, człowiek...morza napisał:

No miałem mikala bridgesa, który jest lepszy od anunonbiego i nie pachnie carer ending injury

28.000.000 za 6.000.000 to trochę bym musiał dorzucić graczy aby przeszło? Kogo? Mathurina plus Durena plus Jalena czy wolisz Dejounte. 
Latwo pisać głupoty panie ładny. 

Chyba nawet w 4 nie przechodzą wiec musislbys zaryzykować brać Rui albo mimo wszystko Dejounte. Wtedy sałary się zgadza. 

Dobrze ze masz wolne sloty na tych wszystkich wafli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ignazz napisał:

28.000.000 za 6.000.000 to trochę bym musiał dorzucić graczy aby przeszło? Kogo? Mathurina plus Durena plus Jalena czy wolisz Dejounte. 
Latwo pisać głupoty panie ładny. 

Chyba nawet w 4 nie przechodzą wiec musislbys zaryzykować brać Rui albo mimo wszystko Dejounte. Wtedy sałary się zgadza. 

Dobrze ze masz wolne sloty na tych wszystkich wafli. 

chocby duncana robinsona, ktorego chciales oddac. paczka wagner+collins tez by mogla wchodzic w gre.

niemniej clue jest takie, ze nie napisales, pomimo ze byl oczywisty material do negocjacji, a ja co do rzetelnych rozmow bylbym najbardziej otwarty (dojsc do porozumienia potrafimy, nawet nie tak dawno to zrobilismy.).

wiec no sporo straciles.

drugie clue, przede wszystkim nie wykonales swojej roboty (nie sprawdziles rynku).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

chocby duncana robinsona, ktorego chciales oddac.

niemniej clue jest takie, ze nie napisales, pomimo ze byl oczywisty material do negocjacji, a ja co do rzetelnych rozmow bylbym najbardziej otwarty (a dosc do porozumienia potrafimy, nawet nie tak dawno to zrobilismy.).

 

 

Nie chciałem brać gracza o zarobkach 28 nawet kosztem DR który nie wiem czy może do Ciebie wrócić przed upływem roku. Dodatkowo im mniej Wymian z osobami niemiłymi tym lepiej dla ligi. A Ty byłeś wyjątkowo niegrzeczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Nie chciałem brać gracza o zarobkach 28 nawet kosztem DR który nie wiem czy może do Ciebie wrócić przed upływem roku.

moze :)

a dla nowych na podstawie ww dzialan Ignazza porada od starego wyjadacza, ktory odniosl w tej grze sukces na kazdym polu (mistrz, prospecty z topu, prospecty znikad, jeden przegrany trade w historii i w konsekwencji tryskajaca wrecz nienawisc spolecznosci begm)

badajcie rynek i nie kierujcie sie osobista sympatia/antypatia dla danego zawodnika.

bo inaczej bedziecie w miejscu spurs, pelicans.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

moze :)

a dla nowych na podstawie ww dzialan Ignazza porada od starego wyjadacza, ktory odniosl w tej grze sukces na kazdym polu (mistrz, prospecty z topu, prospecty znikad, jeden przegrany trade w historii i w konsekwencji tryskajaca wrecz nienawisc spolecznosci begm)

badajcie rynek i nie kierujcie sie osobista sympatia/antypatia dla danego zawodnika.

bo inaczej bedziecie w miejscu spurs, pelicans.

Powiedział dumny jak paw GM mający za lidera Bena Simonsa 

Podobny poziom megalomanii obu panów choć to jedyne krzywdzące porównanie dla Bena Simonsa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2022 o 23:00, człowiek...morza napisał:

Anunonby z bogata historia kontuzji za wagnera który pokazał się z bdb strony i pokutuje w spojrzeniu za jasny kolor skory. Imo są organizacje u nas, 

 jak w realu, które co by się nie działo, dobre czasy nie nadejdą. Pelikans, spurs, hornets, nets. 

Dziękuję za umieszczenie mnie w tym zacnym gronie świetnych gmow. To zaszczyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.