Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, tangiers napisał:

Hm trade, ktory w sumie nie wiadomo po co zostal stworzony.

Franz co jasno ma wiekszy upside jeszcze po bardzo dobrym rookie season. Co wiecej to dobry fit z Paolo.

OG juz raczej pokazal wszystko, ma niezly kontrakt, ale trzeba mu bedzie zaplacic za 2 lata ponad 30 baniek na rok(vide casus Brooksa, Mikala).

W mojej skromnej ocenie Spurs to najgorzej zarzadzana ekipa w lidze

Czy ja wiem? 

Boje się ze Wagner w ORL przy Paolo może stracić z gry. 

OG przez uraz niedoceniany 

To był mój główny cel przez lata ale SP Eld nie puszczał 

Wiem ze Franz może iść w górę. Ale trochę mu to zajmie aby dojść do OG. A mi potrzebna jakość na dziś. 

No i ta obrona 2-4 

Tylko mi nagle nie piszcie ze za Wagnera dalibyście więcej 

@tangiers zobacz ja mam samych upside gości w składzie. Potrzeba iść w górę w jakości moim zdaniem małymi kroczkami 

OG trochę jak z Dejounte. Uraz zabrał mu sezon rozwoju po czym może wystrzelić wyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby. A Franza uwielbiam. Wiec tylko OG mógł zmienić jego adres lub SS ale o tych trudno 

Teraz, january napisał:

Dałbym więcej!

Walla nie chce. 

I niejako w dodatku szukałem wymiany 2 za 1 bo brakowało mi Slotu na jeszcze jeden ruch 

A tak to już nic nie muszę kombinować 

@tangiers serio nie cenisz OG który wraca z urazu i miał słabszy sezon rok temu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pochwaly. Mysle trejd w porzadku dla obu ekip. Spurs zyskali gracza na teraz a ja troche odmlodzilem sklad, poszerzylem i za wiele nie stracilem na jakosci. Win win dla obu ekip. Spurs wygladaja teraz zacnie plus wciaz maja sporo talentu na lawce

Lepszej oferty za OG nie mialem

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anunonby z bogata historia kontuzji za wagnera który pokazał się z bdb strony i pokutuje w spojrzeniu za jasny kolor skory. Imo są organizacje u nas, 

 jak w realu, które co by się nie działo, dobre czasy nie nadejdą. Pelikans, spurs, hornets, nets. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli głosy innych tak chwalą twój ruch to gratuluje. @bogans2

 

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

Anunonby z bogata historia kontuzji za wagnera który pokazał się z bdb strony i pokutuje w spojrzeniu za jasny kolor skory. Imo są organizacje u nas, 

 jak w realu, które co by się nie działo, dobre czasy nie nadejdą. Pelikans, spurs, hornets, nets. 

Nagle się okazuje ze oglądałeś mecze? Nawet Orlando? Haha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

Anunonby z bogata historia kontuzji za wagnera który pokazał się z bdb strony i pokutuje w spojrzeniu za jasny kolor skory. Imo są organizacje u nas, 

 jak w realu, które co by się nie działo, dobre czasy nie nadejdą. Pelikans, spurs, hornets, nets. 

Hornets odkąd ich prowadzę wygrali tyle samo meczów co Knicks. 

Próbujesz mi dopiec a dojeżdżasz sam siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

O, to jest mocne :D 

A teraz w sumie patrząc na Knicks to też nie wiadomo czy do playoffs wejdą.

Obym ja dziękował za rok :) 

Drugoroczniak przy dojściu #1 overall może nie mieć tyle z gry. To dziś jest wróżenie z fusów. Fakt jest taki ze mimo upside pozyskałem na dziś lepszego gracza. Zdrowie oby rowne dla wszystkich dopisało. W ofensywie to bardzo podobni gracze. W defensywie przepaść. Powoli buduje taki skład aby defensywa była dobrym uzupełnieniem ofensywy. Rozumiem zdania dwóch przedstawicieli contenderow gdzie z żalem nawet nie pytałem lakers czy Miami o ofertę bo tam nie ma jak tego ułożyć a Franz gracz z super hype i to za grosze byłby tam brakującym elementem na 3 lata. Sorry nie mieliście co wrzucić. 2 lub 3 wasze picki? Dobre. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ignazz napisał:

@tangiers serio nie cenisz OG który wraca z urazu i miał słabszy sezon rok temu? 

Bardzo go lubie, ale to jest 3-4 gracz w ataku w mocnym teamie i bardzo dobry obronca, ale nie DPOY.

Po dziesiatkach wybranych zawodnikow w drafcie, po dobrym rookie season puszczasz w tradzie najlepszego, i rzucasz  chwile wczesniej Rozierowi 80 milionow kontraktu. Za 2 lata mozesz placic na Collinsa/OG/Roziera prawie 80 baniek rocznie. Brakuje tu jasnego celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

No miałem mikala bridgesa, który jest lepszy od anunonbiego i nie pachnie carer ending injury

Różnie bywa. 

1 minutę temu, tangiers napisał:

Bardzo go lubie, ale to jest 3-4 gracz w ataku w mocnym teamie i bardzo dobry obronca, ale nie DPOY.

Po dziesiatkach wybranych zawodnikow w drafcie, po dobrym rookie season puszczasz w tradzie najlepszego, i rzucasz  chwile wczesniej Rozierowi 80 milionow kontraktu. Za 2 lata mozesz placic na Collinsa/OG/Roziera prawie 80 baniek rocznie. Brakuje tu jasnego celu.

Dalej szukam max playera. Wtedy reszta układanki by pasowała. No nie mam SS dalej. Szukam i walczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Pisałem o mój pick i średnio odpisałeś. A teraz nagle byś wrzucał pare ;)  ok. 
 

poczekajmy. Jak będzie wyglądał OG po powrocie i Franz po wrzuceniu piłki do #1 draftu bo to mnie martwiło. 
 

niech sezon pokaże. 

Przyjmę na klatę jak Franz już za rok będzie lepszy. 

Choć ma gość pewne ograniczenia w obronie 

A cenie go tu w tej naszej grupie zapewne i tak wysoko 

@january

@człowiek...morza

@tangiers

poprosze jak chcecie publicznie wasze kontroferty 

i biorę pod uwagę ze teraz post factum rzucicie gruba ofertę której przy zapytaniu bym nawet nie ujrzał 

Oglądałem Franza z racji beGM najwiecej i znam jego zalety i to ze by teraz był #3 w redraft 

mimo wszystko biorę OG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał:

@człowiek...morza może mieć fajnych prospect ów i ma Bridgesa a Ty masz Kuzme jako wabik na F.A. Ja widzę różnice i to sporą na korzyść człowieka

3 lata temu było Gobert-Irving- Leonard w Knicks i kennard-zhaire smith- miles plumlee w Hornets. 

3 lata później mamy po tyle samo wygranych. 

Ja tam widzę krowę która dużo ryczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.