Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, january napisał:

A czemu miałby koniecznie chcieć startować (W Clipps nie ma gwarancji s5 przecież, u mnie ma szansę na s5)?

Tu ma by far najwieksze szanse na pierscien. Nie wiem jakim cudem przy równych ofertach podczas obecnego sezonu Lakers mają nie wygrywać wszystkich vets. Jak będą różne oferty to ofk porozmawiamy, ale przy równych? 

Według mnie największe szanse są na to, że pójdzie do Bulls szczególnie jeśli patrzymy na to co zrobił w real NBA. Ma pewne S5 oraz będzie grał u boku dwóch ziomków. Dodatkowo ma też spore szanse na tytuł (oczywiście na ten moment Lakersi są faworytami ale Bulls też skleili bardzo konkurencyjny zespół, który będzie w gronie faworytów do tytułu ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

No nie bardzo, bo do ordynarnego wieloletniego tankera to w RL nie poszedł;)

To biedna rl Phila też tam nikt nie chce grać... aaa czekaj :)

Rl Clippers: Wall PG KL Batum Zubac

BeGM Bulls: Wall PG KL Keldon Ayton.

Luźno Bulls >> Clippers.

Więc Wall idzie do kumpli jak w realu i ma szansę na misia jako starter jeszcze większe jak w realu.

Przestań co FAQ to samo. Simka zła, bo w simce nie można żulić :) Poza tym Simka była fajna dla Ciebie, ale Smith nie podpisał i poszedł foch 5latki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pytam czemu nie Pelicans? 

Będę przytaczał moje teksty z opisów, gdy ludzie taczkę gnoju wylewali ma Niego. 

Ba, ja rzekomo nawet tankując grałem cały czas Wallem jako starterem. 

A kiedy ludzie pytali o franchise Playera to nie Anthony Davisa, a właśnie John GOATa wskazywałem na lidera teamu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Przypomnę tylko że wall pochodzi z północnej Karoliny. Rola startera, duże minuty, zero presji na wynik, blisko do cioci na placek jabłkowy, odbuduje się w komfortowych warunkach. Hornets to faworyt w wyścigu po ten podpis. 

Dlaczego w takim razie w realu wybrał presję u boku Georga i Kawhi? ;)

I wybrał Clippers, gdzie ma ogromną szansę na s5 ;)

W realu Clips są w gronie faworytów u buków. A u nas zamiast Batum+Zubac jest Keldon+Ayton.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Bo w rl Charlotte jest lamelo

i nie ma Kawhi i Georga.

Pyt: Dlaczego zakladamy, że Wall chce grać w S5?

Odp: Bo w realu poszedł do druzyny, gdzie będzie grał w s5.

Pyt: Dlaczego zakladamy, że Wall chce iść do druzyny walczącej o misia?

Odp: Bo w realu poszedł do druzyny walczącej o misia.

 

To w sumie jest dość proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, january napisał:

Poszedł do jedynego mocnego zespołu, który złożył mu ofertę i to jeszcze inna niż minimum w dodatku.

Są 2 półki nad wszystkimi. Zmasakrowali i zniszczyli konkurencję w zeszłym sezonie. I mają w rosterze 2 największe legendy NBA. Nie po to płacę swoim SS maxy, by przegrywali rekrutację z jakimiś tankerami.

Zapominasz o tym, że RL Clipps to zupełnie inny (o niebo szerszy) i walczący o wyniki od ponad dekady zespół. Gdzie im do najordynarniejszych tankerow czyli naszych Bulls?

Przecież  to jest oficjalne stanowisko RL Clipps, że powalczy z Jacksonem o s5. Ja też nie wiem jak będzie grał, ale przecież jak coś to obok a nie zamiast Kury.

Kiedy przyszedł jakiś FA taki do Philly i ile lat było to po ich ordynarnym tanku?

Nasze Bulls mają shit na ławce, a w RL nie ma takiego zespołu jak nasi Lakers. Więc szansę na tytuł w Bulls ma jakoś 10x mniejsze niż w Clipps, bo u nas są tacy Lakers.

Nie wiem co tam wymyślasz sobie o tej rzucarni kostkami, z której się szybko wyrasta, ja tam aktywny przestałem być całe miesiące przed odejściem, bo zabawa zależna tylko i wyłącznie od rzucania kostka mnie nie bawiła. Ot, niektórzy lubią takie coś, inni nie;)

Ty przestałeś lubić jak przegrałeś PO i odszedł Smith :) Gupia gra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, january napisał:

Ja pierwszych w miarę ok vets dostałem za min. po 3 latach od startu walki o coś i tytule. Bulls chcą dostać po 2 latach ordynarnego tanku no lol xd 

Z czym do ludzi.

I proszę się nie porównywać nawet do RL Clippers po dwukrotnym z rzędu zajęciu 15 miejsca w swojej konferencji, bo to niesmieszny żart.

A co to ma do rzecz? Jak wychodzi grać z Kawhim Georgem Keldonem i Aytonem, to pewnie sobie myśli: "No uj dziś nie wygramy, bo rok temu Bulls byli na 15 miejscu w konferencji" :)

1 minutę temu, january napisał:

Lebrona, Kurę, Butlera, contendera od lat z kulturą walki o wynik, obrońcę tytułu, który historycznie zniszczył konkurencję, zdecydowanego faworyta do tytułu.

To Wy mnie musicie przebijać finansowo, a jak bardzo to zobaczymy. Przy równych ofertach każdy vet pójdzie do LAL. 

Co Ty piszesz? I dlatego zgodzi się na ławkę? Przecież w realu nie poszedł grzać ławy.

Dobra mam urlop, poza tym długo tak nie mogę.

26 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ty chciałeś odejść jak Cię Sacramento jechało :)

Chwila słabości. Ale niezlomny charakter nie pozwolił mi odejść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

No ma do rzeczy, bo do slabiutkich teamów klasowi vets za min. nie przychodzą. Sprawdź sobie, jak to wyglądało- we wszystkich takich teamach.Najpierw mocny sezon, potem spoko vets ewentualnie. Za rok o ile utrzymasz Leonarda poprobuj. 

A kto powiedział że odrzucił jakiś team w RL bo nie chciał na ławkę? Kto powiedział, że to to w ogóle obchodzi? On się w teamach o renomie Bulls (czyli przec***owej) już nastartowal. Teraz ma 48 mln wypłacone za ten sezon i jedyne co to interesuje do tego to dolozenie pierścienia.

I ja mu daje na to ogromną szansę, Bulls praktycznie żadnej.

Na szczęście Bulls są contenderem, więc luz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Sprawdź sobie historycznie w RL NBA:

-Miami '11 nie zebrało żadnego kozaka vet, dopiero rok później przyszedł Ray Allen.
-Lakers '19 nie zebrali żadnego kozaka vet, dopiero rok później przyszedł Howard
-ba, nawet Clippers '20 nie zebrali żadnego kozaka vet, dopiero rok później przyszedł Batum, a po 3 latach Wall.

A to wszystko ekipy, które po pierwsze nie były takim ordynarnym żałosnym tankerem jak nasi Bulls, a po drugie w porównaniu do tych dzisiejszych Bulls (uwzględniając że jest taki team jak nasi Lakers) miały 10x większe szanse na tytuł przynajmniej.

Byłeś w szambie wynikowym celowo ordynarnie tankując to się z niego najpierw odbij, a nie próbuj zbierać najlepszych vetów za minimum, bo to po prostu abstrakcja, gdy po Walla odzywa się taki team jak nasi mistrzowscy Lakers :) 

Kawhi - kontuzja

George - kontuzja

Sexton - kontuzja.

Ayton był u mnie już w poprzednim sezonie. 

W skrócie cały core zachowany :)

Nie podpisałem/pozyskalem tych graczy teraz. Po prostu zdrowie raz jest raz go nie ma ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Myślę, że głosujący są w stanie spokojnie ocenić co tu wypisujesz :) 

Robię sobie żarty tak jak Ty ;)

Wall idzie w realu do drużyny, w której będzie starterem. A Ty się pytasz, ale skąd wiemy, czy Wall chce być starterem. Idzie do KL i PG. To może zapytaj skąd wiemy, czy u nas chce do KL i PG. 

Sobie tak tu zartujemy tylko, prawda? Bo takie odniosłem wrażenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.